Son İzlediğiniz Yabancı Dizi Bölümü ve Yorumu

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
star crossed 1. ve 2.bölüm:) gani müjde bu diziye dava açsa yeridir :F
marslılar ve dünyalıalr 10 yıl önce savaşmış yenilen marslıalr bölge denen bir yerde tutuluor:) içlerinden 7 tane genç seçilip lisye gidiyorlar adları atrialı (b) 7'li :F uzaylı gurubun esas oğlanı ile dünyalı kız 10 yıl önce karşılaşmış tesadüf yine karşılıyorlar :F dünyalı kızın dünyalı sevgilisi kötü adamalrın yanında :F uzaylı oğlanın babasını sevdiği dünyalı kızın babası öldürüyor :F
@destere @sürgünüm @Forumdash @xBUGRAx @OzaN
Geçen hafta ilk bölümü izledim hiç iyi değildi:X Küçük cocuk çok tatlıdı gerisi vasat+ vasattı:F:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Abi nasıl konsantre oluyorsunuz,alt yazı ne oluyor bu arada?

bir bölümü yarılayınca reklam arası olmayınca sanki dizi reklam arası vermiş gibi durduruyoruz gelip forumda üç beş gevezelik yapıyoruz bu arada bir elimizde çay bardağı çay bitene kadar forumda gevezelik süremizde bitmiş oluyor sonra tekrar dönüp kaldığımız yerden devam ediyoruz diziye :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
bir bölümü yarılayınca reklam arası olmayınca sanki dizi reklam arası vermiş gibi durduruyoruz gelip forumda üç beş gevezelik yapıyoruz bu arada bir elimizde çay bardağı çay bitene kadar forumda gevezelik süremizde bitmiş oluyor sonra tekrar dönüp kaldığımız yerden devam ediyoruz diziye :)
Bende bu akşam hem Muhteşem Yüzyıl hemde maçı birarada izledim kafam oldu at kafası.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
zaten emrenin izlediği diziden hayır gelmezde yinede boş bir alan olsa bu diziyede bir bakardım :) konusu iyi olmasada belki bir hanna vardır :)
Hanna'yı bende severim zevkler burda birleşiyorsa Hanna gibi biri olmadiğinin altına imzamı atarım:X Tamamiyle kızlara yönelik bir dizi parlak erk çok:X PLL'de öyle ama PLL'nin en azından A kim sorusunu soruyorsun burda hiç bişey:F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,141
Puanı
1,061
revolutıon 2x14
aaron reyiz çok saçmaladı o ne öyle 2014 de modern dünyaya geldi :F duncan-charlie işbirliğ iiyiydi :) charli bir monroeye bir oğluna bburun kıvırıyor :A
@Forumdash @BesaleT

tomorrow people 1x14
dizi resmen 2.sezona geçmiş gibi oaly tamamen değişti :F stephenın babasını gördük ölü mü yaşiyi mi anlaşılamıyor :F john caraya çok içerlendi :F ikiz olayı güzeldi

pretty little liars 4x21
süperdi :oley: spencer döktürdü :oley: aria buzdolabı yine :( paige melunluk etti .ss bu polis de sarı parlak oğlan da hannaya yazıyor :F hanna polisi öptü neden öpütüm bilmiyorum diyor :F
@destere

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
revolutıon 2x14
aaron reyiz çok saçmaladı o ne öyle 2014 de modern dünyaya geldi :F duncan-charlie işbirliğ iiyiydi :) charli bir monroeye bir oğluna bburun kıvırıyor :A
@Forumdash @BesaleT

tomorrow people 1x14
dizi resmen 2.sezona geçmiş gibi oaly tamamen değişti :F stephenın babasını gördük ölü mü yaşiyi mi anlaşılamıyor :F john caraya çok içerlendi :F ikiz olayı güzeldi

pretty little liars 4x21
süperdi :oley: spencer döktürdü :oley: aria buzdolabı yine :( paige melunluk etti .ss bu polis de sarı parlak oğlan da hannaya yazıyor :F hanna polisi öptü neden öpütüm bilmiyorum diyor :F
@destere

alıntı yapınca spoi yedik la :))

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Da Vinci's Demons 1x1

İlk bölüm epey sıkıcı başladı. Fakat bölümün sonlarına doğru ısındım diziye. Yarısında kapatmayı bile düşünmüştüm ama sonları iyiye yakındı. Ana karakterimizi sevdim.

Sondaki sevişme faslı çok ani oldu, ilk nasıl konuştuklarını bile göstermediler bize. :(

Dizinin en kötü bölümü ilk bölümüymüş IMDb'ye göre. Buna dayanarak birkaç bölüm daha şans verebilirim. :)

6/10

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,141
Puanı
1,061
glee 5x9
point:7.8

hepsini anladım da tina-artie arasında düşmanlık yaratmak nedir :(
becky süperdi :F
santana-rachel kavgası iyiydi ama umarım haftaya biter :)
kurt de bu starchild a aşık olici gibi :F
uyuz marley ve siyah-beyaz sevgilileri çok az gözüktü :oley:

hangisi daha iyi söylemiş? @denizz19 @yatutarsa @destere @Forumdash @KayıpSehir