destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@-KADİR- de haber verelim, efsane is start. :D

2x1

Dehşet verici bir bölümdü, sonlarına doğru gerilim tavan yaptı. Yalnız bölümün süresi toplam 1 dakikaydı ya da bana 1 dakika gibi geldi, o derece sürükleyici.

Konuşan Dev ulan! Ben de çok şaşırdım ilk başta, ama kesin içinde insan vardır. Komutanın ölmesine üzüldüm, fakat Levin'den sonra gelen en yetenekli kişi nasıl olur da böyle korkakça bir hareket yapar, nutku tutulur anlamadım. Levi olsaydı kurtulurdu bence.

Bu sezon devlerin kökeni ve arkasındaki isimler hakkında daha fazla bilgi öğreneceğiz ama 12 bölüm yetmez tabi, umarım yine 3-4 sene bekletmezler?

Şu papazda bir iş var gibi, hain olabilir bu da.

9.0/10
Aynen o müzik baya iyi. Zaten dinledikçe hangi müziğin nerde çaldığını hatırlıyorsun. Ben çoğunu ezberledim dinleye dinleye. Baya iyi bir soundtrack albümü var. Rica ederim ne demek. :)
Mikasa Ackerman benim favorim :) hayret burda bile kalitelisini yakaladık :)

eren in sinirli halleri daha doğrusu dizideki tüm karakterlerin sinirli halleri çok itici? onun haricinde herşey güzel :)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Mikasa Ackerman benim favorim :) hayret burda bile kalitelisini yakaladık :)

eren in sinirli halleri daha doğrusu dizideki tüm karakterlerin sinirli halleri çok itici? onun haricinde herşey güzel :)

Eren'in Mikasa'ya kötü davranması benim de gıcığıma gidiyor, ergen ergen tripler ne öyle. Keşke öyle bir kız arkadaşım olsa. :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Eren'in Mikasa'ya kötü davranması benim de gıcığıma gidiyor, ergen ergen tripler ne öyle. Keşke öyle bir kız arkadaşım olsa. :)
Bu sezon o konuda bir gelişme yaşanacak gibi geldi bana. O emareleri verdiler sanki ilk bölüm. :) Mikasa onun için her şeyi göze alıp bu kadar açık belli ederken Eren'in odun olmasına ben de sinir oluyordum. Yok o benim akrabam bilmem ne. Derdin ne senin evladım. :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bu sezon o konuda bir gelişme yaşanacak gibi geldi bana. O emareleri verdiler sanki ilk bölüm. :) Mikasa onun için her şeyi göze alıp bu kadar açık belli ederken Eren'in odun olmasına ben de sinir oluyordum. Yok o benim akrabam bilmem ne. Derdin ne senin evladım. :A

Dizide hiç öpüşme sahnesi olmadı, bakalım ilk ne zaman olacak. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Mikasa bee onun saçının teline kıyamam ben muazzam bir tatlılık. :)

aslında animelerle falan pek aram yoktur ama ateş böcekelrinin mezarı filmini izledikten sonra ister istemez gözüme çarpıyor bu tarz yapımlar :)
ilk başlarken eren in ergenik atarları diziden nerdeyse soğutacaktı beni sonra diğer karakterleri ve hikayeyi çözünce gerisi geldi bir şekilde:) özellikle karakterlerin zaman içinde hiç kendilerinden beklenmeyen tavırlar sergilemesi zorluklar kaşısında zayıf dediğinin aslan kesilmesi aslan dediğinin korkak çıkması gerçek hayatla birebir örtüşüyor..
dizideki favorim mikasa kızın atarlı bağırışlarına şahit olmadım daha.. sinirlenince gözlerinden ateş fışkırıyor ama öfkesini el kol hareketlerine ve sesine yansıtmıyor yani sesi karğalaşmıyor en büyük artısı bu :)
kızın en büyük eksiği ise eren in peşinden dolanması ve ona karşı anlamsız bağlılığı belkide anlamlıdır ama benim işime gelmiyor bu durum :)
armin zaten dizinin michael scofield i kızda zeka fışkırıyor zekasını kullanan insanlara her zaman saygımız sonsuz bir gün gelecek güç tamamen anlamsızlaşıp zekalar konuşacak kainatta :)
birde şu sarışın kız vardı karakteri grup kurallarıyla çok uyumsuz olmasına rağmen dövüş tekniği muhteşem bişey onada saygılar sunarım burdan :)
ilk sezonun 18. bölümüne kadar geldim bu arada ,yakında hızımı alamayıp sizi geçebilirim :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x21. Bölüm muhteşemdi şu ana kadar izlediğim en güzel bölümlerden biriydi diyebilirim

at gibi dişi dev son üç bölümdür şov yapıyordu zaten? bu bölümde onca oklara tuzaklaara rağmen eren ergeninide yuttu:) ondan sonraki mikasananın dillere destan öfkesi ve dişi deve saldırısı muhteşemdi :)
dişi devin içinden krista adlı kızın çıkma ihtimali var gibi :)

mikasa ile levi akraba falanmı @MEnes @Tolstoyevski ? :)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
1x21. Bölüm muhteşemdi şu ana kadar izlediğim en güzel bölümlerden biriydi diyebilirim

at gibi dişi dev son üç bölümdür şov yapıyordu zaten? bu bölümde onca oklara tuzaklaara rağmen eren ergeninide yuttu:) ondan sonraki mikasananın dillere destan öfkesi ve dişi deve saldırısı muhteşemdi :)
dişi devin içinden krista adlı kızın çıkma ihtimali var gibi :)

mikasa ile levi akraba falanmı @MEnes @Tolstoyevski ? :)

Dev hatun çok güzel değil mi sence de, hele arka tarafları :A

Mikasa ile Levi kapışsa bence Levi alır Levi dışında Mikasa'yı yenecek kimse yok dünyada. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Dev hatun çok güzel değil mi sence de, hele arka tarafları :A

Mikasa ile Levi kapışsa bence Levi alır Levi dışında Mikasa'yı yenecek kimse yok dünyada. :)
dev hatun muhteşem bişey favorim zaten:) birde cıbıl dolaşıyor ya daha bir cezbediyor insanı yalnız 24. bölümdeyim ve devin içinden
çıkan kişi büyük bir hayal kırıklığı oldu:) ben annie yi seviyordum onun sonunda polisleri terkedip öncü birliklere katılacağına dair umut besliyordum ama devin içinden güzelim annie çıktı :)
bizim eren veledide annie ye yanıkmış sanırım? mikasa ile armin ne kadar gaza getirmeye çalıştılarsada mal ergen bir türlü dönüşemedi son ana kadar? neyseki son anda mikasa düşünce gaza geldi ergen dönüşüm yaşadı :)
bir animeden beklemediğim derecede heyecan yaşadım muhteşem gidiyor herşey :)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
dev hatun muhteşem bişey favorim zaten:) birde cıbıl dolaşıyor ya daha bir cezbediyor insanı yalnız 24. bölümdeyim ve devin içinden
çıkan kişi büyük bir hayal kırıklığı oldu:) ben annie yi seviyordum onun sonunda polisleri terkedip öncü birliklere katılacağına dair umut besliyordum ama devin içinden güzelim annie çıktı :)
bizim eren veledide annie ye yanıkmış sanırım? mikasa ile armin ne kadar gaza getirmeye çalıştılarsada mal ergen bir türlü dönüşemedi son ana kadar? neyseki son anda mikasa düşünce gaza geldi ergen dönüşüm yaşadı :)
bir animeden beklemediğim derecede heyecan yaşadım muhteşem gidiyor herşey :)

Bizim sakalımız da var ikide bir kesmek zorunda kalıyoruz, ama dinleyenimiz yok ön yargıları kırıp parçalayamıyoruz. :)

@Harunnn60 @FaJi @MasacRE- @sürgünüm @OzaN @xemrexxx

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
ve ilk sezon bitti sezonun tümü güzeldi ama son beş altı bölüm daha bir muhteşemdi :)
ve
Mikasa nın son sözüyle nokta koyuyoruz sezona
annie oçte :)
c600ebc50564d1d173a2cafa352406ea.jpg

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
2x3

Bir önceki bölüme göre daha iyiydi ama yine de geçiş bölümü olmaktan kurtulamamış. Öyle bir son sahnede bitirmişler ki 1 hafta nasıl geçecek onu düşünüyorum şuan. :)

Bölüm yine yaptı yapacağını bol bol karakterlerle birlikte soru sordurttu bize. Hayır o duvarda delik açılmamış o devler oraya nasıl geldi. Beast'in işi bunu az çok anlayabiliyoruz ama onun da tam özellikleri ney hala bilmiyoruz. Devleri kontrol edebiliyor onda okeyiz hatta gece bile kontrol edebiliyor. Ama suru delmeden nasıl geçtiler de içeri girdiler aynı bu bölümde yaptığı gibi tırmanarak mı acaba?

Onun dışında yine biraz akıl oyunlarına giriş yaptılar. Armin Hanji planlar planlar moduna girdiler. Levi zaten komutan olarak diyeceğini dedi herkese güzel görev dağılımı yaptı. 4.bölüm uçuşa geçecek gibi anime. Zaten 12 bölüm olduğu için daha da önünü alamayız gibi duruyor. Sonuçta Zırhlı dev gelecek fragmanlarda gördük, Muazzam Dev falan gelecek bu sezonda. Çok iyi bölümler bekliyor bizi hadi inşallah. :)

8/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x1. Bölüm

dizi harika bir başlangıç yaptı yeni sezona
kıllı dev muhteşemdi ya, soğukkanlı tavırları, atı gülle olarak fırlattığı anlar, sözünü dinlemeyen cüce devin kafasını patlattığı sahneler muhteşemdi :)
ilk defa konuşanınada rastladık kıllı devle birlikte:) ayrıca bayağıda bir espri yeteneğine sahipti tam sırtını dönüp ayrılırken devleri saldırmaları için harekete geçirmesi...... şimdi gördün ebenin şeyini der gibi arkasını dönüp mike ye bakış atması efsaneydi :))

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
2x3

Game of Thrones tadında güzel bir bölümdü. Son sahnesiyle ilerleyen bölümlerde nefesimizin kesileceğinin haberini verdi.

Şu sıfata bak, insanın tokat manyağı yapası geliyor ama @Çiğdem- görse aşık olur buna. :A

Screenshot_2017-04-17-13-35-24-1.png

Sözü edilen kız herhalde aşık olunası Christie? Bu kızın olayını da ilerleyen bölümlerde göreceğiz gibi, tüm ana ve yardımcı karakterlerin hikayesinin gösterilmesi aslında çok iyi bir şey, Lost tadında. :

Jenerikte hayvanat bahçesi misali tüm yırtıcı hayvanların Titana dönüşüp saldırıya geçtiğini görüyoruz, başlarında da konuşan Goril dev var, efsane bir saldırı olacaktır hiç şüphesiz, merakla bekliyorum. :A @MEnes

8.3/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2x3

Game of Thrones tadında güzel bir bölümdü. Son sahnesiyle ilerleyen bölümlerde nefesimizin kesileceğinin haberini verdi.

Şu sıfata bak, insanın tokat manyağı yapası geliyor ama @Çiğdem- görse aşık olur buna. :A

Ekli dosyayı görüntüle 54927

Sözü edilen kız herhalde aşık olunası Christie? Bu kızın olayını da ilerleyen bölümlerde göreceğiz gibi, tüm ana ve yardımcı karakterlerin hikayesinin gösterilmesi aslında çok iyi bir şey, Lost tadında. :

Jenerikte hayvanat bahçesi misali tüm yırtıcı hayvanların Titana dönüşüp saldırıya geçtiğini görüyoruz, başlarında da konuşan Goril dev var, efsane bir saldırı olacaktır hiç şüphesiz, merakla bekliyorum. :A @MEnes

8.3/10
hhahah ayy bu @xemrexxx değilmi ayoll hem yer cücesi hemde çenesi büyük :F
@destere @Harunnn60 @Bully @mrt-06 @sokak sanati
screenshot_2017-04-17-13-35-24-1-png.54927