Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
hhahah ayy bu @xemrexxx değilmi ayoll hem yer cücesi hemde çenesi büyük :F
@destere @Harunnn60 @Bully @mrt-06 @sokak sanati
screenshot_2017-04-17-13-35-24-1-png.54927
Bu konudan da kovacaklar bu gidişle seni. :A :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
2x3

Game of Thrones tadında güzel bir bölümdü. Son sahnesiyle ilerleyen bölümlerde nefesimizin kesileceğinin haberini verdi.

Şu sıfata bak, insanın tokat manyağı yapası geliyor ama @Çiğdem- görse aşık olur buna. :A

Ekli dosyayı görüntüle 54927

Sözü edilen kız herhalde aşık olunası Christie? Bu kızın olayını da ilerleyen bölümlerde göreceğiz gibi, tüm ana ve yardımcı karakterlerin hikayesinin gösterilmesi aslında çok iyi bir şey, Lost tadında. :

Jenerikte hayvanat bahçesi misali tüm yırtıcı hayvanların Titana dönüşüp saldırıya geçtiğini görüyoruz, başlarında da konuşan Goril dev var, efsane bir saldırı olacaktır hiç şüphesiz, merakla bekliyorum. :A @MEnes

8.3/10
Kesinlikle ben de çok memnun oluyorum bu durumdan. Geçen bölümde de yazmıştım yan karakterlerden ayrı ayrı bahsedilmesi çok hoş diye. Çünkü hikaye derinleşiyor ve ileride bunlar birleşirse, bir yerlerde bağlanırsa inanılmaz haz verici olacaktır. Ki bağlanması da yüksek ihtimal boşuna gösterilmiyordur yan karakterlerin geçmişi ve yaşadıkları. Hikayeye etki etmeleri yüksek ihtimal gözüküyor. Sözü edilen kız bence de Christie. Değişik bir karakter portresi çizildi ona şimdiye kadar. Elinin hamuruyla sert işlere girişmeyecek tarzda bir kız karakter gibi sunuldu ama önceki bazı bölümlerde ve bu bölümde anladık ki onda da bir şey olacak ve hikayede bir yer kaplayacak. Bekleyip göreceğiz artık Annie gibi çıkmasın da aman yani. :A

Jenerikteki muhabbet benim de ilgili çekti ilk bölümden beri. Tüm yırtıcı hayvanlar ve Canavar Dev birlikte top yekün saldırı yapıyor gözüküyor. Bu sahne gerçekten olacak mı olacaksa nasıl olacak, Canavar Dev hepsini kontrol edebilecek düzeyde güce sahip mi veya gerçekten nasıl bir güce sahip? Büyük merak ettirici sorular var kesinlikle efsane olacak sezonun bundan sonraki kısmı. Bir de 4. bölümde başlayacak aksiyonun çok uzun süreceğini düşünüyorum. Aynı 17'de başlayan Dişi Dev muhabbeti gibi. En az 4 5 bölüm aksiyona doymayı merakla bekliyorum ben de. :)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
2x4

Winter is coming! Yavaş yavaş efsane bölümlere doğru yol alıyoruz. Yalnız ikinci sezon bölümleri bana pek kısa gelmeye başladı, 2 dakikada bitiyor resmen. Bir de izlemişken takılmadan 1080p izleyelim diye 1.5 saat inmesini bekledim bölümün, 0.96 GB tuttu. Yine de buna değdi sayılır, çok ilginç bir sezon. Bu arada Reiner adamdır!

Yine bizim esas ekibi göremedik, çok kısa bir alanda geçti bölüm. Bu sefer de azıcık Reiner in geçmişinden söz ettiler. Reiner ölürse çok üzülürüm, çok sağlam bir karakter.
Christia melek gibi hatun aşık olunası. Hele eteğini yırttığı sahne of :A dizide bu bölüm ilk defa cinselliğe dair göndermeler yaptılar, çilli ile Reiner odada baş başa kalıp malum muhabbete doğru kaldıklarında bir an dedim ne oluyoruz, yoksa öyle bir sahne mi izleyeceğiz neysek ucuz atlattık. :A

Çilli nin de dev yeteneğine dönüşen bir hatun çıkması şaşırtmadı, bakalım Christia da ne iş var ve aralarındaki bağlantı ne. Ve çilli, sandıkta ne arıyordu, ne saklıyordu, o konserrve neydi?

Böyle giderse ilerleyen bölümlerde her birinin deve dönüşeceğini tahmin ediyorum bir yolunu bulup. Ama öyle olursa da tadı kalmaz dizinin, o ne öyle devlerin savaşını mi izleyeceğiz Fantastik filmler gibi. Daha gerçekçi kılınması dizinin asıl unsuruydu, bunu yok ederlerse tadı da kaçar.

7.8/10

Son düzenleme:

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Az önce Twitter'da spoiler yedim....

Büyük bir spoiler şu ana kadarki bölümlerde pek yoktu, ama Mangasından spoiler yediysen geçmiş olsun ve aman diyeyim sakın. :D
Sırf spoiler yememek için Mangasını hiç okumadım, anime dururken ekrandan manga okumak hiç zevk vermiyor malum. :A

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Büyük bir spoiler şu ana kadarki bölümlerde pek yoktu, ama Mangasından spoiler yediysen geçmiş olsun ve aman diyeyim sakın. :D
Sırf spoiler yememek için Mangasını hiç okumadım, anime dururken ekrandan manga okumak hiç zevk vermiyor malum. :A
1. sezon 16. bölümdeyim. Sağlam bir spoiler yedim :D

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
O zaman hiç boşuna başlamıyım direk finali bekliyim de 1 bölüm niyetine izliyim topluca. :D
Ben dayanamam mümkünatı yok şimdi 4.bölümü açıyorum mesela. :D

2x3

Winter is coming! Yavaş yavaş efsane bölümlere doğru yol alıyoruz. Yalnız ikinci sezon bölümleri bana pek kısa gelmeye başladı, 2 dakikada bitiyor resmen. Bir de izlemişken takılmadan 1080p izleyelim diye 1.5 saat inmesini bekledim bölümün, 0.96 GB tuttu. Yine de buna değdi sayılır, çok ilginç bir sezon. Bu arada Reiner adamdır!

Yine bizim esas ekibi göremedik, çok kısa bir alanda geçti bölüm. Bu sefer de azıcık Reiner in geçmişinden söz ettiler. Reiner ölürse çok üzülürüm, çok sağlam bir karakter.
Christia melek gibi hatun aşık olunası. Hele eteğini yırttığı sahne of :A dizide bu bölüm ilk defa cinselliğe dair göndermeler yaptılar, çilli ile Reiner odada baş başa kalıp malum muhabbete doğru kaldıklarında bir an dedim ne oluyoruz, yoksa öyle bir sahne mi izleyeceğiz neysek ucuz atlattık. :A

Çilli nin de dev yeteneğine dönüşen bir hatun çıkması şaşırtmadı, bakalım Christia da ne iş var ve aralarındaki bağlantı ne. Ve çilli, sandıkta ne arıyordu, ne saklıyordu, o konserrve neydi?

Böyle giderse ilerleyen bölümlerde her birinin deve dönüşeceğini tahmin ediyorum bir yolunu bulup. Ama öyle olursa da tadı kalmaz dizinin, o ne öyle devlerin savaşını mi izleyeceğiz Fantastik filmler gibi. Daha gerçekçi kılınması dizinin asıl unsuruydu, bunu yok ederlerse tadı da kaçar.

7.8/10
La yanlışlıkla okuyacaktım spoiler kutucuğunu neredeyse. 2x4 yazsana niye karıştırdın bölümleri. :A Neyse ki çözdüm hemen bölümün içeriğinden 2x4'e ait olduğunu. Neyse izliyim ben de hemen. :D

Son düzenleme:

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,682
Puanı
1,061

La yanlışlıkla okuyacaktım spoiler kutucuğunu neredeyse. 2x4 yazsana niye karıştırdın bölümleri. :A Neyse ki çözdüm hemen bölümün içeriğinden 2x4'e ait olduğunu. Neyse izliyim ben de hemen. :D
1.sezonu yeni bitirdim sayılır o yüzden bekleyebiliyorum ben valla. :D

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

Ne ara 4'e geldik yahu bir de 12 bölüm mü 8 bölüm mü sürecekti of. :)