Sihirli Hayatlar 6.Bölüm

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Sihirli Hayatlar 6.Bölüm

41 kurşunla vurmuşlar Harun müdürü sırtından evinide yakmışlar aynı anda izmirde patlıyan bomba bir sürü ağır yaralı 9 eylül hastahanesine götürürler bunu yapan kim İngiliz ajanının peşinde olan izmir polisi istanbula kaçtığını duyar Harun müdürün bütün ailesi canlı canlı yakılmış evde ağır yaralı ve hayatları kritik Harun müdürün üstüde Nişantaşı terör zirvesi kongresinde vurulmuş bir istihbarat komiseri tarafından

Selim şimdi iş Alara başkomiser ve ekibinde hastahanedeyken onları yakarız ve bitiririz

Kötü büyücü aynen benim kafadasın seninle iyi anlaşcaz

Selim bencede

Harun müdür ve ailesi bağcılardaki özel hastahane gidiyor

Harun müdürü vuranı bulmadan Hastahaneye gidemeyiz ilk önce o bulunacak diğerki hedef ben ve ekipteki herkes

Alara başkomiser ömeri kötü büyücüden ve Selimden korumak isterken bir anda şok olur duydukları karşısında Ömerin eski sevgilisi çıkar kireşten ve hesap sorar beni neden kaçırdın diye başkasıyla evleniceğin zaman

Bide vişne diye bir kız çocuk esirgeme kurumundan kaçar kaçtığı evde tehdit notu bulur

Perilerde ve Polislerde bilmecenin içinde buluyor kendini Melis kötümü iyimi Çiğdemin eşinin kaçırdığı eski sevgilisi kireş zamanından olan kişidir. Tan la davut sınıf arkadaşıymış Tan ve Çiğdem ve ömerin evdeki hizmetçisinin eski sevgilisi Tan çıkıyor Ömerin babası kim Ömer depremin olucağını nerden öğrendi Deprem dedeyle yakınlığımı var
Alara başkomiser peri çocuk esirgeme kurumundan kaçan bir çocuk buluyor Çiğdem periyle karşılaşıyor ama babası kötü bir sihir konuşmama sihri yapıyor sadece en sevdiği kişiyle

Alara başkomiser Çiğdem’e seslenir hemen gelir ve o tehdit mektubu tandan geliyordur ihanet ettin bana davut birimizden birisi ölücek aynı tehdit nottan oğullarının okullarınada gider öğretmenler hemen polisi arar gelen ekip mitin gizli polisi Enistir

Alara başkomiser Melis iyimi kötümü

Bir anda Ömerin patronu gizli sevgilisiyle buluşacakten fotoğrafları çekilir Dodo sinirlenir bunu bana nasıl yaparsın seni bir orangutana çevirecem ve emreye yaptığım sihir gibi kimse bozamıcak

Melis çok yakında öğreniceksiniz Alara başkomiser iyimi kötümü olduğumu ama ilk öğrenicek kişi kandilli rasathanesi hahaha

İzmirdeki şehit protestosunda polis yokmuş Alara başkomiserim

Alara başkomiser hiç şaşırmadım o polislerin uzak dur emrini kim verdiyse bulun getirin bana.
6.Bölümün sonu
@Çiğdem-
@Harunnn60
@destere
@beyazsoy
@cookies