Sizce En İyi Dizi Yapımcısı Hangisi/Hangileri?

Hangisi/Hangileri?

• Kullanılan toplam oy
    41

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
seni kınıyorum cnm :A :A :A

HAYAT BAĞLARI, DELİ YÜREK, EKMEK TEKNESİ , KURTLAR VADİSİ,ACI HAYAT, PUSAT,SAKARYA FIRAT türk dizisine yön veren kendi alanlarında en iyileri osman beyin şirketi çıkarttı bence zaten diziler yukarıda diğer yapımalrda bunların kalitesinde 2 dizi çıkmaz :A :A :A
Benim bildiğim battılar yani güncel bir dizi çıkarmadılar, o yüzden diğer seçeğinde yer alsa yeterli. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ay Yapım (Efsane)
O3 Medya (Dizisini izlemedim ama beni heyecanlandıran bi yapım. VS, İG izlemek isterdim burada olsaydım.)
D Yapım
TMC

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Benim bildiğim battılar yani güncel bir dizi çıkarmadılar, o yüzden diğer seçeğinde yer alsa yeterli. :A
2010 dan sonra iyi dizi çıkartamıyorlar doğru ergen dizilerine emrak sardı osman bey onalrda tutmuyor :F

ama deli yürek kurtlar vadisi ekmek teknesi üçlüsü diğer yapımları siler süpürür efsanelere sahip çıkalım diğer dedim sinegraf :A :A :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
2010 dan sonra iyi dizi çıkartamıyorlar doğru ergen dizilerine emrak sardı osman bey onalrda tutmuyor :F

ama deli yürek kurtlar vadisi ekmek teknesi üçlüsü diğer yapımları siler süpürür efsanelere sahip çıkalım diğer dedim sinegraf :A :A :A
Birkaç seçenek ekleyebilirdin tek seçenek zorunluluğu yok ablacım. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
  1. Ay Yapım açık ara benim için.Aşkı Memnu, Kara Sevda, Son, 20 Dakika, Fi, Fatmagül, Yaprak Dökümü, Samanyolu.
  2. Tims'de iyi. Suskunlar, Kavak Yelleri ve Muhteşem Yüzyıl gibi efsane işler yaptı. Listeye alınmalı.
  3. 03 Medya. Güncel iki dizisi başarılı. Yeni sezonda iddialı. İstanbul'lu Gelin ve Vatanım Sensin efsane şimdilik. Listeye almam gerekirdi.
  4. MinT var. Arka Sıradakiler zaten ayrı bi olay. Sırf onun için işaretledim. Ayrıca Eski Çocuklar Duymasın, Ayrılsakta beraberiz gibi döneminin efsanelerin yapmış. İyi bi şirket.
  • Pastel sadece Efsun var. Biraz daha uğraşması lazım.
  • Avşar iyi ama sadece Fazilet var. Karagül'e çok hakim değildim. Biraz daha uğraşmalı.
  • MF'de Bir Aşk Hikayesi ile listeme girebilirdi ama listemdeki diğer 4 yapımcı seviyesinde iş yapmamış.
  • TMC'de güncel sadece Meryem'i izliyorum. Güzel işleri var ama hep uyarlama. Orijinal değil. Kore'de ne var ne yok uyarlamış.
  • MedYapım desen hak getire. Kendi içinde bile kendini tekrar etmiş. Doktorlar çok iyi bir iş onun için listeye alırdım ama sonrasında ki tekrarları itti beni. Zaten yabancısının aynısı.:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Birkaç seçenek ekleyebilirdin tek seçenek zorunluluğu yok ablacım. :A
bu işlerde osman beyi tek geçerim efsane dizielrde hep o var diğer efsaneler süper baba falan onlarında yönetmenliğinde var sinegraf dedim oyüzden :F türkiyenin en iyi yapımcısı ve yönetmeni osman sınav en iyi senaristide raci şaşmaz hadi en iyi oyuncusuda kenan imirzalıoğlu diyelim :A :A :A

aa bu arada 2010 dan beridir ay yapımda çöküşte sadece sinegraf değil :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ay Yapım
O3 Medya
Tims
Avşar Film
Medyapım
Most

Daha da vardı da en iyi işler bu yapımlardan çıktı bence :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Tartışmasız Ay Yapım... Ezel, İçerde, Kuzey Güney, Aşk-ı Memnu, Karadayı ve dahası. Bana ve birçok insana göre Türk dizi tarihinin en iyi dizileri zaten ve bunların yapımcısı Ay Yapım...

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,606
Puanı
860
En kaliteli isimlerin yolu en azından bir kez Ay Yapım'dan geçmiştir o yüzden ona verdim oy.
Ancak son zamanlarda O3 Medya'da iyi işler yapıyor.
Timms son zamanlarda biraz boşladı gibi.
MF Yapım'ın projelerinin çoğu uyarlama olmasından dolayı fazla sevmiyorum onları.
Gold ve Erler eski hallerinden çok uzaklar.

Ben sadece tek oy atabiliyoruz zannettim ve Ay Yapım dedim ancak O ve NTC'yi de oy verirdim.

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
Ömre Bedel gibi bir dizinin yapımı old. için Gold
Karagül gibi bir dizinin yapımı old. için Avşar
Meryem gibi bir dizinin yapımı old. için Tmc dedim.