Son İzlediğiniz Yabancı Dizi Bölümü ve Yorumu

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yok canım en sevdiğim üyelerdendi kendisi. Ne güzel diziler öneriyordu. :A Göz zevki vardı adamın. Keşke gelip önerse yine, şimdi kendim araştırmak zorunda kalıyorum :(
Aaa o gelirse kış ayına gelir sende tekrar gitmiş olursun :A :A :A

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Victoria 2x8
Drummond'ım, canım, seni öldürenler iki cihanda huzur bulamasın.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,830
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
killjoys 4.sezon başlamış bol bol Dutch izledik :bhr: :bhr: rahmetli @destere de şu sahneyi izleyince Dutch'a karşı bile şeylenme yani ilgilenme oluşmuştu umarım mezarında izliyordur da hortlayınca yorum yapar:X @Çiğdem- @mrt-06 @serhatt @kerem @cookies @vadikızı @DarkLegenD @Dosi @denizz19 @xBUGRAx

Mezarında bu ecünnü ancak cehennem zebanisi olarak çıkar karşısına :A
@destere Böyle diziler izlemiyordu çizgi film izleyen rahmetli çocuğa iftira atma :A :A :A @mrt-06

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
The Handmaid's Tale 1x3
Seveceğimi bildiğim halde uzun zamandır beklettiğim bir diziydi. Bugün başladım. Beklediğim gibi çok iyi gidiyor.
Distopya türünü çok seviyorum ama artık distopik filmler/diziler korku vermeye başladı. Ablamızın dediği gibi hiçbir şey bir anda değişmiyor. İnşallah biz de ileride romanlara konu olmayız.

The Young Pope 1x3
Genç Papa'yı dizi ilerledikçe daha iyi anlıyoruz. Oynayan adamın en iyi performansı deniyordu bu rol için. Gerçekten öyle galiba. Hayranlıkla izliyorum.

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
The Handmaid's Tale 2x13 (Sezon Finali)
Kitaba dizi başlamadan önce başlamıştım ama sonra bıraktım. Şimdi yeniden başlayacağım sanırım. Dizide fazla anlatılmayan bazı detaylar var, onları çok merak ediyorum.
June, geç tepkilerinle beni sinir etsen de yaptıkların çok büyük şeyler. Emily ile gitmediğin için en başta kızsam da Hannah'yı da bırakamamanı anlıyorum. Şu Lawrence o arabaya Hannah'yı da atamadı mı acaba?
Serena, çok güzelsin. Öncelikle bunu söylemem lazım. Çocukları da gerçekten seviyorsun ama kendi ellerinle herkes için bir cehennem yarattın. Senin de idealinin bu olduğunu düşünmüyorum ama işte elimizdeki Gilead Cumhuriyeti bu. Eğer bir daha Kanada'ya falan gidersen Amerikan Hükümetinin teklifini bir düşün bence.
Fred, bu salaklıkla nasıl böyle yüksek mevkilere geldin anlamak imkansız. Ne Serena'yı ne de June'u hak ediyorsun.
Nick, sen de çok zorlandın. Hem June'a olan hem sevgin hem de sana eş diye verilen kızın 15 yaşında olduğu düşünülünce ona olan tavırların gayet normal ama kızın ölümüne sebep oldun. Sana diyecek bir şey bulmak zor.
Emily, kolonilerde eski hanımlardan birini öldürmen çok şık bir hareketti. Bu, kısmen yeni merkezdeki bombalı saldırı, June'un Fred'e tokadı ve yine senin Lydia'yı öldürmen içimin yağlarını eritti.
Kanada ve İngiltere, siz de artık müdahale edin şu adamlara.

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
The Young Pope 1x9
Lenny, aşkına yazdığın mektup yüreğimi dağladı. İnsan koskoca Papa bile olsa mutlu olamıyor bazen. Anne ve babanı da yakında bulursun umarım.

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
The Young Pope 1x10 (Final)
Holy Father, anne ve babasını son kez gördükten sonra öldü. Nasıl üzüldüm anlatamam. Son konuşması çok dokunaklıydı. Seni çok sevdim Lenny, favori karakterlerimden birisin artık.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,464
Puanı
1,061
the rain ilk 2 bölüm :

tüm halkımı meydanlara davet ediyorum aman yanlış oldu tüm THE 100 izleyicilerini bu diziyi izlemeye davet ediyorum @Çiğdem- @destere @mrt-06 @turkuazz bir de @MelankoliK mi @gözlemci mi ne vardı :X

@cookies sana bu dizideki esas kızın kardeşini alalım hem @serhatt a göre daha genç daha kaliteli mal hem de daha edeplidir :A @Dosi gillerin oralardan kendisi zati :X
fgnghnhgn.png
fnfg.png
bgv gbbg.png

@dizi kolik @MasacRE- ve @Bully nin çağatayı da fotoda oğlanın önünü kapamaya çalışmış utanmadan.ss
dgfdgdf.png

keşke bu dizideki gibi virüs yayıp geberten yağmur yağsa da @sokak sanati @Billy Kane @denizz19 @vadikızı @ozgur2113 @Aserat @xBUGRAx ten falan kurtulsak.ss

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
the rain ilk 2 bölüm :

tüm halkımı meydanlara davet ediyorum aman yanlış oldu tüm THE 100 izleyicilerini bu diziyi izlemeye davet ediyorum @Çiğdem- @destere @mrt-06 @turkuazz bir de @MelankoliK mi @gözlemci mi ne vardı :X

@cookies sana bu dizideki esas kızın kardeşini alalım hem @serhatt a göre daha genç daha kaliteli mal hem de daha edeplidir :A @Dosi gillerin oralardan kendisi zati :X
Ekli dosyayı görüntüle 60857 Ekli dosyayı görüntüle 60858 Ekli dosyayı görüntüle 60859

@dizi kolik @MasacRE- ve @Bully nin çağatayı da fotoda oğlanın önünü kapamaya çalışmış utanmadan.ss
Ekli dosyayı görüntüle 60860

keşke bu dizideki gibi virüs yayıp geberten yağmur yağsa da @sokak sanati @Billy Kane @denizz19 @vadikızı @ozgur2113 @Aserat @xBUGRAx ten falan kurtulsak.ss
The 100 ile bu sarısın oğlanın ne ilgisi var kı :A :A :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,830
Puanı
1,060
the rain ilk 2 bölüm :

Ekli dosyayı görüntüle 60857 Ekli dosyayı görüntüle 60858 Ekli dosyayı görüntüle 60859

Ekli dosyayı görüntüle 60860

O çocuk benim kesip atığım tırnağım bile olamaz :A