'Seviyor Sevmiyor'un Senaryo Ekibi Değişti!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

'Seviyor Sevmiyor'un Senaryo Ekibi Değişti!

ecf4bacd-8120-40f7-aa5e-cdcb74201628.jpg

ATV'nin sevilen dizisi ''Seviyor Sevmiyor''un yazar kadrosu değişti!

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği, yönetmenliğini Yusuf Pirhasan'ın, senaristliğini ise Aksel Bonfil ve Hakan Bonomo'nun yaptığı dizinin başrollerinde Zeynep Çamcı, Gökhan Alkan, Gonca Sarıyıldız ve Yiğit Kirazcı yer alıyor. Dizinin senaristliğini üstlenen Aksel Bonfil ve Hakan Bonomo ile yollar ayrıldı. İki ismin yerine ise Cenk Boğatur, Meriç Demiray ve Cem Görgeç geldi. Yeni yazar kadrosu diziyi 6. bölümden itibaren yazmaya başlayacak.

''Seviyor Sevmiyor'' yeni bölümleriyle her çarşamba 20.00'da ATV'de!

Kaynak: Ranini.tv
Orijinal formatta oku

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Eski senaristler kesinlikle daha iyiydi. Dizinin ilk bölümünü izlemiştim, gayet iyiydi.

Kaldı ki Aksel Bonfil ve Hakan Bonomo Kiraz Mevsimi'nin en iyi bölümlerini yazan ekip. Yerin gelen Rüya İşçileri ekibi ise devraldıkları tüm dizileri batırıyorlar.

Diziye geçmiş olsun şimdiden.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Eski senaristler kesinlikle daha iyiydi. Dizinin ilk bölümünü izlemiştim, gayet iyiydi.

Kaldı ki Aksel Bonfil ve Hakan Bonomo Kiraz Mevsimi'nin en iyi bölümlerini yazan ekip. Yerin gelen Rüya İşçileri ekibi ise devraldıkları tüm dizileri batırıyorlar.

Diziye geçmiş olsun şimdiden.
Ana senaristliği Rüya İşçileri, bunlar da ekibin bir parçası falan mı? (b)

Güzel Çirkin dizisini yazmıştı, fena değildi aslında? Başka hangi dizileri devraldılar ki? (b)

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ana senaristliği Rüya İşçileri, bunlar da ekibin bir parçası falan mı? (b)

Güzel Çirkin dizisini yazmıştı, fena değildi aslında? Başka hangi dizileri devraldılar ki? (b)
Güneşi Beklerken'i 40.bölümde devraldılar sonuç final :A Benim için Üzülme de öyle :A

En son Yaz'ın Öyküsü'nü yazmışlardı :A

Yok işte bunların ekibinin adı Rüya İşçileri :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Rüya İşçileri iyi diye biliyorum ama yaz dizilerinden hiçbiri tam anlamıyla istenileni vermedi üzgünüm.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Senarist değişikliği yapılmış. Atv'nin darbeye hayır videosunda bu diziden hiçbir oyuncu yoktu(rengarenkten bir oyuncu vardı o da yok olmuş) kısaca 2 dizinin fişi de çekilmiş:X Seviyor Sevmiyor'a üzüldüm :(

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
En nefret ettigim sey gerceklesti maalesef uzun omurlu olmayacak bence dizi

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Rüya İşçileri: Barış Erdoğan, Cem Görgeç, Cenk Boğatur, İlker Arslan, Meriç Demiray'dan oluşuyor.

Yazdıkları diziler: Ah Neriman, 3 Arkadaş, Güzel Çirkin, Güneşi Beklerken, Benim İçin Üzülme :A Şu tabloya baksana :A @Yiğitt

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Eski senaristler gayet iyi yazıyordu, ne gerek vardı ki? Eğer reytinglerin düşmesi yüzünden değiştirildiyse çok hatalı bir karar olmuş. Umarım kötü etkilenmez. Gerçi benim istediğim orijinal dizi gibi 16 bölüm sürüp sonra bitmesi, ama o kadar bile dayanamamasından endişeleniyorum. :(
Rüya İşçileri: Barış Erdoğan, Cem Görgeç, Cenk Boğatur, İlker Arslan, Meriç Demiray'dan oluşuyor.

Yazdıkları diziler: Ah Neriman, 3 Arkadaş, Güzel Çirkin, Güneşi Beklerken, Benim İçin Üzülme :A Şu tabloya baksana :A @Yiğitt
Galiba Evli ve Öfkeli'nin de ekibinde varlardı, yani ben öyle hatırlıyorum. (b)

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Eski senaristler gayet iyi yazıyordu, ne gerek vardı ki? Eğer reytinglerin düşmesi yüzünden değiştirildiyse çok hatalı bir karar olmuş. Umarım kötü etkilenmez. Gerçi benim istediğim orijinal dizi gibi 16 bölüm sürüp sonra bitmesi, ama o kadar bile dayanamamasından endişeleniyorum. :(

Galiba Evli ve Öfkeli'nin de ekibinde varlardı, yani ben öyle hatırlıyorum. (b)
Evet şimdi baktım oraya da el atmışlar :F

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Güneşi Beklerken'i 40.bölümde devraldılar sonuç final :A Benim için Üzülme de öyle :A

En son Yaz'ın Öyküsü'nü yazmışlardı :A

Yok işte bunların ekibinin adı Rüya İşçileri :D
Hahahaa yok artık ben de ana senaristi Rüya İşçileri sandım, ay kahkaha attım. :F Ranini'nin haberinde 'Rüya İşçileri'ne bol şanslar dileriz' yazmıştı ben de diyorum bu kim, senaristler içinde falan da yazmıyor. :A

Ay batırmış gariplerim tüm işleri. :(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bu arada haber yayınından dolayı yeni bölüm bu hafta da yokmuş, ATV resmen gözden çıkardı diziyi. :rage: @Forumdash @Billy Kane @Çiğdem-

Onun senaryosu bence fena değildi, o ayarı tuttururlarsa yine izlenir. :X
Ne zaman sokaklardan çekilin derse Erdoğan o zaman atv normal yayına geçer. Şuan millet azaldı(özellikle taksim meydanı) ama diğer şehirler tvye çıkarım diye biraz topluluk oluşturuyor. Ben de sıkıldım guya dizilere tekrar başlıyordum:(

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ne zaman sokaklardan çekilin derse Erdoğan o zaman atv normal yayına geçer. Şuan millet azaldı(özellikle taksim meydanı) ama diğer şehirler tvye çıkarım diye biraz topluluk oluşturuyor. Ben de sıkıldım guya dizilere tekrar başlıyordum:(
Atv ve A Haber'in ortak yayının yarın biteceğini duydum, biterse dizi yayınlanır bence? :) 2 hafta ara diziyi çok fena olumsuz etkiler.

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,151
Puanı
410
Cenk Boğatur, Güneşin Kızları'ndan hatırlıyorum sanki...

ATV diziyi yayınlama zahmetine girerse senaryo görülebilir :)

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
çok isabetli bir karar olmuş bence @Forumdash @Billy Kane :F

bu senaristler boşuna para yiyorlardı vlla yaptıkları birşey yoktuki ayoll orjinal dizideki sahnelerin aynılarını sırasıyl kullanıp türkçe çeviri yaptırıp oyunculara okutturmak gerçekten büyük senarist başarısı :A bu yeni senaristler kopya sahneler yerine kendileri orjinal sahneler yazacaklar anlaşılan ve böyle olması lazım ayrıca hayatımda ilk defa böyle bir uygulama izledim :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
çok isabetli bir karar olmuş bence @Forumdash @Billy Kane :F

bu senaristler boşuna para yiyorlardı vlla yaptıkları birşey yoktuki ayoll orjinal dizideki sahnelerin aynılarını sırasıyl kullanıp türkçe çeviri yaptırıp oyunculara okutturmak gerçekten büyük senarist başarısı :A bu yeni senaristler kopya sahneler yerine kendileri orjinal sahneler yazacaklar anlaşılan ve böyle olması lazım ayrıca hayatımda ilk defa böyle bir uygulama izledim :A :A :A
Bu haftada vermediler:(