'Shameless' 9.Sezon Fragmanı ve Posteri Yayınlandı!

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Showtime'ın fenomen haline dönüşen komedi dizisi Shameless'ın 9.sezon fragmanı ve posteri yayınlandı.

Başrollerinde William H. Macy, Emmy Rossum, Jeremy Allen White ve Shanola Hampton gibi isimlerin yer aldığı ve ülkemize de uyarlanan efsane dizi Shameless'ın 9.sezonu 9 Eylül'de başlayacak. Dizinin 9.sezonu diğer sezonlardan farklı olarak 14 bölüm sürecek.

9 Eylül'de ekrana dönecek olan diziden resmi fragman ve poster de yayınlandı. Dizinin posterindeki Western havası dikkat çekiyor.

Fragman:

Poster:
DjDozVNVsAERbWs.jpg:large

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Tıpkı The Walkking Dead gibi izlemeye üşendiğim dizilerden. Birgün mutlaka izleyeceğim ama. :A

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
Özledim diziyi. Eğlenceli gözüküyor fragman. Afiş de güzel olmuş.
Lip'in saçlar gitmiş.
Ah Fiona.. Yine kimle yatıyor bu kız :A
Diziyi Yarım bırakanlar devam etmeli @denizz19 :A

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
İzledim kelimesinin yanına virgül konmaz edebiyatçı :A
Bak nasıl da çarpıtıyor konuyu. :A Bilerek virgül koydum. Senin söylediğini aktardım ve tırnak işareti kullanmak yerine virgül ile bunu belirtmek istedim. Böyle bir kullanım var. :A
1 sene çocuklara bu konuyu anlattım. O yüzden böyle basit şeylerle gelme bana :A
Yaptıysam vardır bir nedeni yaptıklarımın. Bak şimdi de altı çizili yerde anlatım bozukluğu oldu deme. Canım istediği için, anlatıma zenginlik katmak için yazdım :F
Neyse bak konuşsam daha konuşurum biliyorsun kısa keseyim :A
Niye konuyu dağıtıyorsun? Ben sana dizi izle diyorum. Sen bana ne diyorsun? :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Bak nasıl da çarpıtıyor konuyu. :A Bilerek virgül koydum. Senin söylediğini aktardım ve tırnak işareti kullanmak yerine virgül ile bunu belirtmek istedim. Böyle bir kullanım var. :A
1 sene çocuklara bu konuyu anlattım. O yüzden böyle basit şeylerle gelme bana :A
Yaptıysam vardır bir nedeni yaptıklarımın. Bak şimdi de altı çizili yerde anlatım bozukluğu oldu deme. Canım istediği için, anlatıma zenginlik katmak için yazdım :F
İçine @Arslan Bey mi kaçtı :A

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
İçine @Arslan Bey mi kaçtı :A
Kimse kaçmadı. Unuttun mu? Az önce kendin de söyledin. Edebiyatçı diye. :A
Hem ben sadece edebiyatçı değil; Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni ve Türkolog'um aynı zamanda :A
İçime @sokak sanati kaçtı galiba. Tövbe tövbe :F

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060

:A:AAhh eyüpcüm ahh niye uğraşıyorsun acaba denize yap dimicen yahuu aksine yapmıyor yaw