Sihirli Hayatlar 19.Bölüm

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,418
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Sihirli Hayatlar
19.Bölüm
Arda Mehmet ve vişne dudaktan öpüşerek büyüyü bozuluyor vampir
Arda Mehmet sana uymaz Hürrem rolü sen iyi bir Hanedan sultanıdın ama Hürrem kötü bir Hanedan sultanı
Gücü Pahdişahın üstünde tutuyordu
Provası yapılır oyunun
Vişnenin üvey babaannesi sultanı öyle anma ziyarete gelirler öbür dünyadan
bu işe kızıyor meleki öldürmeye gidiyor hastahaneye havaya uçuyor 3 tır dolusu bombayla hastahane havaya uçuyor ardından Harun müdürü patlatıyor ağır yaralıdır benim peşimden gelenin sonu budur diye mesaj yolluyor Alara başkomisere periliçenin kardeşi vişne oyunu getirir meleğin sonsuz hayatı geri döner Ama Enis vurulmuştur Harun müdürü patlatmışlar güray kardeşler tarafından bombanın gücü hafiftir ama Alara başkomiserin ekibi ağır yaralıdır ama bu işin başında Vişnenin üvey babası vardır derdi hürrem sultanın tacını alıp ruslara satıp uranyum alıp örgütlere satıcak ve silah alıcak adam silah kaçakçısı ve adamı koruyan diplomat dokunulmazlığıda var adamın eli her yerde medya siyaset ona karşı olana direk operasyon ve ceza evinde ilk önce tecavüz işkence ardında öldürüyorlar
bunun peşinden Alara başkomiser ve ekibi bu mafya babasını yakalıyabilmek için operasyon düzenlerler
Çiğdemin evine bağcılar büyüklüğünde meteor düşüyor Enisin ekibide tetikçilere tuzak kuruyor hepsi sihir bunların meteor görünmeden dünyaya yaklaştı ve çarptı yoksa nasadamı onların yada nasa nasıl görmedi kaynana büyüsü istanbuldaki bu büyü sadece evlileri etkilemez sevgilileri erkekler annesiyle tanışırken öyle sıkıntılar çıkar Çiğdem sakın tanıştırmayın gelin kaynana sihri bu yok artık Periliçe bile etkilenmiştir bunu yapan periler heyeti başkanın annesi yapmıştır dodo budefa planı iyi yapmış bu planı ortalık karıştı Yağmur bu iş boşanmaya kadar gidebilir çünkü oğluna düşkün Melekle konuşan vişne ortalığın karışması
ve bu sihir nasıl bozulacak kaynanalar pek övmezler Arda mehmet bu durumdadamı
Bulduğun kız bumu sen koskoca asilsin nasıl böyle birisiyle çıkarsın bir dakika vişne burda bir dakika saldıracaklar gibi hissediyorum alara başkomiser gördüm polis tutuklusunuz gel bakıyım vişne gördünmü kahraman kesin kendisi uydurmuştur.
bune böyle gelin kaynana sihri yok artık Betüşünkini bozalım bir sıkıntı çıkmasın bune böyle periler dünyasına giden vişne bir iksir hazırlar betüşü düşünür ve suyu içer vişne olanları unutturur dodo oyun kurdu ama sağol vişne bu gelin kaynana sihrini perilerde böyle bozuluyor perilerinki bozuldu periliçeye bu bu sihir Dodo ve periler heyeti başkanının annesinin işi onun derdi evlendirmek muzafferle
Alara başkomiser yaralılara hastahaneye götürür Arda Mehmet ve vişne bana fark etmez gelin kaynana büyüsü olsa bile fark etmez hata yaptın vişne burdan çıkamıcaksın ah be yine kaçtı
Vampir bu iş burda bitmedi süprize hazırlıklı olun dünyadan havanın soğuması Selim canlanır Selim bune böyle tövbe tövbe Hürrem Sultan bu beni kötü anan kimse o ölücek
Tiyatro oynanır o büyünün bozulması rahatlatırken üç harfliler tiyatroyu bastı Arda Mehmet bune böyle ben Hürrem Sultan bunlarda adamlarım
Çiğdem bune böyle korkudan insanlar altlarına yapar ömer bu hür hür hür Hürrem Sultan bu nasıl olur ve bayılır
Kalp krizi geçirir yaşlılar
Hürrem Sultan daha yeni başlıyoruz
Selim ordan seyreder ben böyle durum görmedim Selimde canlanmış haydi birisi bitmeden birisi başlıyor
19.Bölümün Sonu

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hürrem sultan hortlamış ayoll @xemrexxx bencede görmeli :A @mrt-06 @Bully @destere @Harunnn60

Selim bune böyle tövbe tövbe Hürrem Sultan bu beni kötü anan kimse o ölücek
Tiyatro oynanır o büyünün bozulması rahatlatırken üç harfliler tiyatroyu bastı Arda Mehmet bune böyle ben Hürrem Sultan bunlarda adamlarım Çiğdem bune böyle korkudan insanlar altlarına yapar ömer bu hür hür hür Hürrem Sultan bu nasıl olur ve bayılırKalp krizi geçirir yaşlılarHürrem Sultan daha yeni başlıyoruzSelim ordan seyreder ben böyle durum görmedim Selimde canlanmış haydi birisi bitmeden birisi başlıyor

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,418
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Hürrem sultan hortlamış ayoll @xemrexxx bencede görmeli :A @mrt-06 @Bully @destere @Harunnn60

Selim bune böyle tövbe tövbe Hürrem Sultan bu beni kötü anan kimse o ölücek
Tiyatro oynanır o büyünün bozulması rahatlatırken üç harfliler tiyatroyu bastı Arda Mehmet bune böyle ben Hürrem Sultan bunlarda adamlarım Çiğdem bune böyle korkudan insanlar altlarına yapar ömer bu hür hür hür Hürrem Sultan bu nasıl olur ve bayılırKalp krizi geçirir yaşlılarHürrem Sultan daha yeni başlıyoruzSelim ordan seyreder ben böyle durum görmedim Selimde canlanmış haydi birisi bitmeden birisi başlıyor
vampir, vişnenin üvey babaannesi ve üvey babası

@Çiğdem- @Dosi oyununa nediyorsun

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,133
Puanı
1,060
Çok güzel olmuş beğendim yaw burdada beni öldürüyorlar arkadaş:Fsenaryoda bile şansımız yok he:D

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,418
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Çok güzel olmuş beğendim yaw burdada beni öldürüyorlar arkadaş:Fsenaryoda bile şansımız yok he:D
Sihirli Hayatlar 20.Bölüm fragmanı Ramazan Özel bölümü
Alara başkomiserin devresi ortaya çıkıyor vişne Periler esirgeme kurumunda en iyi arkadaşı sihirlerini bir çete kullanıyor ve onu hemen kimsesiz çocuklar perisine şikayet ediyor
Ve bu çete perilerdende ve fanilerin olduğu kimsesiz çocukları kaçırıp bir örgüt oluşturuyor adamlar yakalanır ama serbest kalırlar Alara başkomiserin devresi her şeyi biliyordur ve ihbar edenleri söyler vişnenin peşine düşen en iyi arkadaşı artık baş düşmanlardır
Alara başkomiserin hayatını devresi üç defa kurtarmıştır ama sevgilisi ölünce ramazanda ceseti kilisede bulunmuş ve polis vurmuş canlı bomba olarak Harun müdür ama bomba oyuncakmış bu tuzağı kuranlar yakalanamamış harun müdürü hapisten kaçıran Alara başkomiser bir gün suçsuzluğun ispatlanıcak sahte kimlikle emniyet müdürü olur estetik ameliyat olur Kurt müdür olarak bilirler yine çıktılar karşımıza ya bunu yaptığın belli olursa
bu oyuncak bomba ama bunu yapıcak kişi bir hipnoz onu gerçek zannettirir
psikologa gitmiştin demekki sıkıntı psikologta o zaten psikolog değildi öldürmüşler senin psikologu o bir hipnozcu ve bu işin arkasında o vampir ve senin gerçek ailen var Sihirli Hayatlar Pazartesi günü 21.30 ta fav10 nette
@Çiğdem- @vadikızı @Bully

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sihirli Hayatlar 20.Bölüm fragmanı Ramazan Özel bölümü
Alara başkomiserin devresi ortaya çıkıyor vişne Periler esirgeme kurumunda en iyi arkadaşı sihirlerini bir çete kullanıyor ve onu hemen kimsesiz çocuklar perisine şikayet ediyor
Ve bu çete perilerdende ve fanilerin olduğu kimsesiz çocukları kaçırıp bir örgüt oluşturuyor adamlar yakalanır ama serbest kalırlar Alara başkomiserin devresi her şeyi biliyordur ve ihbar edenleri söyler vişnenin peşine düşen en iyi arkadaşı artık baş düşmanlardır
Alara başkomiserin hayatını devresi üç defa kurtarmıştır ama sevgilisi ölünce ramazanda ceseti kilisede bulunmuş ve polis vurmuş canlı bomba olarak Harun müdür ama bomba oyuncakmış bu tuzağı kuranlar yakalanamamış harun müdürü hapisten kaçıran Alara başkomiser bir gün suçsuzluğun ispatlanıcak sahte kimlikle emniyet müdürü olur estetik ameliyat olur Kurt müdür olarak bilirler yine çıktılar karşımıza ya bunu yaptığın belli olursa
bu oyuncak bomba ama bunu yapıcak kişi bir hipnoz onu gerçek zannettirir
psikologa gitmiştin demekki sıkıntı psikologta o zaten psikolog değildi öldürmüşler senin psikologu o bir hipnozcu ve bu işin arkasında o vampir ve senin gerçek ailen var Sihirli Hayatlar Pazartesi günü 21.30 ta fav10 nette
@Çiğdem- @vadikızı @Bully
iyi bari ramazanda çok bomba patlamıyor :A