YS Sihirli Hayatlar 63.Bölüm (Yeni Bölüm)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@Harunnn60 neyi neye çevirecek şimdi? :A
pompyceyi türkçeye çevirecek güya:) daha doğrusu bir fok çevirdiği yoktu başka bir senaryo yazıyordu çeviri yaptım diye yutturmaya kalkıştı insanlara:) ama @pompy bu benim dizimi anlatmıyor pembe diziye çevirmiş benim güzelim bombalı dizimi diye isyan ediyordu :)

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
pompyceyi türkçeye çevirecek güya:) daha doğrusu bir fok çevirdiği yoktu başka bir senaryo yazıyordu çeviri yaptım diye yutturmaya kalkıştı insanlara:) ama @pompy bu benim dizimi anlatmıyor pembe diziye çevirmiş benim güzelim bombalı dizimi diye isyan ediyordu :)
Sen onu bırakta @Harunnn60 geliyor yakında :A Yine dağ bayıra kaçarsın şimdi :A @Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@pompy senin yorumunu ne yapsın @Harunnn60 u bekliyor onun tercümanlığıyla insanlara daha rahat ulaşacakmış :)
@Harunnn60 neyi neye çevirecek şimdi? :A
Hhaha Harun @pompy dizilerine çevirmenlik yapıyordu eskiden :F :F :F @xemrexxx @serhatt @cookies

Oğlanın polisiye dizisini Muhteşem Yüzyıla çeviriyordu :F pompy dizimi pembe dizi yapıyorsun daha çevirme sen diyordu Haruna aklıma geldi şimdi gülme aldı beni :F :F :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hhaha Harun @pompy dizilerine çevirmenlik yapıyordu eskiden :F :F :F @xemrexxx @serhatt @cookies

Oğlanın polisiye dizisini Muhteşem Yüzyıla çeviriyordu :F pompy dizimi pembe dizi yapıyorsun daha çevirme sen diyordu Haruna aklıma geldi şimdi gülme aldı beni :F :F :F
kötüleri anmayalım :)
diyorum acaba beş kasımı bu yıl pas geçip direk altı kasımdanmı devam etsek tarih sayfalarından varsın bir gün eksik olsun :)

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060