YS Sihirli Hayatlar 29.Bölüm

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,318
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
6Ie4O.jpg

1j+ojl1FOMkX9WypfBe43D6kjPGIpBRGmRjJwXs1M3EMoAJtlCkrgvNq9...Q8

Sihirli Hayatlar 29.bölüm
Galaktus gezegeninden dünyanın bütün hayal gücünü almak isteyen kötü kalpli başkan vektor en iyi iki ajanını dünyaya yollar santor ve garoks bir dünyalı çocuku kaçırıp dünyadaki bütün hayal gücünü bana verin ben alırsam hep alıp hem öldürürüm hepinizi işi şansa bırakamayız vişne ve Çiğdem plan yapar truva ördek i onların meşhuru bu hiç bir şey anlamayacaklar şimdi saldırın çocukları kurtarırlar vektor dünyaya yenilir türklere ve ajanlarını Alara Başkomiser ve ekibi yakalar
Dünyaya robotlar ve Androidler saldırmaya başlar ama Türklerin zekası ve savunmasıyla yenilir
Vektor ve pako gizli bir okyanusta olan gizli bir adada saklanıyor ne uzaydan görünüyor Periliçe bile göremez hiç kimse göremez şatosunuda oraya alır Pako
Hadesin oğlu savaş baksırdonya gezegeniyle anlaşır ütopyaya saldırı düzenler ama hayalin yardımcıları selenanın kızı
Selena ve HADES yeniden karşı karşıya gelir artık ailelerde savaşın içindedir İyilik onları yenince ozan ve erdem kaçırılır
Kraliçe Helenayı fesatya gezegeninden alırlar ozan ve erdem burası Galaktus gezegeni eğer kızımın yardımcıları selenaya yardım etmekten vazgeçerse iyilik için o zaman yoksa ölürsünüz
Ozanla erdem kayıp herkes rüyasında ışın görmüş ya rüya değil gerçekse uzaylılar kaçırdı bence
Ozan ve erdem iyilik için şehit olacaksak kabul etmesinler teklifi daha iyi
Harun müdür tecavüzcüyü suç üstü yakalar ama serbest kalır.
Tecavüzcü kim bu Harun müdür patron
Patron hele bir görelim kim avcı kim av Harun müdür
29.bölümün sonu
@Harunnn60 @Çiğdem- @vadikızı @XanTier @Doğu @Harunnn60 @emree-29 @Sherlock @S.G.A.T.
@faji 6@mrt-0

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
diziye sihirli annem ile selenada katılmış vektoru yenip çocukları kurtarmışız :Z