sokak sanati 70.000'ler Kulübünde!

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ma1lA1.png

Forumun sevilen emekli üyelerinden @sokak sanati 70.000'ler Kulübüne girmiştir. :Z

@sokak sanati Forumun eski ve aktif şekilde yıllardır emek veren bir üyesidir.Başarılı şekilde yöneticilikte yapmış , çoğu üye tarafından sevilen ,benimde özel dostlarımdan çok değer verdiğim kişilerden biridir :bhr:

Başta Rihanna olmak üzere ,sevdiği yabancı kadın şarkıcılardan hediyelerimi sunayım :Z:Z:Z
Rihanna
AR-308129560.jpg&q=80&MaxW=550&MaxH=400&RCRadius=5

Ariana Grande
Ariana-Grande.jpg

Sia
bb25-topline-sia-portrait-2016-billboard-1548.jpg

Buda @sokak sanati nickinden yola çıkarak sokak sanatından bir örnek @sokak sanati da böyle renkli bir kişiliktir zaten :Z
s-4c9cf03eab9907892abd422a37c1efc95814d49f.jpg

Ve adet Mustim den şarkı :A @sokak sanati pek sevmez Musti'yi ama MS Al Starda tam puan vermişti bu şarkıya ve çok sevmişti :Z

@Ahmed @Thequeer @xemrexxx @Harunnn60 @Forumdash @Billy Kane @MayısKralı @MasacRE- @Yiğitt @mrt-06 @XanTier

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ma1lA1.png

Forumun sevilen emekli üyelerinden @sokak sanati 70.000'ler Kulübüne girmiştir. :Z

@sokak sanati Forumun eski ve aktif şekilde yıllardır emek veren bir üyesidir.Başarılı şekilde yöneticilikte yapmış , çoğu üye tarafından sevilen ,benimde özel dostlarımdan çok değer verdiğim kişilerden biridir :bhr:

Başta Rihanna olmak üzere ,sevdiği yabancı kadın şarkıcılardan hediyelerimi sunayım :Z:Z:Z
Rihanna
AR-308129560.jpg&q=80&MaxW=550&MaxH=400&RCRadius=5

Ariana Grande
Ariana-Grande.jpg

Sia
bb25-topline-sia-portrait-2016-billboard-1548.jpg

Buda @sokak sanati nickinden yola çıkarak sokak sanatından bir örnek @sokak sanati da böyle renkli bir kişiliktir zaten :Z
s-4c9cf03eab9907892abd422a37c1efc95814d49f.jpg

Ve adet Mustim den şarkı :A @sokak sanati pek sevmez Musti'yi ama MS Al Starda tam puan vermişti bu şarkıya ve çok sevmişti :Z

@Ahmed @Thequeer @xemrexxx @Harunnn60 @Forumdash @Billy Kane @MayısKralı @MasacRE- @Yiğitt @mrt-06 @XanTier

20 dakika uğraşılmış gibi durmuyor konu için ama olsun guzel konu olmuş.:A
Teşekkür ederim Ciko'm:bhr: Borcunu sildim.:A

Tebrikler @sokak sanati :love1: nice nice 70binlere :X

Hep beraber inşallah falan diyesim geldi:A

Tebrikler bebişim nice 70.000 lere :bhr: @sokak sanati

Biz sana özenle hediye verelim neyse elendin o yüzden fazla naz etmicem.s.sen
Sağolun @Forumdash

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Sağolun @Forumdash
20:00 ms konusu açacaktım etiketlere bakarken 70 e girdiğini fark ettim cnm konumu açmadım 20:20 geçe açtım dakıaksı bellidir :A önce senin konunu açmak istedim oan işimde var forumda acele etmem lazım ama ben kendi konumu erteledim gerçekten özenerek açtım bu konuyu borcu olmaz forumda oldum sürece dostlarımın konusunu açmaktan ekyif duyarım :bhr::bhr::bhr:

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145

Sağolun @Forumdash
Hahahahaha ay mobildeydim bebeğim o yüzden aceleye geldi hediyeni yüksek puan vermiş olarak verdim sayıyorum buda Sia nın en sevdiğim şarkısı, buradan hediyem olsun :bhr:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
20:00 ms konusu açacaktım etiketlere bakarken 70 e girdiğini fark ettim cnm konumu açmadım 20:20 geçe açtım dakıaksı bellidir :A önce senin konunu açmak istedim oan işimde var forumda acele etmem lazım ama ben kendi konumu erteledim gerçekten özenerek açtım bu konuyu borcu olmaz forumda oldum sürece dostlarımın konusunu açmaktan ekyif duyarım :bhr::bhr::bhr:

Tamam iyi sıvadın yeter:A
MS'de yeni hafta gelsin artık sadece efsaneler kaldı.:Z

Hahahahaha ay mobildeydim bebeğim o yüzden aceleye geldi hediyeni yüksek puan vermiş olarak verdim sayıyorum buda Sia nın en sevdiğim şarkısı, buradan hediyem olsun :bhr:

Ben bu şarkıyı hiç kullanmayacağım sanırım tam puanından mahrum kaldım. Hediyen bile pişmanlık veriyor.:(

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Tamam iyi sıvadın yeter:A
MS'de yeni hafta gelsin artık sadece efsaneler kaldı.:Z

Ben bu şarkıyı hiç kullanmayacağım sanırım tam puanından mahrum kaldım. Hediyen bile pişmanlık veriyor.:(
Niye ya sözleri falan efsane :(
Hahahahahaha bu hafta ki şarkın bağımlılık yaptı ama o tarzda gel :bhr:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Ok

Valla kanka 6 şarkı kaldı. 3'ü efsane zaten hatta senin için 4'ü muhtemelen. Elastic Heart, Chandlier, Cheap Thrills ve The Greatest. Titanium ve Wild Ones ise müzik ile kurtarıyor ikisini alt yapıda şahane. Final kesin gibi.:A
Oha Chandlier :hearteyes:
Kanka iyi ya, final bilmem ama yarı final kesin gibi :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Tebrik ederim, nice 70.000 mesaja. :A

Birbirinden güzel hediyelerini şuraya iliştiriyorum. :bhr:

AyOgNz.jpg

0G0LgR.png

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Tebrikler @sokak sanati dostum nice güzel kaliteli mesajlar diliyorum. :D Değişik kafada bi arkadaşsın ve bu durum beni ancak memnun edebilir. :A Hediyeni de şöyle aşağıya iliştireyim. :D

Diziyi hiç izlemedim ama bu müziğe hastayım niyeyse. Her dinlediğimde etkilendiğim doğrudur. :A