FF sokak sanati

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hahahah bn napiyim benziyiniz .ss

Kime sorarsan sor bu konuda tek kalırsın bence benzetmemek için uğrai bir defa fanlıkalrımız farklı.:F ortak dizimiz yabancılarda olmasa olmayacak @sürgünüm ile.:F

Artık tüm heyecanı kaçtı oha be insan ağızını sıkı tutar. :F

@sokak sanati 2'den fazla ya. :F

Ben konuşmaya tekrar bakayım en iyisi ben ne kadar çok isim vermişim.:F O zaman 3'dü sen yoksun diye birinin ismini verdikte kim onu sonra bakarız.:F

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Kendisi bir gün sokakta kumdan ev yaparken bu nicki keşfetmiştir, dermişim. :p :A

Kendisi halktan biridir, şuan editör gözüksede hala nerede editör çözemedim o yüzden bizden biri bozamadılar onu. :D

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Kime sorarsan sor bu konuda tek kalırsın bence benzetmemek için uğrai bir defa fanlıkalrımız farklı.:F ortak dizimiz yabancılarda olmasa olmayacak @sürgünüm ile.:F

Ben konuşmaya tekrar bakayım en iyisi ben ne kadar çok isim vermişim.:F O zaman 3'dü sen yoksun diye birinin ismini verdikte kim onu sonra bakarız.:F
Ben sana benzetilmekten rahatsız olmam. Sen niye rahatsız oldun ki. :T:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ben sana benzetilmekten rahatsız olmam. Sen niye rahatsız oldun ki. :T:
Rahatsızlık mı.:( Mesajlarımız bile benzemiyor neyi benzetti o kısmı çözemedim yoksa çok sevdiğimi bilirsin zaten.:bhr:

Kendisi bir gün sokakta kumdan ev yaparken bu nicki keşfetmiştir, dermişim. :p :A

Kendisi halktan biridir, şuan editör gözüksede hala nerede editör çözemedim o yüzden bizden biri bozamadılar onu. :D
İlk kısmı güldürdü 2. kısmı düşündürdü ben editörüm senle bir olamam hıııhh alttabaka seni.:p :A

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Rahatsızlık mı.:( Mesajlarımız bile benzemiyor neyi benzetti o kısmı çözemedim yoksa çok sevdiğimi bilirsin zaten.:bhr:

İlk kısmı güldürdü 2. kısmı düşündürdü ben editörüm senle bir olamam hıııhh alt taaka seni.:p :A
Halktan biri olduğun için ayın en iyi seçtik seni onu diyoz .s

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

İlk kısmı güldürdü 2. kısmı düşündürdü ben editörüm senle bir olamam hıııhh alttabaka seni.:p :A
Varsın benzetsin ne olacak, sevdiğim birisine benzetilmek çok çokta hoşuma gider. :)