Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Sezona Damga Vuran 10 Çift! | FAV10 ÖZEL

mmbmbnm.png

2017-2018 dizi sezonunu yarılamış bulunuyoruz, bakalım listemizde hangi dizilerin çiftleri damga vurmuş? 10. sıradan ilk sıraya kadar işte o liste...

10) Dolunay - NazFer
Star TV ekranlarında yayınlanan ve 26. bölümüyle final yapan 'Dolunay' dizisine çekişmeleriyle ''NazFer'' çifti damga vurdu. Can Yaman ve Özge Gürel'i buluşturan yapım yaz sezonunun sürpriz işlerinden biriydi.​

121220172352237803989_2-41.jpg

9) Ateşböceği - AsBar
Star TV'de yayınlanan ve sezonun başlamasıyla kısa sürede ekranlara veda eden dizimizin çifti ''AsBar'' samimiyetleriyle ekranlara damga vurdular. Ekran macerası kısa sürse de bu çift çok sevildi.​
ates-bocegi-yeni-bolumu-ile-starda_353_1.jpg

8) Söz - EyFet
Büyük ilgiyle izlenilen Söz dizisinin çekişmeli çifti ''EyFet'' listemize 8. sıradan giriş yaptı. Dizide çiftin çok az göründüğünü düşünsek de iyi bir kitle edinmeyi başardı.​
1509982821-Eqqx_cover.jpg

7) Bizim Hikaye - BarFil
FOX TV'nin bu sezon ki sürpriz işi Bizim Hikaye'nin samimi çifti ''BarFil'' listemizde olmayı kesinlikle hak etti. Yalanların ve zorluğun içindeki bu aşka seyirci de kayıtsız kalmıyor.​
bizim-hikaye-tekrar-bolumleri-ne-zaman.jpg

6) Meryem - SavMer
Kanal D'nin inişli çıkışlı reytingleriyle dikkat çeken dizisi Meryem'in sevilen çifti ''SavMer'' 6. sıradan listemize giriş yaptı. 'Büyük aşklar kavgayla başlar' sözünü de hak eden bir çift.​
59df35b5c03c0e4010617f08.jpg

5) Söz - YavBah
Söz dizisi ile listemize giriş yapan ikinci çift ''YavBah'' oldu. Tolga Sarıtaş ve Aybüke Pusat'ın hayat verdiği karakterlerin uyumu da izleyiciden tam not alıyor.​
DLFQd2_W4AAMl8p.jpg

4) Kalp Atışı - AlEy
Pantene Altın Kelebek ödül töreninde 'Yılın Çifti' ödülünü alan ''AlEy'' çiftine listemizde 4. sıradan yer veriyoruz. Sevilen dizinin çifti yazın en çok konuşulan çifti olmuştu.​
A95AD01A303ED6E792A5B1AC0A68D343_640x360.jpg

3) Vatanım Sensin - HiLeon
Miray Daner ve Boran Kuzum'un uyumu diziye çok iyi yansıdı, TT listesinde sürekli gördüğümüz çift, son olarak Bilkent TV Ödülleri'nde 'Yılın Çifti' ödülünü almıştı.​
vatanim-sensinin-sezon-finali-hileon-sevenleri-tatmin-etti-mi_131419033720400258.jpg

2) Fazilet Hanım ve Kızları - YağHaz
2. sezonuyla ekranlara gelen dizinin en çok konuşulan çifti ''YağHaz'' listemizde 2. sırada yer aldı. Sevilen dizinin sevilen çifti uzun süredir sosyal medyada en çok konuşulan çiftte zirveyi bırakmıyor.​
maxresdefault.jpg

1) Siyah Beyaz Aşk - AsFer
Kısa sürede büyük bir kitle edindi, sosyal medyada adeta 'AsFer' çılgınlığı yaşanmaya başladı. İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay'ın hayat verdiği 'Siyah Beyaz Aşk'ın sevilen çifti bu sezonun çifti ödülünde ilk sıraya yerleşti.​
siyah-beyaz-ask-nerede-cekiliyor-cekildi.jpg

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Aslı Ferhat çiftinin sosyal medyada çok güçlü kitlesi var onun dışındakiler çok gözüme çarpmadı SavMer hariç. :bhr:

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
YağHaz en favori çiftim. 30 bölümdür daha birbirlerine aşık olamadılar ya..

Daha Sonra AsFer çifti gelir benim için. Hele 11. bölümle birbirlerine ağlayarak sarılmaları beni benden aldı.

3. sırada ise AlEy ve BarFil çitlerini severim.

Öbürleri çok da tın.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Fazilet dizisindeki Hazan uzun saçlı çocukla birlikte değil mi izlemesemde öyle biliyodum ben. :A
Aşkı Memnu var dizide olduğu gibi, hepsi birbiriyle dönüp dolaşıp öpüşüp ardından birine karar vermiştir. O da yakışıklı oğlan Çağlar Ertuğrul'a nasip olmuş. :bhr:

Bu arada konuda 26 misafir var, sevenlerimi topladım. :Z

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
YağHaz ve AsFer yer değiştirmeli.
YağHaz aylardır 1.liği kimseye kaptırmadı.

MerSet, YamSen ve ArBah çifti niye yok ya?

Fazilet dizisindeki Hazan uzun saçlı çocukla birlikte değil mi izlemesemde öyle biliyodum ben. :A

Şuanda onunla beraber ama yakında Yağız'a aşık olacak. Yağız da ona çoktan aşık olsa bile kardeşi için hiçbirşey yapamıyor.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
YağHaz ve AsFer yer değiştirmeli.
YağHaz aylardır 1.liği kimseye kaptırmadı.

SerMer, YamSen ve SarBah çifti niye yok ya?

Şuanda onunla beraber ama yakında Yağız'a aşık olacak. Yağız da ona çoktan aşık olsa bile kardeşi için hiçbirşey yapamıyor.
Bu listeyi biraz da kendime göre yaptım, biraz da gözlemlere göre. :D

O dediğin çiftleri ilk kez duyuyor olabilirim. :A

Bu arada 41 misafirle son zamanların rekorunu kırıyoruz. :bhr: @Çiğdem- @destere

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Bu listeyi biraz da kendime göre yaptım, biraz da gözlemlere göre. :D

O dediğin çiftleri ilk kez duyuyor olabilirim.

Bu arada 41 misafirle son zamanların rekorunu kırıyoruz. :bhr: @Çiğdem- @destere

Tabi, Fazilet Kanal D'de yayınlansaydı o zaman onu 1'e alırdın:D

Yamaç Sena
Arif Bahar
Serhan Merve çiftini demek istemiştim.

Aşkı Memnu var dizide olduğu gibi, hepsi birbiriyle dönüp dolaşıp öpüşüp ardından birine karar vermiştir. O da yakışıklı oğlan Çağlar Ertuğrul'a nasip olmuş. :bhr:

Bu arada konuda 26 misafir var, sevenlerimi topladım. :Z

Öyle değil o :A
Bu dizide 2 oğlan 1 kızı yada 2 kız 1 oğlanı sever ama biri alır hesabı :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tabi, Fazilet Kanal D'de yayınlansaydı o zaman onu 1'e alırdın:D

Yamaç Sena
Arif Bahar
Serhan Merve çiftini demek istemiştim.

Öyle değil o :A
Bu dizide 2 oğlan 1 kızı yada 2 kız 1 oğlanı sever ama biri alır hesabı :D
Kanal D ile alakası yok, cidden AsFer bu sezona damga vuruyor. :D Çukur dizisi izleyenlerinden hiç Yamaç-Sena aşkını duymadım ne yalan söyleyeyim, yazacağım en son çift olurdu herhalde. :D

Serhan-Merve değil de Serhan-Oya'yı düşünüyordum. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Kanal D ile alakası yok, cidden AsFer bu sezona damga vuruyor. :D Çukur dizisi izleyenlerinden hiç Yamaç-Sena aşkını duymadım ne yalan söyleyeyim, yazacağım en son çift olurdu herhalde. :D

Serhan-Merve değil de Serhan-Oya'yı düşünüyordum. :A
AsFer damga vuruyor doğru da YağHaz çift damga atıyor, gerçekçi olalım :A

Serhan'la Merve'yi yapmayacaksan Oya'yı hiç yapma..:A

Arif ve Bahar'ı da yapabilirdin yada Sarp ve Bahar'ı..:D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
AsFer damga vuruyor doğru da YağHaz çift damga atıyor, gerçekçi olalım :A

Serhan'la Merve'yi yapmayacaksan Oya'yı hiç yapma..:A

Arif ve Bahar'ı da yapabilirdin yada Sarp ve Bahar'ı..:D
İlk sıraya bir çift yazabiliyoruz sadece, gerçekçi olalım. :A

Seneye artık, bu yılın bunlar olsun. :Z

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Birinci sıramda Yavuz Bahar ikinci Sırada Aslı Ferhat üçüncü sırada Eylül Ali Asaf Meryem Savaş Ferid Nazlı Eylem Feti Hazan Yağız listem böyle gidiyor en sevdiğim çiftlerdi Bunun dışında son bölümlerine bakamasamda Aslı Barış çiftinide çok sevmiştim:D