'Sihirli Annem' Resmi Youtube Kanalı Açıldı!

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Seda Telciler Ece cemin Dünyadan Tuğçeye dönmüş Ardından Zayıflayınca Tuğçeyi bırakıp Eceyle sevgili olmuş vardı bide Seda telciler Ece Karakteri Tuğçeyle Cem için kapışsalardı dudu pakize yerine @Çiğdem- @Yiğitt
Be ilk bölümlerini izledim, sonra kadro dağılınca bıraktım :A
Galiba Zuhal ile Dudu değişmiş en önemlisi tacide değişmişti izlemedim :A :A :A @xemrexxx @Yiğitt @xBUGRAx

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,383
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Galiba Zuhal ile Dudu değişmiş en önemlisi tacide değişmişti izlemedim :A :A :A @xemrexxx @Yiğitt @xBUGRAx
Zuhal topalın izdivaç programı vardı Onun yerine Selenada Aslı karakteri vardı
Faruk çıktı Gül onat Nevra serezli Zeynep özkaya çıktı
Merve Ateş kübra özmuldur ebru karanfilci tiraje başaran Peri nine vardı

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Cem , Çilek , Ceren son katıldıkları programda dizinin yeniden çekilme ihtimali yok demişler ama film çekilebilir demişler seri şekilde :A Büyük ihtimalle öyle olur ben hala Star da çekilen yeni seriyi izlemedim mesala :A :A :A @serhatt @xemrexxx
Bugün pompy'nin günü resmen :A Önce Ersun Yanal Fener'e geldi. Aylardır sayıklayıp duruyorlardı ismini, şimdi de bu. pompy'den mutlusu yoktur şimdi :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bugün pompy'nin günü resmen :A Önce Ersun Yanal Fener'e geldi. Aylardır sayıklayıp duruyorlardı ismini, şimdi de bu. pompy'den mutlusu yoktur şimdi :A
Patlasın bombalar @pompy :A :A :A
0041.gif

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Aaa @pompy bugün senin bayramın resmen. :A Zaten geçen sene bir sihirli annem kanalı vardı, onun paylaştığı videolar baya izleniyordu sana da atmıştım :A Kanal D sonunda açtı demek.:Z