Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Show Tv'nin 'Ramazan' ve Ekranı Belli Oldu!

indir-1.jpg

Ekranların sevilen kanallarından birisi olan ''Show Tv''nin Ramazan ekranı belli oldu!

Prof. Dr. Mustafa Karataş bu Ramazan yine Show Tv'de olacak. 6 Haziran'dan itibaren Ramazan ayı boyunca 'İftar Özel' programıyla saat 20.00'da, 'Sahur Özel' programıyla gece 01.00'da izleyiciyle buluşacak. Show'un dizileri ise bu dönem boyunca 21.00'da ekrana gelecek.

Nursel Engin'in sunduğu program ''Nursel'in Mutfağı'' geçtiğimiz hafta sezon finali yaparak ekrana ara verdi. Program aranın ardından Ramazan ayı boyunca her gün 12.00'da lezzetli tarifleri izleyiciyle buluşturacak. Ramazan sonuyla bitecek olan program Eylül'de başlayacak.

Kanalın dizileri ise Ramazan ayı boyunca devam edecek. Kanalın ''Asla Vazgeçmem'' dizisi 30 Haziran'da final yapacak. ''Kış Güneşi'' dizisinin birkaç hafta içerisinde biteceği, dizinin çekimlerinin sona erdiği konuşuluyor. ''İstanbul Sokakları'' dizisi de Ramazan ayı boyunca devam edecek. ''Güldür Güldür Show''un turneleri geçtiğimiz günlerde sona erdi, program Ramazan ayı gelmeden sezona ara verecek. Fakat programın tekrar bölümleri yaz boyunca kanalda yayınlanmaya devam edecek. Programın ekibi ise stüdyoyu miniklere devrederek ''Güldüy Güldüy Show''a yerini bıracak.

Kanalın yeni yapımlarından sadece birisi Ramazan ayında izleyiciye merhaba diyecek. ''Aşk Laftan Anlamaz'' Haziran ayının ortasında izleyici ile tanışacak. ''O Bana Çok Benzer'' ve adı daha belli olmayan diğer programı ise Temmuz ayında başlayacak. ''İlişki Durumu: Evli'' ve MF Yapım'ın Erdal Özyağcılar ile çekeceği dizi de Temmuz'da başlayacak.
Orijinal formatta oku

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bence geçtiğimiz yaz sezonuna göre daha iddialı görünüyor, umarım başarılı olabilir. :)

Bu arada Güldüy Güldüy Show da başlayacak programlar arasında. :X @Yiğitt

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Tabikide İlişki Durumu: Evli'ye bakacağız
:Z

İstanbul Sokakları için ise sevindim en azından eylüle kalacaksada biraz şansı olur dizinin. :)

Tabikide İlişki Durumu: Evli'ye bakacağız
:Z

İstanbul Sokakları için ise sevindim en azından eylüle kalacaksada biraz şansı olur dizinin. :)

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Ben olsam ramazan olmadan Asla Vazgeçmem dışındaki bütün dizileri bitirirdim. Yeni dizi ya da güldür güldür tekrarı daha iyi gider bence.
Bende programlara bakicam ins
Show Maliyi kapsaydı iyi olurdu aslında

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ramazanda en çekilmeyen şey dizilerdir bence ramazana dizi bırakmasaydı keşke insan iftrını açarken yarışma eğlence programalrı izlemek istiyor ve iftarını açtıktan sonra çaylar kahveler gelirken aynı şekilde program arıyor gözü ama dizi hiç çekilmiyor bence ramazan ayında
:F :F :F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
ramazanda en çekilmeyen şey dizilerdir bence ramazana dizi bırakmasaydı keşke insan iftrını açarken yarışma eğlence programalrı izlemek istiyor ve iftarını açtıktan sonra çaylar kahveler gelirken aynı şekilde program arıyor gözü ama dizi hiç çekilmiyor bence ramazan ayında
:F :F :F
Aynen aynen. :D
Kimileride iftar programlarına bakıyor. Nihat Hatipoğlu iftar açıldıktan sonra 15 dk daha yayın yapıyordu. Bende programı öyle izlemem ama o ara soru soruyorlardı bende bakıyordum.
( malum sorulan sorular aşırı ilginç :A )

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aynen aynen. :D
Kimileride iftar programlarına bakıyor. Nihat Hatipoğlu iftar açıldıktan sonra 15 dk daha yayın yapıyordu. Bende programı öyle izlemem ama o ara soru soruyorlardı bende bakıyordum.
( malum sorulan sorular aşırı ilginç :A )
ayyy ramazanda iftardan sonra maçmı izleyecez bu yıl moralim bozuldu vlla :(

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
ayyy ramazanda iftardan sonra maçmı izleyecez bu yıl moralim bozuldu vlla :(
Türkiye olduğu için heyacanlı ve eğlenceli olur öyle deme. :D Türkiye olmasa bir nebze hak verirdim sana. :D

O değilde ben ramazanda dizi izleyenlere şaşırıyorum. Hadi öğlen oruç vakti izlersin tekrarını filan ama tam orucu açma zamanı millet dizilere yapışıyor. :F :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Türkiye olduğu için heyacanlı ve eğlenceli olur öyle deme. :D Türkiye olmasa bir nebze hak verirdim sana. :D

O değilde ben ramazanda dizi izleyenlere şaşırıyorum. Hadi öğlen oruç vakti izlersin tekrarını filan ama tam orucu açma zamanı millet dizilere yapışıyor. :F :F
ayy sadece türkiyeyi izlese neyse tüm maçları izliyor babam ramazanda işkence olucak :ppp:

dizi konusunda hiç izlemek gelmiyor içimden dediğim gibi show doldurmus dizileri ramazana bukadar rezalet bir program olamaz herhalde :F

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
ayy sadece türkiyeyi izlese neyse tüm maçları izliyor babam ramazanda işkence olucak :ppp:

dizi konusunda hiç izlemek gelmiyor içimden dediğim gibi show doldurmus dizileri ramazana bukadar rezalet bir program olamaz herhalde :F
Ben bu ramazan oruç tutamıycam ne yazıkki eğer tutarsam ders çalışamam ama ben ramazanda dizi izlemeyi seviyodum :) sabahtan akşama kadar dizi keyfi[emoji7]

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Yanılmıyorsam iki dizi haberi daha çıkmıştı. Hatta birisi Kiralık Aşk'ın yapımcısının çekeceği dizi değil miydi? @Yiğitt

Bir de geçen günler de Mehmet Ali Erbil ile ilgili de bir söylenti vardı. Muhtemelen güncellenebilir bu haber. :X

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yanılmıyorsam iki dizi haberi daha çıkmıştı. Hatta birisi Kiralık Aşk'ın yapımcısının çekeceği dizi değil miydi? @Yiğitt

Bir de geçen günler de Mehmet Ali Erbil ile ilgili de bir söylenti vardı. Muhtemelen güncellenebilir bu haber. :X
Aynen o da vardı ama araştırmalarda pek net birşey bulamadım diye eklemedim. Oldukça güncelleyeceğim haberi. :)

Mehmet Ali Erbilin haberi için "ismi belli olmayan program" olarak bahssettim konuda. Çünkü başka isimle de gorusme varmis. :)