Showtime Shameless - 8.Sezon Yorumları

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
s08e11
KÖTÜ ŞEYLER OLDU. Deb'in malum sahnelerine zor dayandım. Puanım yetse tıp okurdum diyordum da yok, benden doktor olmazmış. :D
Ian'ın kilise işleri kontrolden çıkmaya devam ediyor. Araba patlatarak yaptıklarını kriminalleştirdi.
Cassidi'ye hem çok gülüyorum hem çok sinirleniyorum. Ölü adamla yaptığı selfie ve kurşunlandıktan sonraki yüz hali çok iyiydi. :D
Lip, iyilik melekliği yapmaya devam ediyor. Sierra'nın babasıyla kavgaya karışarak adamı hapse geri yolladı.
Fiona'nın köpeği almaya çalıştığı sahneler de çok eğlenceliydi.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
8x8

Diziye dönmeye karar verdim sonunda baya ara vermiştim. 4 bölüm birikmiş 1 2 güne yetişirim. Bu bölüm ise baya eğlenceliydi.

Kev sezonun kesinlikle yıldızı. Domine muhabbetinin geldiği durum Svetlana'ya yaptıkları baya komikti. V ile aralarındaki goy goy da zaten çok iyi gidiyor. :A

Frank ise onurlu iş hayatından çıktıktan sonra yine bir şeyler keşfetti. Yaptığı göndermeler Kanada muhabbeti oradaki yolculuk falan baya komikti. Sağlam güldüm. :A

Fiona'nın hikayesi de sıradan ilerliyor biraz. Tek komiğime giden evde buna karışıksın muhabbetinde tüm ailenin söylediği oldu. Hatta üstüne Lip devam edebilirim dedi iyi sahneydi. :D Debbie de şu sıra çok göze batmıyor. Arada kaynıyor bir şekilde.

Dizi sezon sonuna doğru sanırım iyice dalacaktır sağlam olaylara. İzleyince göreceğiz artık.

8.5/10

Pasham

Favori Üye
Reaksiyon puanı
225
Puanı
164
s08e11
KÖTÜ ŞEYLER OLDU. Deb'in malum sahnelerine zor dayandım. Puanım yetse tıp okurdum diyordum da yok, benden doktor olmazmış. :D
Ian'ın kilise işleri kontrolden çıkmaya devam ediyor. Araba patlatarak yaptıklarını kriminalleştirdi.
Cassidi'ye hem çok gülüyorum hem çok sinirleniyorum. Ölü adamla yaptığı selfie ve kurşunlandıktan sonraki yüz hali çok iyiydi. :D
Lip, iyilik melekliği yapmaya devam ediyor. Sierra'nın babasıyla kavgaya karışarak adamı hapse geri yolladı.
Fiona'nın köpeği almaya çalıştığı sahneler de çok eğlenceliydi.
Dep sahnelerini ayni sekilde karsiladim.

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
s08e12 (Sezon Finali)
Ve güzel bir sezonun daha sonuna geldik.
Fiona en sonunda çok da kanlı olmayan bir yöntemle dava işini halletti. Çok sinir olmuştum şu davacılara.
Carl, Liam'ın yardımıyla Cassidi'yi atlatıp askeri okula dönebildi, bu da olumlu bir gelişme. Umarım gelecek sezon Cassidi olmaz.
Lip'in iyilik meleği hallerinden de iyice sıkıldım. Sierra'yla konuştuğu sahnede tam herhalde vazgeçti bu işlerden diyordum ki gitti o iş yerindeki kızı eve götürmeyi teklif etti.
Gay Jesus'ımız bir şekilde kendini gözaltına aldırmayı ve CNN'e kadar çıkmayı başardı.
Bu sezon en çok güldüğüm üçlü Kev-V-Svetlana'ydı. Bu bölüm bir sahne harici hiç sesli gülmedim ama onların maceraları da güzeldi yine.
Sezona genel puanım: 8/10

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Vee Gallagher'lara kavuştuk.
s09e01
Güzel bir ısınma bölümüydü. Fazla gülmesem de sıkılmadan izledim. Çok özlemişim Shameless'ı.

@bazinga sen izleyecek misin?

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Vee Gallagher'lara kavuştuk.
s09e01
Güzel bir ısınma bölümüydü. Fazla gülmesem de sıkılmadan izledim. Çok özlemişim Shameless'ı.

@bazinga sen izleyecek misin?

İzledim bile. Güzel bir girişti bence. Her karakterden azar azar bir şeyler gördük.

Kevin'lı kısımlar harikaydı yine. İkizleri köpek gibi eğitip yormaya çalıştığı sahnede kahkaha attım. :A

Tabii gereksiz abartılı şeyler de vardı. Frank'le herkesin yatmış olması gibi. :A

Kassidi miydi neydi cidden ortan kaldırıldı mı ya :anguished:

Ayrı başlık mı açsak ne? :D

8/10

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
İzledim bile. Güzel bir girişti bence. Her karakterden azar azar bir şeyler gördük.

Kevin'lı kısımlar harikaydı yine. İkizleri köpek gibi eğitip yormaya çalıştığı sahnede kahkaha attım. :A

Tabii gereksiz abartılı şeyler de vardı. Frank'le herkesin yatmış olması gibi. :A

Kassidi miydi neydi cidden ortan kaldırıldı mı ya :anguished:

Ayrı başlık mı açsak ne? :D

8/10
Bence o çocuk Carl'ın kızıyla sevişip yolladı onu. :D
Sanırım izleyen birkaç kişi daha vardı, iyi olur yeni konu. :D