Son İzlediğiniz Yabancı Dizi Bölümü ve Yorumu

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,461
Puanı
1,061

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,461
Puanı
1,061
@xemrexxx Yanına gönderecem seni desterenin dedi ama @Harunnn60 devreye girdi :A :A :A

cehennemin dibine git :A
condor dizisine başladım bu abinin brendan fraser odluğunu anca farkedebildim :eek: nereden nereye diyor insan bir de @Çiğdem- lle @bazinga utanmadan 26 yaşındayız diyorlar onlara da cevabım spoi içinde:A
fddd.jpg
fgbgfhg.jpg
rgtrt.jpg

@Harunnn60 @yatutarsa @cookies @vadikızı @Dosi @S.G.A.T. @mrt-06 @Yiğitt @denizz19 @gözlemci @MasacRE- @MEnes @Forumdash @Ahmed @DarkLegenD

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
condor dizisine başladım bu abinin brendan fraser odluğunu anca farkedebildim :eek: nereden nereye diyor insan bir de @Çiğdem- lle @bazinga utanmadan 26 yaşındayız diyorlar onlara da cevabım spoi içinde:A
Ekli dosyayı görüntüle 59997 Ekli dosyayı görüntüle 59998

@Harunnn60 @yatutarsa @cookies @vadikızı @Dosi @S.G.A.T. @mrt-06 @Yiğitt @denizz19 @gözlemci @MasacRE- @MEnes @Forumdash @Ahmed @DarkLegenD
Bunların ikisi aynı kişi mi :eek:

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,827
Puanı
1,060

dolar bile böyle değer kazanmadı :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Hahah Aaa yine bulmuş tuhaf ve kendisinden başkasının izlemediği diziyi :A :A :A @Harunnn60 @Forumdash

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
The Rain - 4. bölüme kadar.

İngilizce zaten tanrının emri, İspanyolca ve Almanca'dan sonra bir de başımıza Danca çıktı.

1. bölüm

Hızlı bir giriş yapıldı, direk ana olaya geçmek için yağmur hemen yağdırıldı; baba gitti, anne öldü. 6 yıl ileri attılar zamanı. O süreci bize göstermeliydiler diye düşünüyorum. Gerçi Walking Dead'de hemen olaylar gelişmişti ama yıl atlaması olmamıştı. Rasmus'un küçük olmasından dolayı diziyi dışarı taşıyamadılar, keşke büyük olsaydı. Bölüm sonu güzeldi.

2. bölüm

İlk bölümde annenin ölümünden sonra Simone ve Rasmus'un hiçbir şey olmamış gibi dans etmeleri, bu bölüm ise hiç tanımadıkları birine yardım etmeye çalışmaları çelişkiydi. Bu aradaki duygu-düşünce geçişi benim bildiğim 1 bölümde olmaz. İşlenmedi de zaten. Eksiklik diyebilirim.

3. bölüm

Yeni grubun tanıma aşamasındayız, Beatrice fazlasıyla entrikalı gözüküyor, farklı kişilere farklı bir hikaye anlatmasıyla. TWD'de olduğu gibi tedavi aramaya gidiliyor, muhtemelen bulunamayacaktır. Bıçaklanma-doktor-küçük çocuk bağlantısı iyi kuruldu.

4. bölüm

Bu bölümde Jean'in hikayesini izledik. Ben hikayeyi beğendim, yakalanmasıyla ile iyi bağlantı kuruldu. Jean'in öleceğini düşünmüyorum, sevdim kendisini. Tempo artıyor, dizi iyi gidiyor. İyice rayına oturacaktır gittikçe.

1B= 6.0/10
2B= 6.3/10
3B= 6.5/10
4B= 6.7/10

Son düzenleme:

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
Rome 2x2
İlk sezonuna göre kalite düşmüş. Sezar ölünce konu kalmadı gibi.

How Get Away Murder 1x12 Sezon finali
Daha önce indirmiş olduğum, bilgisayarımda izlenmeyi bekleyen bir diziydi. İyi ki başlamışım. Sezon finali merak uyandırıcıydı.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Rome 2x2
İlk sezonuna göre kalite düşmüş. Sezar ölünce konu kalmadı gibi.

How Get Away Murder 1x12 Sezon finali
Daha önce indirmiş olduğum, bilgisayarımda izlenmeyi bekleyen bir diziydi. İyi ki başlamışım. Sezon finali merak uyandırıcıydı.
Ooo sende döndün demek :A Rahmetli @destere olsa yine dalga geçerdi senle 1 yılkı mesajıma şimdi cevap verecek diye ama rahmetli oldu :( :( :(