YS Sihirli Hayatlar 36.Bölüm (Yeni Bölüm)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
6Ie4O.jpg

1j+ojl1FOMkX9WypfBe43D6kjPGIpBRGmRjJwXs1M3EMoAJtlCkrgvNq9...Q8

Pompy Yapım sunar
Sihirli Hayatlar 36.Bölüm
Katarina Peri beceremediği için görevden alınıyor ama sihirsiz bir şekilde yakalanıyor ama ellerinden kaçırıyor uzaylılar ama sakarlık yapınca sevgileri çaldıktan sonra herkes perileri öğrenmiştir ama unutma sihri sonucunda tekrar unutulmuş bu boşanmaya sebep olmuş Alara başkomiser bile unutmuştur Artık periler ve Polisler tek başınadır Faryalı müdür Polislikten atılmıştır Oğlu Şenol Aykut Can tomurcukoğlu Atacan Ali karasu Çiğdemin evindeki temizlilçiyle evlenmiş Adı Hatice Eylemoğlu yeni kızların adıda Mandalin
Mandalin Faryalı Müdürün oğluyla konuşur ona sevgili bakarlar Dodonun sihri her şeyi altüst etmiştir Çiğdemlerin evi Sahra başkasıyla evlenince Çiğdemlerin evi onların eline geçer Ama o rüşvetçi yolsuzluk inşaatçılarla çalışıyordur heryeri yıkıp site yapıyorlardır yakında Sıra Çiğdemlere gelecek ama en son onlar eğer bütün Mahalle boşalırsa bu iş burda biter diyecekler Sahra inanarak imzaladığı kağıt her şeyi ona verme kağıdıdır
bakalım bu iş nereye varıcak
Emrenin güneş sistemi dışına gidişi Periliçe Çiğdem izini bulamıyor Eski periliçenin karşısına çıkıyor Emre Astronot olarak Melek in kızı Senin adın iyilikin temsilcisi Nuran ve babamın eşinin adını koyuyorum Çiğdeme inanıyorum onların çocukları olunca Adını Melek koyacaklar ben inanıyorum Artık 10 Kasım 23.59 dan 10 kasım 7.30 2022 ye gidiyor bunlar geçmişten geleceğe olanlar
Dedeniz kahvaltıya bekliyor dün konuşmuştuk
Bizim dedemiz yok ki iki dedemizide görmedik.
Dondururlar
Ardından Çiğdem Anne diye bağırır Vişnede anneanne diye bağırır ne yaptın yine
Dodo emre insan olmamış gibi bütün olanları unutturma sihri yaptım onu çünkü güneş sistemimiz dışındaki bir uyduya yolladım astronot olarak
Dodo burası neresi Vişne ben biliyorum 12 hayvanlı galaksi Yılan gezegeninin uydusunda Aferim Aya bak İkiye karanlık bu yunan mitolojisinden birisi ona bakıp taş oluyordu medusa işte o insan uzayda ay olmuş oyüzden büyük Ay bu olmuş durumda.
upload_2017-11-16_15-47-11.jpeg

gidip kurtarıcam dedemi öyle kolay değil liseden aşkıyla karşılaştık Emreyi görünce helyum gazı kaçmış gibi oldu Adı Şükufe Sahra git al dedemi büyük aya yollamış yılan gezegeninin uydusu Sahra kurtarır Meleğin kızı olan Sahra bu işi halediyor
Periler heyeti başkanı geliyor Atacan Ali karasu Mandalinde gelir her şeyi öğrenir faryalı müdürün oğlundan
hemen büyük aya Medusa Ayına hemen kurtarırlar
Dodo onu köpeğe çevirir yine
Emre Senden bukadar haksız yere eziyet çektiğim yeter bıktım yeter görüşürüz
Periler heyeti başkanı beni bekle ben bir rolünü bulacam Dodo hürremin tacını takıp
Şatosunun terasından bakıp Taksimin manzarasına
taksim275.jpg

36.Bölümün sonu

Sihirli Hayatlar 37.Bölüm fragmanı
Dodo kötü sihrin cezasını bebeğini kaybederek ödüyor o bebek artık evrenin en güvenli yerimde bir daha doğmasını bekleyecektir bunun hesabını soracam Çiğdem senden Harun müdür ve ekibi öyle bir olaya imza atıyorlar başlarını derde sokuyorlar Kara Lanet diye birileri uzaydan birisini kitabı çalmak için yollarlar ama çocuklar açar meraktan neo libris kitabından çıkan Neo Libris canavarları Dünyanın başına dert olurlar

@Çiğdem-
@Harunnn60
@vadikızı
@Dosi
@S.G.A.T.
@XanTier

@gözlemci
@papuleoo
@Doğu
@MasacRE-
@mrt-06