Sezin Akbaşoğulları 'Hatırla Gönül' Dizisinde!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Sezin Akbaşoğulları 'Hatırla Gönül' Dizisinde!

dasmyjp-150x150.png

Star TV'nin sevilen dizisi Hatırla Gönül'e bomba transfer!

Başrollerini Gökçe Bahadır, Onur Saylak, Engin Öztürk, Selen Öztürk, Cahit Gök, Turgay Kantürk ve Ali İpin gibi isimlerin paylaştığı yapımın kadrosuna son dönemde 'Ah Neriman' ve 'Racon: Ailem İçin' gibi projelerde yer alan Sezin Akbaşoğulları dahil oldu. Güzel oyuncu dizide Tekin'i (Saylak) kendine aşık edecek olan Selma karakterine hayat verecek.

Hatırla Gönül, yeni bölümüyle 29 Kasım Pazar 20.00'de Star'da!

7. bölüm fragmanı:

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061
Dizinin ilk bölümlerini izleyeceğim, son 2 bölümünü izledim ve beni sardı muhtemelen buna da başlarım :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
ferhunde hanim ve kizlarinda kicik kaptigim, sirf bu yuzden beyaz gelincik dizisinde ilk gördugumde yadirgadigim fakat kisa zamanda dizi sayesinde begendigim bir oyuncu. ondan sonraki projesi derdestde severek izliyordum taki star diziyi bitirince . ondan sonraki projelerine pek bakamadim ama iyi bir oyuncu. Bu diziye arada bakiyorum. Basarilar

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
diznin kalitesi 4 katına çıktı :bhr:
Çok sağlam oyuncu :) dizinin artmasını istiyorum :( Gökçe bunu haketmiyor.
Dizinin ilk bölümlerini izleyeceğim, son 2 bölümünü izledim ve beni sardı muhtemelen buna da başlarım :D
Dizi için iyi bir seçim olmuş, iyi oyuncudur.
Racon'da izlemiştim sanırsam fena isim değil. :)

Racon ah bee. :(
Bu dizi kalkmıyor mu ya
ferhunde hanim ve kizlarinda kicik kaptigim, sirf bu yuzden beyaz gelincik dizisinde ilk gördugumde yadirgadigim fakat kisa zamanda dizi sayesinde begendigim bir oyuncu. ondan sonraki projesi derdestde severek izliyordum taki star diziyi bitirince . ondan sonraki projelerine pek bakamadim ama iyi bir oyuncu. Bu diziye arada bakiyorum. Basarilar
Dizide canlandıracağı Selma karakteri Tekin'i kendisine aşık edecek ve Gönül'e oynanan oyunun çözülmesini sağlayacakmış. :)