Siyah İnci - Tanıtım Fragmanı | Star TV

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
ozgur2113 yeni bir haber konusu açtı

Siyah İnci - Tanıtım Fragmanı | Star TV

hqdefault.jpg

Star TV'nin yeni sezondaki iddialı dizisi Siyah İnci'nin ilk fragmanı yayınlandı.

Başrollerinde Hande Erçel, Tolgahan Sayışman ve Berk Hakman'ın yer aldığı, yönetmen koltuğunda Erol Özlevi'nin oturduğu dizinin yapımcılığını Gold Film - Faruk Turgut üstleniyor.

Senaryosunu Yekta Torun'un kaleme aldığı dizide, birbirlerinden hiç ayrılmamaya söz vermiş, Ege’de küçük bir sahil kasabasında yaşayan Hazal (Hande Erçel) ve Kenan’ın (Tolgahan Sayışman) aşkı, Vural’ın (Berk Hakman) kasabaya gelişini ve Hazal'ı elde etmek için her şeyi göze alması ile değişmesini ve bunun sonucunda iki sevgilinin alt üst olan hayatlarını konu alıyor.

Yeni sezonun en iddialı dizilerinden olan Siyah İnci, yakında Star TV'de!

Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

Canol

Favori Üye
Reaksiyon puanı
379
Puanı
184
Hep birbirinin aynı konulu diziler,fragmanı da beğenmedim izlemem

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Fiyasko. Berk'te tarz olarak batmış. Kız zaten çok kötü oynuyor. İnanılmaz kötü yani nasıl kötülesem bilemedim.:A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Fragmanı izleyip Hande Erçel'in olmayan oyunculuğuyla kendime eziyet etmek istemiyorum. :A

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Tolgahan hep aynı Tolgahan, bunun göbek bağını tekneye falan mı attılar her partneriyle teknede aynı sahne :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,624
Puanı
1,061
Rüya aynı şirketin dizisi Ömre Bedel'in uyarlaması çıktı, bu ucuz yapım da Asla Vazgeçmem'in erkekli versiyonu gibi olacak :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kalitesi güzel, fragmanı izlerken Ay Yapım dizi fragmanı izliyorum sandım. Berk Hakman'ı ben de beğenmedim, olmamış. Oraya daha olgun bir tip olurdu. Diziden de 'Kara Sevda' havası aldım. İlk bölümü izlemeyi düşünüyordum ama çok olmamış kaldı, bilemiyorum.

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Hep birbirinin aynı konulu diziler,fragmanı da beğenmedim izlemem
Berk Hakman olmamış gibi..
Berk'in karizmayı hiç etmişler. :(
Yaz dizisi olsa neyse de, ama sezon içi tutmaz. :D
Fiyasko. Berk'te tarz olarak batmış. Kız zaten çok kötü oynuyor. İnanılmaz kötü yani nasıl kötülesem bilemedim.:A
Fragmanı izleyip Hande Erçel'in olmayan oyunculuğuyla kendime eziyet etmek istemiyorum. :A
Tolgahan hep aynı Tolgahan, bunun göbek bağını tekneye falan mı attılar her partneriyle teknede aynı sahne :A
Rüya aynı şirketin dizisi Ömre Bedel'in uyarlaması çıktı, bu ucuz yapım da Asla Vazgeçmem'in erkekli versiyonu gibi olacak :A
fragman hoş sıradan normal tutsaa noluur tutmasaa noluur
Kalitesi güzel, fragmanı izlerken Ay Yapım dizi fragmanı izliyorum sandım. Berk Hakman'ı ben de beğenmedim, olmamış. Oraya daha olgun bir tip olurdu. Diziden de 'Kara Sevda' havası aldım. İlk bölümü izlemeyi düşünüyordum ama çok olmamış kaldı, bilemiyorum.
Çok güzele benziyor fragmanın sonundaki kolye :bhr:
İkinci fragman yayınlanmış.