Sinem Kobal 'Hakan: Muhafız' Kadrosunda!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
5c442105ae298b1f99cbe439

3. ve 4. sezonunun geleceği açıklanan ''Hakan: Muhafız''ın yeni kadın başrol oyuncusu belli oldu!

Posta gazetesinin özel haberine göre, O3 Medya tarafından Netflix Türkiye'ye çekilen dizinin yeni sezonunda rol alması için ünlü oyuncu Sinem Kobal ile anlaşma sağlandı. Kobal'ın diziden 30 bin TL kazanacağı öğrenildi.

''Hakan: Muhafız''ın yeni sezon çekimlerinin ise yazın yapılması planlanıyor.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,583
Puanı
1,061
Çok bile vermişler 20 yıldır ekranlarda olup hala oyunculuk yapamayan; son işleri 2 ve 7 bölüm süren birine :))

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,936
Puanı
1,061
Yeni sezon onayı alalı 1-2 hafta oldu. Yani daha senaryolar bile yazılmadı nasıl rolü belli olsun da aldığı ücret haber konusu yapılsın. Muhtemelen magazin siteleri kafalarından sallamış. Bence kilitleyelim. :D @Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yeni sezon onayı alalı 1-2 hafta oldu. Yani daha senaryolar bile yazılmadı nasıl rolü belli olsun da aldığı ücret haber konusu yapılsın. Muhtemelen magazin siteleri kafalarından sallamış. Bence kilitleyelim. :D @Yiğitt
Ne alakası var yazdığın mesaj ile. :D Artık başta oyuncularla anlaşılıp ona göre ilerliyor ki Netflix'in bu konularda hızlı olduğunu biliyoruz. Ek olarak rolü belli değil, zaten Ayça ve Hazar yeni sezonda olmayacak, onların yerine Sinem gelecek. :D

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Süper bir dizi. 2.kitabında da birçok yeni karakter giriyordu hikayeye. Girme ihtimali vardır

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Koskoca Netflix kimlerle çalışıyor böyle Türkiye'de, hayal kırıklığı bir seçim. :( Gerçi öyle diziye böyle oyuncu normal. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ayçadan daha iyi sevişir demişlerdir o yüzden almışlardır diye tahmin ediyorum :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,936
Puanı
1,061
Ne alakası var yazdığın mesaj ile. :D Artık başta oyuncularla anlaşılıp ona göre ilerliyor ki Netflix'in bu konularda hızlı olduğunu biliyoruz. Ek olarak rolü belli değil, zaten Ayça ve Hazar yeni sezonda olmayacak, onların yerine Sinem gelecek. :D
Ranoş teyze böyle yazdığı için öyle düşündüm yokla senin konuna bir şey demiyorum. Senaryo olmadan oyuncularla anlaşamaz sonuçta. Hele ki Netflix gibi bir dünya devinin zaten Sinem gibi 2. sınıf bir isimle çalışacağını da sanmam. :D

Bu arada sanki son birkaç gündür konularına karşı çıkıyormuş gibi göründü ama herhangi bir kastım yok kusura bakma. :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ranoş teyze böyle yazdığı için öyle düşündüm yokla senin konuna bir şey demiyorum. Senaryo olmadan oyuncularla anlaşamaz sonuçta. Hele ki Netflix gibi bir dünya devinin zaten Sinem gibi 2. sınıf bir isimle çalışacağını da sanmam. :D

Bu arada sanki son birkaç gündür konularına karşı çıkıyormuş gibi göründü ama herhangi bir kastım yok kusura bakma. :A
Kimse konularıma karşı çıkamaz zaten, öyle bir şey anlamıyorum zaten de kaynaksız değil konu. Yalanlama gelirse de kitleriz, sonuçta babamın kaynağı değil güvencem olsun. :D