eTV Sinevizyon - 10. Bölüm | Yeni Bölüm

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yönetmenlikte ödül alırsa da bişey demem ki beni itirazım "en iyi film" ödülünü alması :X Draması, senaryosu yok, filme neyine en iyi film? Ki en iyi filmde ben bunlara bakarım :X
Ama filmi bütün olarak düşünmen lazım, adama en iyi yönetmen ödülünü veriyorlarsa film de iyi demektir yani :D En azından adaylık verirler o yüzden ama kazanacağını ben de sanmıyorum senaryoda aday bile olmayacağını düşünürsek ortalamada diğerleri öne çıkar :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ama filmi bütün olarak düşünmen lazım, adama en iyi yönetmen ödülünü veriyorlarsa film de iyi demektir yani :D En azından adaylık verirler o yüzden ama kazanacağını ben de sanmıyorum senaryoda aday bile olmayacağını düşünürsek ortalamada diğerleri öne çıkar :D
3-5 aynı düşünüyoruzsak neden puanın o kadar yuksek :F

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
3-5 aynı düşünüyoruzsak neden puanın o kadar yuksek :F
Çünkü filmin olayı başka siz onu kavrayamadınız :A Bu film bu şekilde yapılmış işte, o olaya kahramanlar üzerinden gitmek yerine rastgele askerler üzerinden bakış. Belgesel gibi biraz yani ama tam belgesel de değil değişik bir şey işte :D Bir de ben savaş filmlerini çok severim zaten, bu diğer izlediklerimden farklıydı ama bu tarz da hoşuma gitti :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Çünkü filmin olayı başka siz onu kavrayamadınız :A Bu film bu şekilde yapılmış işte, o olaya kahramanlar üzerinden gitmek yerine rastgele askerler üzerinden bakış. Belgesel gibi biraz yani ama tam belgesel de değil değişik bir şey işte :D Bir de ben savaş filmlerini çok severim zaten, bu diğer izlediklerimden farklıydı ama bu tarz da hoşuma gitti :A
O zaman zevklerimize ödül dağitiliyor :A Neyse 23ünde adaylar açıklancakmş.

Bu gece film izliyormusun sende? @destere ve @Çiğdem- yoklar. @sokak sanati nin verdiği filmin zatn altyazı sitesi yine kapalı:FFilm lazım bana

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
O zaman zevklerimize ödül dağitiliyor :A Neyse 23ünde adaylar açıklancakmş.

Bu gece film izliyormusun sende? @destere ve @Çiğdem- yoklar. @sokak sanati nin verdiği filmin zatn altyazı sitesi yine kapalı:FFilm lazım bana
Yok ya bugün izlemem ben :D Daha vakit var oscarlara zaten tamamlarım ben onları her türlü :A Sen de diziler başlayınca tamamen bırakmayacaksın değil mi daha çok film var :A

nasıl yoklar müthiş bir geri dönüş yaptım fırtına gibi esmeye devam ediyoruz :)
Three Billboard'u izledin mi sen :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Eee ses seda yoktu :X Hadi film seçelim. Bu gece son gibi yarın dizilerim başlar (b) 23'den sonra kategorilerde izlemediğim filmleri izlicem.
daha erken ne acelen var daha film yorumumu yapayım bir çay falan içeyim sonra yavaş yavaş film seçeriz hem @sokak sanati nın dediği filmin altyazısı yokmuydu varsa onu izleriz :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
daha erken ne acelen var daha film yorumumu yapayım bir çay falan içeyim sonra yavaş yavaş film seçeriz hem @sokak sanati nın dediği filmin altyazısı yokmuydu varsa onu izleriz :)
İndirmeye calişiyorum altyazıyışimdi :X Film onu izliyoruz o zaman.

Yok ya bugün izlemem ben :D Daha vakit var oscarlara zaten tamamlarım ben onları her türlü :A Sen de diziler başlayınca tamamen bırakmayacaksın değil mi daha çok film var :A

Three Billboard'u izledin mi sen :A

Yok bırakmıcam. Kategorilerdeki eksiklerimi tamamlarim. Fazlası yaza kalsın:A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
izledim tabiki frances teyzeye aşığız Olive Kitteridge den beri :)
O da neymiş ya ben bir Fargo dan biliyorum kadını, orada da Oscar almış zaten genç bir polis memuruyken :A Şimdi 2. oscarı yolda :A

İndirmeye calişiyorum altyazıyışimdi :X Film onu izliyoruz o zaman.

Yok bırakmıcam. Kategorilerdeki eksiklerimi tamamlarim. Fazlası yaza kalsın:A
Oscar aday olanlarını izle zaten, diğerlerinin acelesi yok onları bırakabilirsin yaza dizilerinle birlikte onları da at yaza :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059