Sihirli Hayatlar 2.Bölüm

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,418
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
2.Bölüm
Cengiz gencay Selinin sevgilisi bir
sihirle Hamzaya aşık olur Dodonun sihriyle Hamzaya tuzak kurarlar polis okulu basar
Sihirle deliller değişir. Ama sahte parmak izi dosyası vardır dosyada gizlilik kararı vardır
Alara başkomiser Çiğdemin görünmez olup herşeyi dinler Ama Çiğdemin evini eski sevgilisi gizli gizli izler
Ardından bütün olaylar çözülür
Hamza serbest kalır Selin gerçekten aşık olur
Faryalı müdür onları kurtardığı için gaz kaçağından patlama olur Mitolojide ölümsüz bir yarat
yaratık dünyaya saldıracakten yenilir Bunda Türkiyedeki spor kulüplerin Katkısı büyüktür
Harun müdürün babası vermiştir emri
Çiğdemin inancıyla yenilirler
Hem yolsuzluktan banka el koyar evlerine ve şirketlerine
Periler heyeti Başkanı evini açar Alara başkomiser müfettişin oğlu öldürürdü diye soruşturma açılır ama Peri Timinin desteğiyle ve Çiğdem perinin baskınıyla adamlar suç üstü yakalanır

Alara başkomiser ve ekibine tuzak kuran Dodo ve Melek plütona sürülür ve Sihirleri Alınır

UEFA Avrupa liginde krasnodar rus marşı söylüyorsa Rusyadaki takımlar Hem Türkiyede oynanan uefa avrupa ligi maçında söylenmeli istiklal marşı
Fenerbahçe Beşiktaş ve Galatasaray taraftarları fenerbahçe stadına gidip Avrupada Türk takımında oynayan oyuncuları ıslıklamayın Türkler birlik oldumu engel kalmaz tur bizim olur
Çarşambadaki maça birlik olarak gelsinler kimseyide protesto etmesinler
Feneri desteklesinler bütün Türkler avrupada Çiğdem fb-krasnodar maçı için biletleri aldık Mahallecek gidecez Fenerbahçeyi kötü sihirlerden koruma sihiri yaptım
Çiğdemin eski sevgilisi fenerbahçeli diye sihir yapmaz Haydi Fenerbahçe gönlümüz senle
2.Bölümün Sonu
@MayısKralı @eskici @xemrexxx @destere @beyazsoy @Harunnn60 @Çiğdem- @cookies @vadikızı @HeisenBerg @sürgünüm @vadikızı

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
"Mitolojide ölümsüz bir yaratık dünyaya saldıracakten yenilir Bunda Türkiyedeki spor kulüplerin Katkısı büyüktür."

Aziz Yıldırım mı öncülük etti, yoksa Dursun Özbek mi? Bu sorunun cevabını bekliyorum.

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,418
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
"Mitolojide ölümsüz bir yaratık dünyaya saldıracakten yenilir Bunda Türkiyedeki spor kulüplerin Katkısı büyüktür."

Aziz Yıldırım mı öncülük etti, yoksa Dursun Özbek mi? Bu sorunun cevabını bekliyorum.
Bir Polis Harunun babası devamına baktınmı

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Fenerbahçe sevgin yoğun olarak baskınlık göstermiş :) ama genel olarak güzel ancak daha iyi olabilir misal dodo daha iyi işler yapabilir

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,418
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
bu benim evimi izleyen eski sevgilim @destere mi oluyor şimdi :F

Çiğdemin evini eski sevgilisi gizli gizli izler
Evet 4.Bölümde ortaya çıkacak
Son Sahnede maç için bilet aldın Çocukların fenerli üvey ama eşinde Fenerbahçeli FENERBAHÇE STADINA GİDİYORSUN BİR DAHAKİ BÖLÜME VODAFONE STADI'NDAKİ maçınıda seyretmeye gideceksiniz
Söylediğin söze nediyorsun @Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Evet 4.Bölümde ortaya çıkacak
Son Sahnede maç için bilet aldın Çocukların fenerli üvey ama eşinde Fenerbahçeli FENERBAHÇE STADINA GİDİYORSUN BİR DAHAKİ BÖLÜME VODAFONE STADI'NDAKİ maçınıda seyretmeye gideceksiniz
Söylediğin söze nediyorsun

Aaa beşiktaşlıyım ben fener nerden çıktı ıyy :(

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,418
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Aaa beşiktaşlıyım ben fener nerden çıktı ıyy :(
Avrupa maçı bu Fenerbahçenin maçı işte çocukların ve eşin fenerbahçeli
Zaten maç Çarşamba Tivibusporda
Ben sadece Birlik olup öyle gitsinler stada oyüzden @Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Avrupa maçı bu Fenerbahçenin maçı işte çocukların ve eşin fenerbahçeli
Zaten maç Çarşamba Tivibusporda
Ben sadece Birlik olup öyle gitsinler stada oyüzden @Çiğdem-

aaa tamam avrupada destekliyoruz :F televizyonda beşiktaşın maçı olucakmıs cesur yüreği etkilemez inş :(

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,418
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
aaa tamam avrupada destekliyoruz :F televizyonda beşiktaşın maçı olucakmıs cesur yüreği etkilemez inş :(
Zaten ben seyrettiğimde her takım kaybediyor Konyanın maçını seyrettim 1-0 öndeyken kırmızı kart gördü ve elendiler Belçika 7 puan topladı Türkiye 4 puan Rusya 3 puan Ukraynayı temsil eden tek takım var oda shaktar donesk
Sıkıntı şu fenerbahçenin maçında rus milli marşı söylendi
Eğer Yarı Finalde elenirseniz direk td yi kovun Fenerbahçe avrupada yarı Finale kaldı bir türlü şampiyon olamıyor 4.yıldızı takamıyor
Göztepe yarıfinale çıktı elendi ve küme düştü