YS Sihirli Hayatlar 52.Bölüm (Sezon Finali)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Sihirli Hayatlar
52.Bölüm
Çiğdeme Büyük Tuzak
Faryalı Müdür ve ekibini kandırır Tutku hemen oyunu kurar bir tuzak kurar erkek sevgilisi oyundan Tutkuya evlenme teklif edecekti
İrem açığa alınır ve o dosyaları sihirle değiştirir ve işten atılır
Tutku sevgilisi varmış gibi numara yapar
evlenme teklifi eder Tutkuya
Rüzgarı kullanan Tutku Rüzgar sosyal medya hesabından fotoğraf yolluyor.
Ömer benden bir şey saklıyormusun ve kavga çıkar
Beşiktaş-Bayern münich maçında beşiktaşa başarılar diler pankartta Bir futbol maçı oynanır Cumhuriyet ilk okulu Galatasaray lisesi karşı karşıya gol 6-0 ilk devrenin skoru vişne unutmayın
Bundan yıllar önce sosyaller süper lig takım karmasını devirdi Başlarında Terörle Mücadele ekibinin müdürü Ali Ozan Müdür vardır
İkinci devrenin 41-6 biter
Ali Ozan müdür ve ekibine süper lig kupası Türkiye kupasını vermişlerdir onların sınıfına madalyonu verirler .
Tutkuya evlenme teklif ederler
Tutku kabul eder
Çiğdem Numaradır der
Tutku gelir Ömere derdini anlatır annesinin başına gelenleri üzülür ve sarılır
Tutku yalan söylemiştir Çiğdemin kötü bir cadı olduğunu inandırmak için
Tutku bu yaşadığımız gerçekmi senin kafandamı yaşanıyor Dur bakıyım şu eve
Çiğdem senin tedavi olman lazım
Tutku aslında sen Tedavi olman lazım
geleceği görebiliyorum koşarak Çıldırıp delirip gideceksin Çiğdem sihir yapar ve Ömere yakalanır ve sinsi sinsi güler.
Mandalinin arkadaşı gördükleri karşısında şaşkındır ses kaydı almıştır Tutku onu Almıştır ama
Akıllanmayacak bu çocuk Aşık bu Mandalinaya gelecekte evlenecekler.
Tutku Mandalinanın arkadaşının ses kaydını alır elinden Dodo sizi boşattı derdi Çiğdemle Ömeri boşamaktı ama beceremedi senin annenle baban boşandı o kara lanetin arkasındada Dodo var onlarla çalışma gel benimle çalış
Onlar kötü ben iyim
Mandalinanın arkadaşı ben vatanıma ihanet etmem
Sen vatanımı ele geçirmeye geldim buna engel olacam
Elinde kanıt yok sana her şeyi unutturup geri yolluyorum
Tutku Ömere ben periyim der Çiğdemin cadı olduğunu televizyona gönderir sahte belgelerle
Herkes Çiğdemin peşine düşer polisler bile
Vatanı bölecek diye kandırmıştır ve Amerikanın intikamı için yollanmıştır denmiştir her şeyi ayarlamış sihirle Tutku
Çiğdem vatana ihanetten aranıyordur ve bütün ekibi
Çiğdemi evden atar Ömer sen bir cadısın Çiğdemi
Yağmur inanmaz oda evi terk etmek ister sen burda kal vişne tek kalemiz sensin şu an sensin
Tutku işte bu kadar zafer benim
Ömer vişneyi kovamaz çünkü başlarda konuşamıyordu diye ama vişnenin evde kalması Tutkunun bütün planlarını bozar
Çiğdem annesinin şatosundan
Babası Emre konuşur bu iş burda bitmedi Sen cadı değilsin Tutku senin bu yaptığını cadılar bile yapmaz Sen cadılarınında cadısısın daha bitmedi
Çiğdem sinirlenir hava bozulur
Nisanda Hava kararır bir anda dünyada istanbula dolu yağar kırmızı renkte dolu
Giresunda fındık çıkmama tehlikesi doğuyor Giresunu hatta bütün dünyayı etkiliyor bu Çiğdemin kasveti
Tutku zafer dansını yapar
Bütün perilerin peşinde Polis
Mandalina bunlar ne polis Gözaltı kararın var Perilim tutuklanır ve sihir yapamaz hale getirilir Periliçeninde sihirlerinde kısıtlık vardır
bütün perilerin sihirleri yok etmek üzeredir çünkü onlara karşı sevgi azaldı diye Dünyada cadılara karşı sevgi arttı diye cadılar güçlenmeye başladı
Tutku ne kadar güçlüde olsun gerekirse bütün sevilmesin periler ters durum olsun cadılarsa sevilirse bile yalancının mumu yatsıya kadar yanar
Tutku ancak Masallarda olur bu gerçek hayat
Dünya tersine dönmüştür Cadıları iyi Perileri kötü zannediyorlardır bu terslik dünyanın dönüş şeklini etkileyecektir bir anda güneş batıdan doğmaya doğudan batmaya başlar olacağına karanlık hakim olur dünyaya Dünyada iyiliğin güneşi söndü ve dünyaya kötülüğün hakim olması dünyanın sonunu getirebilir bir 3.dünya savaşı riski çıkartabilir ve bu karadenizin ve akdenizin tamamen yok olması anlamına geliyor Türkiyede turistlik özelliğini ve ekonomide çökme sıkıntı yaşama anlamına geliyor
çünkü coğrafi avantaj ve jeopolitik avantaj kayboluyor
suriye Amerikanın washingtonuna saldırınca ve rusyada ve yunanistanında olan bir bulgar elçisi vurulunca ve ölünce Türk karasularına atınca adamı adamların arkası sağlamdır ve dokunulmazlıkları vardır Çinden gelen bir diplomattır ve bu büyük tehlikeyle karşı karşıya
Polis galatasaray-başakşehir maçında kedi roket atarı görünce sahaya girer korkudan Hakemin üstüne atlar kediler sahayı basar hatta köpekler bile bu bir füze değildir Bu bir Nasa füzesidir Nasa uzay istasyonuda stada doğru ilerler hakemlerin hepsi ağır yaralıdır bide maça havadan yanan molotof kokteyleri düşer Statta yangın çıkar galatasaray otobüsüyla giderken suikast girişimine uğrar okmeydanı köprüsünde ve şöför vuruluyor ve köprünün ayaklarını patlatıyorlar Hepsini Çiğdemler yaptı diyor ve beşiktaş formasıylada olması sıkıntıyı beşiktaşın lehine attırııyor.
Beşiktaş taraftarları ve galatasaray taraftarları arasında bir çatışma özellikle avrupanın iki yakasındaki takımı bu olaylardan sonra düşman olmuşlardır. Avrupa yakası iç savaş tehlikesiyle karşı karşıyadır beşiktaşlılar ve galatasaraylı harekete geçmiştir Çiğdem ve ekibi bunlardan dolayı suçlanıyor bunları yapanın hepsi aslında Tutkudur.
Tutku: asıl senin yerin Çiğdem hapishanedir ve bütün perilerin yeri orasıdır sen hapishanedeyken boşanıcak ve bende direk ömere evlenme teklif edip yıldırım nikahıyla evlenicem engel bile olamayacaksınız kötü gülüşünü atar
Ömer bombalı saldırıya uğrayıp Turşanıda patlatıp serhat bu iş burda bitmez
Enis komiser her şeyi araştırır babasını bilmiyordur Annesinide kimsesiz çocuk esirgeme kurumundadır
Çiğdem bu işten nasıl kurtulacağız Bir anda Çiğdeme bir ipucu gelir bir yerde bilmediğin kardeşin var diye
Emre polisten doktor olarak hastahanedekileri komadayken hamile bıraktırıp öldüren bir çete Bunu anlayan Fuhuş çetesi lideri Emrenin komşusu çocukten ya bize yardım edersin Emreyi tuzağa düşürürsün tam nişanlıyken dodoyla Manolya adındaki komşuları emreye tuzak kurar sarhoş etmiştir ve hamile olduğunu saklamıştır çünkü ailesi Aşiret ve nişanlısının peri olduğunu bilmiyordu
Enis komiser fotoğrafları görünce şaşırır Çiğdem olanları araştırmak için görevi vişneye verir Enis ve emrenin geni uyuşur ve
Enis emrenin evine gider Ben senin oğlunun baba
Dodo sinirlenir nişanlıyken beni aldattın demi hemen eski periliçe Enise yardım eder Çiğdem bittin sen emre bence artık seni orangutana çevirecem senin annende bitti Sende bittin Çiğdem
ben senin gibi kötü değilim üveyde olsa kardeşim suçu ne
Orangutan olarak bodrum katına hapseder dodo vişne ne olduğunu öğrenmiştir hepsi fuhuş çetesinin işi Başında Asıf vardır emniyetin içinde değil her yerde
Perilerden bile buna yardım eden vardı
Sofhanes gezegen liderinin intikam için geri dönüyor Enis komiserin annesiyle beraber Enis komiserin annesi periymiş ve zombi ve vampir uzmanıda değil birtek ölülerden canavar yaratma uzmanı Yargıç peri Ben periliçe olacaktım hakkımı yediniz şimdi intikam sırası bende
Tutku at silahını polis bu iş burda bitmedi ben ölümsüzüm ama siz bittiniz benim kopyamı bombayla yok ettiniz
.
52.Bölümün sonu
@Çiğdem- @Harunnn60 @destere @mrt-06 @serhatt @Çiğdem- @Dosi
@vadikızı @eskici @Dosi @ömer karataş @S.G.A.T. @turkuazz @MasacRE-