'Seviyor Sevmiyor' ve 'Rengarenk' Bu Hafta da Yok!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

'Seviyor Sevmiyor' ve 'Rengarenk' Bu Hafta da Yok!

atv-dizileri.jpg

ATV'nin sevilen romantik komedi dizilerinden kötü haberler geldi.

Kanalın A Haber ile yaptığı ortak haber yayını neticesinde başrollerini Zeynep Çamcı, Gökhan Alkan, Gonca Sarıyıldız ve Yiğit Kirazcı'nın paylaştığı 'Seviyor Sevmiyor'un merakla beklenen 6. bölümü 3 Ağustos Çarşamba; Selin Şekerci ve Kaan Taşaner'i başrollerinde izlediğimiz 'Rengarenk'in 3. bölümü de 5 Ağustos Cuma akşamı ekrana gelecek.

Öte yandan izleyiciler ise dizilerinin ekrana gelmeyecek olması nedeniyle tepkili ve haber yayınının ne zaman biteceği ise henüz belli değil.
Orijinal formatta oku

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ortak yayınları 27 Temmuz itibariyle bitecek deniyordu, yine mi uzatmışlar? 2 haftadır ATV kendisinden tamamen koptu, bir kendisine gelmesi lazım. Dizilerinin kaderi de önemli bu noktada. Seviyor Sevmiyor çok olumsuz etkilenecektir.

Umarım duyduğum gibi sonlandır 27 Temmuz'la birlikte. :)

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061
Diğer kanallar akışlarına 1 haftadır devam ederken ATV hala ortak yayında. Bu olay 1 hafta daha devam ederse reklamverenler ve yapımcılar ile sorun yaşayabilirler.

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
2 hafta yayinlamamalari cok kötü olacak bu hafta kesinlikle yayinlamalari gerekirdi haber yayinina sadece haber kanalindan devam etsinler :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Haber kanallarindan yapsinlar yandasliklarini benim dizimi 2 haftadir koymuyorlar dagitirim ortaligi akilli olsunlar :A
Aynen öyle, yeterince yaptılar. Daha fazla uzatmanın bir anlamı yok, NTV bile son durumu bıraktı normal habere döndü. :F

Dizilere ve izleyicilere yazık. :(

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Aynen öyle, yeterince yaptılar. Daha fazla uzatmanın bir anlamı yok, NTV bile son durumu bıraktı normal habere döndü. :F

Dizilere ve izleyicilere yazık. :(
Simdi bu diziler biterse ne olacak 2 hafta ara gercektende fazla iki dizide riskde su anda insallah rengarenk bitmez :D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Bir daha ATV'den dizi izleyen ne olsun, yayınladığı yapımları ve izleyicilerini bu kadar umursamayan bir kanal görmedim. Yandaş kanal parçası.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
TRT 1 yayını 20'ye kadar haber verip sonra normale döndüyse atv'de çarşamba yapar:Z(ama çarşamba normal yayına dönsun yaa diğer günler umrum değil) zaten gündüz yayınları güzel reyting alıyor. Bu onlara temmuz ayı reyting ortalaması için idare eder de artar bile:X @Aserat

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Darbe yapılmış hala başkaları dizi peşinde 240 sehit vermisiz etrafta 10 kisilik suikast timi kol geziyor bu durumda dizi yayınlamak sehitlere vatana ihanettir. En sevdiğim kanal değil boşuna, helal olsun

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Off yaa offf:rage::rage::rage: kolaj bari versinler. O zaman darbe haberleri filan geçti olay reyting derdine düşmüşler demek:( ay ortalaması derdine düştüler demek.ss
Geçen hafta neredeyse tüm dizilerin darbeye tepki olarak yayınlanmamalarını anlıyorum, ama bu haftaki ara saçmalığın daniskası. İnsanlar diziyi unutacak resmen. Hem senaristler de değişti, bildiğin yakacaklar güzelim dizinin başını. Çarşamba yeni bölümü yayınlayıp sonra yeniden habere geçse bile razıydım oysa ki. :(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Geçen hafta neredeyse tüm dizilerin darbeye tepki olarak yayınlanmamalarını anlıyorum, ama bu haftaki ara saçmalığın daniskası. İnsanlar diziyi unutacak resmen. Hem senaristler de değişti, bildiğin yakacaklar güzelim dizinin başını. Çarşamba yeni bölümü yayınlayıp sonra yeniden habere geçse bile razıydım oysa ki. :(
Aynen yaa 22ye kadar haber verip 1e kadar devam etse keşke:( Diğer dizilerden de çekerdik seyirci:X 01de tekrar yayına girsinler:/

Reaksiyon puanı
152
Puanı
55
Kötü oldu seviyor sevmiyor için zaten en az izlenen diziydi son bölümde yani bu haftadan sonra inşallah 2. Olabiliriz bu hafta belki toparlanıp bir olabilirdik ama çok zor
:TDizinin 16 bölümde bitmesini istemiyorum ama yarım bırakacaklar gibi inşallah o Zaman bitsin bari

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Doğru karar.Hergün yeni gelişmeler çıkıyor bunların aktarılması gerek.