Son İzlediğiniz Yabancı Dizi Bölümü ve Yorumu

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,570
Puanı
1,060
Queer Eye 1.bölüm

5 tane gay, 1 tane hetero erkeğin hayatını baştan yaratıyor; beslenme, flört,kültür vb. her konuda alışkanlıklarını değiştiriyorlar

kız resmen bizim foruma uyarlayabilirz bunu @Thequeer @Yiğitt @serhatt @Ahmed @YıldırıM 5 lisi @MasacRE- @destere @MEnes @S.G.A.T. @gözlemci @Halef vb. hayatını baştan yaratır :A @Çiğdem- @Dosi @yatutarsa @berkann @vadikızı @cookies @Aserat @xBUGRAx
uyarla da okuyalım bebeğim

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Queer Eye 1.bölüm

5 tane gay, 1 tane hetero erkeğin hayatını baştan yaratıyor; beslenme, flört,kültür vb. her konuda alışkanlıklarını değiştiriyorlar

kız resmen bizim foruma uyarlayabilirz bunu @Thequeer @Yiğitt @serhatt @Ahmed @YıldırıM 5 lisi @MasacRE- @destere @MEnes @S.G.A.T. @gözlemci @Halef vb. hayatını baştan yaratır :A @Çiğdem- @Dosi @yatutarsa @berkann @vadikızı @cookies @Aserat @xBUGRAx
Ortadaki uzun saçlı benim. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Queer Eye 1.bölüm

Senin dizilerin meşhurdur hafta sonları yayınla başrolleridne belirlemişsin @Yiğitt @Thequeer @serhatt @YıldırıM @Ahmed süper kadro :A :A :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Sefiller 1~10.bölüm

İnsanın içine işleyen bambaşka bir öykü. Kitabına birebir sadık kalmaları bu 52 bölümlük seriyi ayrıca değeli kılıyor. Gerçekten sinirimin bozulduğu çok fazla bölüm var ama kötü günler güzel günlerin habercisidir demişler.

Bu animeyi gözü kapalı tavsiye ederim @MEnes böylesine üst düzey derinlikli bir dramı başka yerde görmek çok zor. İzledikten sonra ne şerefsiz insanlar varmış diye bir kez daha sinirin bozulacak bu hancı karı kocayı gördükçe... :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Sefiller 1~10.bölüm

İnsanın içine işleyen bambaşka bir öykü. Kitabına birebir sadık kalmaları bu 52 bölümlük seriyi ayrıca değeli kılıyor. Gerçekten sinirimin bozulduğu çok fazla bölüm var ama kötü günler güzel günlerin habercisidir demişler.

Bu animeyi gözü kapalı tavsiye ederim @MEnes böylesine üst düzey derinlikli bir dramı başka yerde görmek çok zor. İzledikten sonra ne şerefsiz insanlar varmış diye bir kez daha sinirin bozulacak bu hancı karı kocayı gördükçe... :)

Şuan Hunter x Hunter izlemekteyim. 40 bölüm izledim ve daha 100 bölüm civarı var. Yani 52 bölümlük bir seriyi araya sıkıştırmam zor. Ama listeye alırım bu bitince başlayabilirim. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

1x1

Kitabını ya da filmini daha önce duymadığım için daha tarafsız izleme imkanım oldu. Özellikle atmosferi, görüntü kalitesi on numara. Harry Potter atmosferine yakın olduğu için izlemesi keyifli ama hikaye biraz sinir bozucu tabi. Çocuk karakterleri ve oyuncuları başarılı buldum. Barney ve dizinin atmosferi nedeniyle kafa dağıtmak için tavsiye ederim o kadar da çocuk dizisi değil bana göre. :D @OzaN @Çiğdem- İkinci sezon gelmeden konusunun açıldığını görürüz umarım. :A
Aaa biraz seyirci toplaman lazım yanına cnm :A @destere @Forumdash bakabilirler ve böyle tuhaf dizilerden hoşlanan @MasacRE- de bir duyuralım :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

1x1

Kitabını ya da filmini daha önce duymadığım için daha tarafsız izleme imkanım oldu. Özellikle atmosferi, görüntü kalitesi on numara. Harry Potter atmosferine yakın olduğu için izlemesi keyifli ama hikaye biraz sinir bozucu tabi. Çocuk karakterleri ve oyuncuları başarılı buldum. Barney ve dizinin atmosferi nedeniyle kafa dağıtmak için tavsiye ederim o kadar da çocuk dizisi değil bana göre. :D @OzaN @Çiğdem- İkinci sezon gelmeden konusunun açıldığını görürüz umarım. :A

Aaa biraz seyirci toplaman lazım yanına cnm :A @destere @Forumdash bakabilirler ve böyle tuhaf dizilerden hoşlanan @MasacRE- de bir duyuralım :A :A :A

Bir zahmet edip baksaydı Tolstoyevski, dizinin konusunun açıldığını görürdü :A
https://fav10.net/forum/threads/a-series-of-unfortunate-events-1-sezon-yorumları.264018/

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Harrow s01e01-02
Forever'ın acısını bu diziyle bastırıyoruz. Haddinden fazla sayıda itici karaktere sahip bir dizi olmuş. Birinci bölüme zor dayandım ama ikinci bölüm keyifli geçti.
Harrow'un ölmeye alışkınım dediği sahnede benim de aklıma Henry Morgan'cığım geldi ve bir kötü oldum. :( Keşke şu dizi yapılacağına Forever'a devam edilseydi.
Birinci bölüm: 7/10
İkinci bölüm: 8/10

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,181
Puanı
1,061
Tam kendine göre bir dizi bulmuşsun :A

Bu ne la fıkra gibi şaka gibi. :A Bu diziyi izleyeceğim gün öldüğüm gündür. :A

uyarla da okuyalım bebeğim

Ortadaki uzun saçlı benim. :A

Senin dizilerin meşhurdur hafta sonları yayınla başrolleridne belirlemişsin @Yiğitt @Thequeer @serhatt @YıldırıM @Ahmed süper kadro :A :A :A
riverdale 2x16 çok iyiydi en çok da şu sahne :A @Forumdash la çiğdemin tüm cw dizilerini izleyip bunu izlememe nedenleri belli oldu :A @destere @Harunnn60 @Yiğitt @xBUGRAx @cookies @vadikızı @Dosi @kerem @S.G.A.T. @eskici

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Neflixten gelmişti sanırım bu :F Direk Cw baslasa belki bakmıs olurduk @Forumdash :F
Ama izlemesemde senin diğer tuhaf dizilerine benzemiyor kalabilir Cw de :A
Bu bizim kanalın dizisi bi ezberleyemedin şu diziyi:A İlk sezon 3 bölüm filan izledim güzele benziyordu ama sıkıcıydı da:A Kızıl saçlı kötü kızı Teen Wolfdaki Lydia oynamalıydı:T: @xemrexxx

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hayır ilk sezonu Netflixte yayınlanırken bizde 2.sezon yayınlanıyordu. İyi reklam kampanyası yaptık 2.sezon için :A Ama reytingler yine aynı gibi :A ABD ergenleri bayılıyordu en son diziye:A
@xemrexxx ler yanı :A :A :A

@xemrexxx in Pll ecünnüsü Ariamıdır nedir o gelecekti Cw e ondan haber var mı @destere de çekeriz kanala :A