TV Show TV'nin Elindeki Yapımlarını Tutamaması

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Show TV ne zaman bir dizi yada yarışma yapsa ve bunların reytingleri çok iyi olursa diğer kanallar anında hemen elinden alırlar , Artık Show Tv'nin kaderi olmuştur
bkz : Muhteşem Yüzyıl ,Ezel ,Kurtlar Vadisi Pusu, Beni Affet , Bu Tarz Benim , Acun Ilıcalı + programlarını ve daha nice efsanalerini elinde tutamamıştır

Son düzenleme:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
En efsAne diyebileceğimiz işleri çıkaran kanallardandır ama son yıllarda o çizgiye ulaşamayacak kadar acınacak durumda.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
vadinin gerçek kanalı ve yuvası hem eski vadi hem pusu rekorlar kırdığı zamanlar ayrıldı kanaldan birgün geri dönmemizi çok istiyorum vadiye en çok yakışan kanal show tv olmuştur

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Show TV ne zaman bir dizi yada yarışma yapsa ve bunların reytingleri çok iyi olursa diğer kanallar anında hemen elinden alırlar , Artık Show Tv'nin kaderi olmuştur
bkz : Muhteşem Yüzyıl ,Ezel ,Kurtlar Vadisi Pusu, Beni Affet , Bu Tarz Benim , Acun Ilıcalı + programlarını ve daha nice efsanalerini elinde tutamamıştır
Katılıyorum.birçok yapım başta Show da iken öbür kanallara geçti..

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Gerçekten Seda gidiyor mu showa? Rtğk olayından sonra(b) Show akıllık etsin seda ödesin yine cezaları:F
Bilmiyorum Sina Koloğlu yazmış ama doğrudur kanal geçen sezon TMSF'ye bir süre geçti o ara Star'a mecburen geçtiler yoksa yapımcıyla Show'un arası iyi Zahide Yetiş'in programı ve bir program daha yapıyorlar birlikte. :D Herhalde RTÜK'e göre bir ayarlama yaparlar. .ss

Seda'ya para ödeten Kanal D'ydi. :F Ama o sözleşme çok akıllıcaydı umarım yaparlar. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,583
Puanı
1,061
Bilmiyorum Sina Koloğlu yazmış ama doğrudur kanal geçen sezon TMSF'ye bir süre geçti o ara Star'a mecburen geçtiler yoksa yapımcıyla Show'un arası iyi Zahide Yetiş'in programı ve bir program daha yapıyorlar birlikte. :D Herhalde RTÜK'e göre bir ayarlama yaparlar. .ss

Seda'ya para ödeten Kanal D'ydi. :F Ama o sözleşme çok akıllıcaydı umarım yaparlar. :A
Sina koglu gk devam edebilir de yazmis bugun onu niye demiyon pis.ss