Selam dünyalı,

Sence de artık üye olarak devam etmenin zamanı gelmedi mi? Üstelik şimdi Fav10'a üye olmak aşırı kolay. Ücretsiz olduğunu söylemeye bile gerek yok zaten?

Eğer Facebook'un varsa buraya tıkla anında giriş yap.

Eğer Facebook'un yoksa şuraya tıkla ve 1 dakikada işlemi tamamlayıver.

Olur mu? İnan, pişman olmayacaksın.

YS Sihirli Hayatlar 52.Bölüm (Sezon Finali)

Bu konu 'Fav10 Senaryo Etkinlikleri' forumundadır ve pompy tarafından 19 Mayıs 2018 başlatılmıştır.

1. pompy

pompy Favori Üye
    Favori Üye

Sihirli Hayatlar
    52.Bölüm
    Çiğdeme Büyük Tuzak
    Faryalı Müdür ve ekibini kandırır Tutku  hemen oyunu kurar bir tuzak kurar erkek sevgilisi oyundan Tutkuya evlenme teklif edecekti
    İrem açığa alınır ve o dosyaları sihirle değiştirir ve işten atılır
    Tutku sevgilisi varmış gibi numara yapar
    evlenme teklifi eder Tutkuya
    Rüzgarı kullanan Tutku  Rüzgar sosyal medya hesabından fotoğraf yolluyor.
    Ömer benden bir şey saklıyormusun ve kavga çıkar
    Beşiktaş-Bayern münich maçında beşiktaşa başarılar diler pankartta  Bir futbol maçı oynanır Cumhuriyet ilk okulu Galatasaray lisesi karşı karşıya  gol 6-0 ilk devrenin skoru vişne unutmayın
    Bundan yıllar önce sosyaller süper lig takım karmasını devirdi Başlarında Terörle Mücadele ekibinin müdürü Ali Ozan Müdür vardır
    İkinci devrenin 41-6 biter
    Ali Ozan müdür ve ekibine süper lig kupası Türkiye kupasını vermişlerdir onların sınıfına madalyonu verirler .
    Tutkuya evlenme teklif ederler
    Tutku kabul eder
    Çiğdem Numaradır der
    Tutku gelir Ömere derdini anlatır annesinin başına gelenleri üzülür ve sarılır
    Tutku yalan söylemiştir Çiğdemin kötü bir cadı olduğunu inandırmak için
    Tutku bu yaşadığımız gerçekmi senin kafandamı yaşanıyor   Dur bakıyım şu eve
    Çiğdem senin tedavi olman lazım
    Tutku aslında sen Tedavi olman lazım
    geleceği görebiliyorum koşarak Çıldırıp  delirip gideceksin Çiğdem sihir yapar ve Ömere yakalanır ve sinsi sinsi güler.
    Mandalinin arkadaşı gördükleri karşısında şaşkındır ses kaydı almıştır Tutku onu Almıştır ama
    Akıllanmayacak bu çocuk Aşık bu Mandalinaya gelecekte evlenecekler.
    Tutku  Mandalinanın arkadaşının ses kaydını alır elinden Dodo sizi boşattı derdi Çiğdemle Ömeri boşamaktı ama beceremedi senin annenle baban boşandı o kara lanetin arkasındada Dodo var onlarla çalışma gel benimle çalış
    Onlar kötü ben iyim
    Mandalinanın arkadaşı ben vatanıma ihanet etmem
    Sen vatanımı ele geçirmeye geldim buna engel olacam
    Elinde kanıt yok sana her şeyi unutturup geri yolluyorum
    Tutku Ömere ben periyim der Çiğdemin cadı olduğunu televizyona gönderir sahte belgelerle
    Herkes Çiğdemin peşine düşer polisler bile
    Vatanı bölecek diye kandırmıştır ve Amerikanın intikamı için yollanmıştır denmiştir her şeyi ayarlamış sihirle Tutku
    Çiğdem vatana ihanetten aranıyordur ve bütün ekibi
    Çiğdemi evden atar Ömer sen bir cadısın Çiğdemi
    Yağmur inanmaz oda evi terk etmek ister  sen burda kal vişne tek kalemiz sensin şu an sensin
    Tutku işte bu kadar zafer benim
    Ömer vişneyi kovamaz çünkü başlarda konuşamıyordu diye ama vişnenin evde kalması Tutkunun bütün planlarını bozar
    Çiğdem annesinin şatosundan
    Babası Emre konuşur bu iş burda bitmedi Sen cadı değilsin Tutku senin bu yaptığını cadılar bile yapmaz  Sen cadılarınında cadısısın daha bitmedi
    Çiğdem sinirlenir hava bozulur
    Nisanda Hava kararır bir anda dünyada istanbula dolu yağar kırmızı renkte dolu
    Giresunda fındık çıkmama tehlikesi doğuyor Giresunu hatta bütün dünyayı etkiliyor bu Çiğdemin kasveti
    Tutku zafer dansını yapar
    Bütün perilerin peşinde Polis
    Mandalina bunlar ne polis  Gözaltı kararın var Perilim tutuklanır ve sihir yapamaz hale getirilir Periliçeninde sihirlerinde kısıtlık vardır
    bütün perilerin sihirleri yok etmek üzeredir çünkü onlara karşı sevgi azaldı diye Dünyada cadılara karşı sevgi arttı diye cadılar güçlenmeye başladı
    Tutku ne kadar güçlüde olsun gerekirse bütün sevilmesin periler ters durum olsun cadılarsa sevilirse bile yalancının mumu yatsıya kadar yanar
    Tutku ancak Masallarda olur bu gerçek hayat
    Dünya tersine dönmüştür Cadıları iyi Perileri kötü zannediyorlardır  bu terslik dünyanın dönüş şeklini etkileyecektir bir anda güneş batıdan doğmaya doğudan batmaya başlar  olacağına karanlık hakim olur dünyaya Dünyada iyiliğin güneşi söndü ve dünyaya kötülüğün hakim olması dünyanın sonunu getirebilir bir 3.dünya savaşı riski çıkartabilir ve bu karadenizin ve akdenizin tamamen yok olması anlamına geliyor Türkiyede turistlik özelliğini ve ekonomide çökme sıkıntı yaşama anlamına geliyor
    çünkü coğrafi avantaj ve jeopolitik avantaj kayboluyor
    suriye Amerikanın  washingtonuna saldırınca  ve rusyada ve  yunanistanında olan bir bulgar elçisi vurulunca ve ölünce Türk karasularına atınca adamı adamların arkası sağlamdır ve dokunulmazlıkları vardır Çinden gelen bir diplomattır ve bu büyük tehlikeyle karşı karşıya
    Polis galatasaray-başakşehir maçında kedi roket atarı görünce sahaya girer korkudan  Hakemin üstüne atlar kediler sahayı basar hatta köpekler bile bu bir füze değildir Bu bir Nasa füzesidir  Nasa uzay istasyonuda stada doğru ilerler  hakemlerin hepsi ağır yaralıdır bide maça havadan yanan molotof kokteyleri düşer Statta yangın çıkar  galatasaray otobüsüyla giderken suikast girişimine uğrar okmeydanı köprüsünde ve şöför vuruluyor ve köprünün ayaklarını patlatıyorlar Hepsini Çiğdemler yaptı diyor ve beşiktaş formasıylada olması sıkıntıyı beşiktaşın lehine attırııyor.
    Beşiktaş taraftarları ve galatasaray taraftarları arasında bir çatışma özellikle avrupanın iki yakasındaki takımı bu olaylardan sonra düşman olmuşlardır. Avrupa yakası iç savaş tehlikesiyle karşı karşıyadır beşiktaşlılar ve galatasaraylı harekete geçmiştir Çiğdem ve ekibi bunlardan dolayı suçlanıyor bunları yapanın hepsi aslında Tutkudur.
    Tutku: asıl senin yerin Çiğdem hapishanedir ve bütün perilerin yeri orasıdır sen hapishanedeyken boşanıcak ve bende direk ömere evlenme teklif edip yıldırım nikahıyla evlenicem engel bile olamayacaksınız kötü gülüşünü atar
    Ömer bombalı saldırıya uğrayıp Turşanıda  patlatıp serhat bu iş burda bitmez
    Enis komiser her şeyi araştırır  babasını bilmiyordur Annesinide kimsesiz çocuk esirgeme kurumundadır
    Çiğdem bu işten nasıl kurtulacağız Bir anda Çiğdeme bir ipucu gelir  bir yerde bilmediğin kardeşin var diye
    Emre polisten  doktor olarak  hastahanedekileri komadayken  hamile bıraktırıp öldüren bir çete Bunu anlayan Fuhuş çetesi lideri  Emrenin komşusu çocukten   ya bize yardım edersin Emreyi tuzağa düşürürsün tam nişanlıyken dodoyla  Manolya  adındaki komşuları emreye tuzak kurar sarhoş etmiştir  ve hamile olduğunu saklamıştır  çünkü ailesi Aşiret  ve nişanlısının peri olduğunu bilmiyordu
    Enis komiser fotoğrafları görünce şaşırır  Çiğdem olanları araştırmak için görevi vişneye verir Enis ve emrenin geni uyuşur ve
    Enis emrenin evine gider  Ben  senin oğlunun baba
    Dodo sinirlenir nişanlıyken beni aldattın demi  hemen eski periliçe Enise yardım eder  Çiğdem  bittin sen emre bence artık seni orangutana çevirecem  senin annende bitti Sende bittin Çiğdem
    ben senin gibi kötü değilim üveyde olsa kardeşim suçu ne
    Orangutan olarak bodrum katına hapseder dodo vişne ne olduğunu öğrenmiştir hepsi fuhuş çetesinin işi Başında  Asıf vardır  emniyetin içinde değil her yerde
    Perilerden bile buna yardım eden vardı
    Sofhanes gezegen liderinin intikam için geri dönüyor Enis komiserin annesiyle beraber Enis komiserin annesi periymiş ve zombi ve vampir uzmanıda değil birtek ölülerden canavar yaratma uzmanı Yargıç peri Ben periliçe olacaktım hakkımı yediniz şimdi intikam sırası bende
    Tutku at silahını polis  bu iş burda bitmedi ben ölümsüzüm ama siz bittiniz benim kopyamı bombayla yok ettiniz
    .
    52.Bölümün sonu
    @Çiğdem- @Harunnn60 @destere @mrt-06 @serhatt @Çiğdem- @Dosi
    @vadikızı @eskici @Dosi  @ömer karataş @S.G.A.T. @turkuazz @MasacRE-

Şunlar da ilginizi çekebilir:

• Harika Harika x 4
    • Beğendim Beğendim x 2
  2. pompy

pompy Favori Üye
    Favori Üye

3. Dosi

Dosi Favori Üye
    Favori Üye

• Güldürdün Güldürdün x 1
  4. pompy

pompy Favori Üye
    Favori Üye

Yusuf amir bombalı saldırıdan kurtulacakmı ekibi Enis operasyonda değildi Tutku kopyasını canlı bomba yaptı @Çiğdem-

• Beğendim Beğendim x 1
  5. pompy

pompy Favori Üye
    Favori Üye

6. serhatt

serhatt Favori Üye
    Favori Üye

Çiğdem  bi geberemedi :A

7. pompy

pompy Favori Üye
    Favori Üye

Turşanı ve ömeri patlattın @serhatt

• Harika Harika x 1
  8. vadikızı

vadikızı Favori Üye
    Favori Üye

9. pompy

pompy Favori Üye
    Favori Üye

Tutkunun yusuf amir ve ekibine yaptığı tuzağa ve Enis komiserin anneside ortaya çıktı nediyorsun bunlara @vadikızı @serhatt

• Beğendim Beğendim x 1
  10. serhatt

serhatt Favori Üye
    Favori Üye

Çiğdem de patlasaydı keşke :A

11. vadikızı

vadikızı Favori Üye
    Favori Üye

Karışacak gibi duruyor ortalık ya :D

12. vadikızı

vadikızı Favori Üye
    Favori Üye

:Fsen gir şu diziye sen patlatırsın Çiğdemi

13. pompy

pompy Favori Üye
    Favori Üye

Nasıl sezon finali bölümü olmuş @vadikızı

14. pompy

pompy Favori Üye
    Favori Üye

Çiğdem dizide ikiz kardeşin @vadikızı ikinizde ölümsüzsünüz ama sen hala kayıpsın

15. serhatt

serhatt Favori Üye
    Favori Üye

Girdim ya ablam :A

16. pompy

pompy Favori Üye
    Favori Üye

@xemrexxx 4 ayaklı bir orangutan oldu @Dosi  tarafından kafası köpek kafası @serhatt @vadikızı

• Güldürdün Güldürdün x 2
  17. serhatt

serhatt Favori Üye
    Favori Üye

Tam Emreye yakışan oldu :A

18. vadikızı

vadikızı Favori Üye
    Favori Üye

:F:Faa ne ara girdin rolün ne

19. pompy