Show TV'den Yeni Dizi: 'Gecelerin Ötesi'

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,932
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Show TV'den Yeni Dizi: 'Gecelerin Ötesi'

754fbac9-e5fe-4bcb-b68f-300871b9fb3a.jpg

Show TV önümüzdeki sezon için yeni dizi hazırlıklarına başladı.

Yapımcılığını geçtiğimiz aylarda birleşen ve Timur Savcı-Burak Sağyaşar ortaklığıyla 'Söz' dizisine imza atan Tims&B, kod adı şimdilik 'Gecelerin Ötesi' olan yeni bir yapımı ekranlara getirmeye hazırlanıyor. Özgün hikaye ve senaryosunu 'Poyraz Karayel' ile son dönemin en büyük fenomenlerinden birine imza atan Ethem Özışık'ın kaleme alacağı iddialı dizinin yönetmenliğini ise son olarak yine 'Poyraz Karayel'de görev alan Osman Taşçı üstlenecek.

Sıradışı bir aşk hikayesini konu alacak olan Gecelerin Ötesi'nin önümüzdeki ay sete çıkması bekleniyor.

Kaynak: Ranini.tv
Orijinal formatta oku

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,932
Puanı
1,061
Söz'ü askeri dizi olduğu için izleyemedim ama konu ve oyunculukları ilgimi çekerse buna kesin bakarım. Tims'in varlığı da umut verici. :Z

Bu arada Poyraz'dan hemen sonra Söz, şimdi o bitmeden bu. Biraz dinlenin sayın Özışık. :A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Sonunda Tims ile gerçek biz birleşti. :Z

Müko spo huko. :Z Ethem Özışık için önceki yazdığım mesajlara bir bakayım. :A
elinde kabul etmedi senaryo varmış showun karagül gibi 50 bölüm yazılmış senaryonun bütçesi iyi gibi oyuncak silah alırdılar onlar ucuz at pahalıdır oyuncak atı canlandırırdız yada atı cizer montojlardınız animasyonla redetmek çözüm değil ben kanalı sezon sonuna kadar ikna etmeye çalışırım ben senarist olursam benim dizimi show alırmı

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ethem Özışık durmuyor. :A

Umarım en az Poyraz Karayel kadar güzel bir iş ortaya çıkar. Hem senarist, hemde yönetmen Poyraz Karayel'den. Diziye şans vermem için bu iki sebep yeterli.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
''Sıradışı bir aşk hikayesini konu alacak olan Gecelerin Ötesi'nin önümüzdeki ay sete çıkması bekleniyor'' Bir aşk hikayesinin ne kadar sıradışı olabileceğini gerçekten çok merak ediyorum. :D :D

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
Bu Ethem hiç yorulmuyor mu ya? Adamda fikirler bitmiyor arkadaş. Önce şu sinema filmini yapta sonra ne çekersen çek dedem.