YS Sihirli Hayatlar 72.Bölüm (Yeni Bölüm)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,388
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
72.Bölüm
Kötü güçler kaybeder İyiler kazanır
Çigdem bu Yunus babanın ruhunu durdurman lazim ligi karnaval yerine çevirdi
bu ne 17 .sırada fenerbahçe hepsi bu üç harfli yüzünden adam sebebini sen bulacaksin
Ali ozan müdür beşiktaşlı bir kızı buda ne polis at silahını ikiside tuttukları takımın bayraklarını asarmış gibi yapıp kandırırlar

Ali ozan müdür ne oluyor tamam yakaladım Helen sen fenerbahçelimisin Ali ozan evet biliyorum olanları o maçta olanları eski başkanın ne imalar kullandığını bu da ne Üç harfli bu korkma ben varım sen yunus babanın ruhusun beşiktaş futbolcusu seni o stada gömdüler kadıköy stadının yanında evin vardı gol atamadın diye sinirlendi ve öldü şimdi kızdı
Türkiye kupasını yarı finalde beşiktaşın teknik direktörüne Peruk atar içinde silah var Beşiktaş maça çıkmadı

Öbür dünyadan geldi ve feneri ve ligdeki takımları fenere karşı aslan yaptı
burda bu ligdeki halleri bu üç harfli yüzündenmi

Çiğdem başımız ciddi belada Harunun yazdığı mektuplara savcılık izin vermemiş Ali Ozanın kurtardığı kız sırların anahtarıdır

Haruna bir ihbar gelir ihbar tuzaktır eski arkadaşları tarafından gel o aşk varken nasıl biriydin öğren

Ali ozan Müdür geçmişe gider Şebnem Canlı bomba olmuş Düğünü patlamaya Çalisacakten ben yakaladım Şebnem Ali ozan Müdür Yarım kalan Işimi bitirecem Infaz listesi Şebnem’in Bu kim Harunun polis ekibi şimdi Istanbul il emniyet müdür muavini olmuş Üç harfli gerçeği öğrenince aramıza Katılacak Harun onun liderlik tecrübesi’nden yararlanıcağız.

Ali ozan Müdür için planı var Şebnem o nasıl Ali ozan Müdür benim Planımı bozdu
Bir oyun ve o oyun gizli kamerayla çekilir Bunu paylaşmaşı için para verir Kurtar arkadaşını sevgilisinden Sevgilisi gördüğünde öldürür ikisinide

Madem üniversitede gizli polissin Ali ozan Müdürün arkadaşı başımız belâda olabilir Internete bakın Emredersiniz

Flashback Harun Çiğdeme Aşıktı Çiğdemin kardeşi Melek Harunu Sihirler izin alıp konseyden Periliçe Yargıç Peride bu karara onay verir Ve melek Harundan Çiğdeme olan aşkı çıkartır ve o içindeki kötülük alınır.

Harun müdüre gelen ihbar sonucunda Ali ozan Müdür Harunu mağaraya girerken görür Ali ozan Müdür şüphelenir mağaraya girer Bu mağarada ne Böyle bunlar aşk mektubu Çiğdeme yazılmış

Ali ozan Müdür öğrenmiş ama geç kalmıştır çünkü Harun gerçeği çoktan Öğrenmiştir Çiğdeme aşık olduğunu ve eski arkadaşlarının çete olduğu ve o Çetenin lideriydi
Harun: Bu hikaye daha yeni başlıyor
72.Bölümün sonu
@Çiğdem- @vadikızı @Harunnn60 @Dosi @kerem @serhatt
@mrt-06 @eskici

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- @Harunnn60 'ın geçmişi ortaya çıktı Sihirli Hayatlarda
@Harunnn60 damga vurmussun bölüme :A :A :A

Harundan Çiğdeme olan aşkı çıkartır ve o içindeki kötülük alınır.

Harun müdüre gelen ihbar sonucunda Ali ozan Müdür Harunu mağaraya girerken görür Ali ozan Müdür şüphelenir mağaraya girer Bu mağarada ne Böyle bunlar aşk mektubu Çiğdeme yazılmış

Ali ozan Müdür öğrenmiş ama geç kalmıştır çünkü Harun gerçeği çoktan Öğrenmiştir Çiğdeme aşık olduğunu ve eski arkadaşlarının çete olduğu ve o Çetenin lideriydi

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,388
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@Harunnn60 damga vurmussun bölüme :A :A :A

Harundan Çiğdeme olan aşkı çıkartır ve o içindeki kötülük alınır.

Böyle geçmişi olduğuna şaşırdınmı

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,093
Puanı
1,060