Sihirli Hayatlar 17.Bölüm

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,418
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Sihirli Hayatlar 17.Bölüm
19 Mayıs Özel Bölümü
Alara başkomiser ve ekibi bu saldırının hesabını sormak Selimin kardeşi ve Ömerin eski nişanlısının peşine düşer ama Alara başkomiserin yakaladıkları sonucunda ömerin nişanlısı Bana dokunmak o kadar kolay değil yandın Alara başkomiser Harun müdüre telefon gelir Harun müdürün tayini Ahlak şubeye Sürülür Ümraniye Ahlak şubeye Ümraniyenin Ahlak şubenin emniyet müdürü Çocuk şubenin başına geçer
Alara başkomiser uzun zaman oldu demi görüşmemeli
Gelir gelmez Alara başkomisere disiplin soruşturması açar
Müfettiş Fuhuş çetesinin adamı
Harun müdür Ümraniyedeki Ahlak şubenin başına geçince
Ekibin hepsi sabıkalı Ahlak şubenin eski kurt Amiri Seçkin kurtuluş diye Amir Alara başkomisere disiplin soruşturması açmışlar
Adamların hepsi yakalanır
Ama Dodoyla bir cadı konuşuyor ama
Ama o bir cadı değil bir vampir her kılığa girmekte usta bir vampir
Tahmin ettim sizinle beraberiz
Biz bitti demeden bitmez
Dodonun yaptığı sihirle Atatürkün olmasaydı neler olurdu sihri Çiğdemi Amerika başkanı istediği için evlenemiş gizlice periler heyeti Başkanı sayesinde haledilmiş ne yapıcaz
Osmanlı bağımsız olmalı diye bağıran osmanlı halkı Amerikan askerleri müdahale eder 7.osmanın yanında Amerika yanlısı bir dünürü var taht uğruna ülkesine ihanet eder casusluk yapar Amerika için bide 7.osmanın yardımcısı
Vişne olamaz 19 Mayıs ama ne oldu böyle tarih kitaplarında bakarlar
Çiğdem tabikide kim Dodonun işi bu
Vişne: Ha fetö ha dodo ikisininde bir farkı yok
ÇİĞDEM:Dodo kötülük yaptığını zannetti ama Türkiye Cumhuriyetinde Adalet kalmamıştı hemde yeni nesil periler bunları yeni nesil çocuklar içinde ve gençler içinde ders
Perilim ve periliçe haklı Çiğdem
Bu vampiri tanıyorum bir şatoda adı cemyakos Bizans yanlısı bir Osmanlı şehzadesinin eğittiği bir vampir bu
Zaten dertleri Bizans imparatorluğunu tekrar kurmaktı
Ah Dodo vampirin oyununa gelmişsin
Bu vampir iyi oyuncudur hepimizi izlemiş 19 Mayısta kurtuluş savaşı başladı kazandık bu Amerikayı ve işgal kuvvetlerini burdan uzaklaştıracaz
Mutlaka geldikleri gibi giderler Çünkü 19 Mayıs 2017 yıl şuanda
Şu anda kutlama yapacaktık Dodo oyuna düşmese vampir tarafından
Birde zeki diye geçinir ayırmak için yaptı ama planı tutmadı.
17.Bölümün Sonu

@Çiğdem- @Harunnn60

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
19 mayısı şimdi niye veriyorsun :F @Bully bunada bak sihirli annem versionu betüşü oynuyorum :A :A :A babam tacide @xemrexxx :A :A :A
sihirli-annem-taci_804465.jpg

@Harunnn60 @destere

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,418
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@destere eski sevgilim spaık tuna :F :F :F onu peri tozuna çevirip çiğniyorum :A :A :A

34:00-36:00 arası :A :A :A
Testere diye eski sevgilin olucak @destere nin ikiz kardeşi olucak
Yeni Malatya Vodafone arenada maç oynadı ve süper lige çıktı Malatya göçebe oynuyor Sivassporda çıktı

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi