ATV Seviyor Sevmiyor - Dizi Yorumları

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Diziyi bıraktım 3 bölümdür bakmıyorum:( başlangıçta çok beğeniyle takip ettiğim diziyi sonradan saçmaladıkları için artık takip etmiyorum..dizi Zeynep Çamcı için izlenilir ama diziye sinir olduğum için artık takip etmiyorum..
Artık bende birakirim yakinda takibi hala anlayadigim aylardir pespaye olan bir.kiz bir anda guzellesiyor buna sebeb nedir

Bu arada atv2,ye msjla e posta yoluyla izlemek istedigimiz.dizileri yazabiliyormusuz faceden bir sayfada buldum liste de o.kadar cok dizi var ki nasil.paylasacagimi bilemedim

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Artık bende birakirim yakinda takibi hala anlayadigim aylardir pespaye olan bir.kiz bir anda guzellesiyor buna sebeb nedir

Bu arada atv2,ye msjla e posta yoluyla izlemek istedigimiz.dizileri yazabiliyormusuz faceden bir sayfada buldum liste de o.kadar cok dizi var ki nasil.paylasacagimi bilemedim

sorma ya bir anda deniz çok farklı bir duruma büründü buna lüzum yoktu aslında yada hiç olmazsa bunu izliyiciye alıştıra alıştıra aktarsalardı bir anda değişti..başlangıçtaki o doğallığını kaybetti dizi bunu üzüntüyle söylüyorum..atv 2 kanalı için sanırım mesaj yollanılıyor mail yoluyla kanalın mail adresini bulursam burdan yazarım.

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Ben biliyorum facede bir grup var eski dizilerle alakali orada paylasmislar isterseniz ozelden yazayim size

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
sorma ya bir anda deniz çok farklı bir duruma büründü buna lüzum yoktu aslında yada hiç olmazsa bunu izliyiciye alıştıra alıştıra aktarsalardı bir anda değişti..başlangıçtaki o doğallığını kaybetti dizi bunu üzüntüyle söylüyorum..atv 2 kanalı için sanırım mesaj yollanılıyor mail yoluyla kanalın mail adresini bulursam burdan yazarım.
Bende onu anlamiyorum neden bir anda degisti zaten o kadar.pespaye olmasi da sacmaydi

Dka

Banlı
Reaksiyon puanı
60
Puanı
29
Diziyi bıraktım 3 bölümdür bakmıyorum:( başlangıçta çok beğeniyle takip ettiğim diziyi sonradan saçmaladıkları için artık takip etmiyorum..dizi Zeynep Çamcı için izlenilir ama diziye sinir olduğum için artık takip etmiyorum..
Ne zaman saçmaladı

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Bende onu anlamiyorum neden bir anda degisti zaten o kadar.pespaye olmasi da sacmaydi

ben irem ile denizin tatlı atışmalarını özledim..biribiriyle şakalarını özledim..başlarda o kadar iyiydiki dizi sonradan amacının dışına çıktı sanki..olaylar farklı yerlerde olmaya başladı..

Ne zaman saçmaladı
5 bölümdür benim fikrim bu:)

Dka

Banlı
Reaksiyon puanı
60
Puanı
29
Sacmaliyorlar iste araya kon ofke girdi baska.baska seyler eski tadi kalmadi o.citi piti kiz da 70 lik nene gibi oluyor bazen ya
Artik.gerceklerde ortaya çıktı

Kaçıncı bölümden itabaren böyle oldu

ben irem ile denizin tatlı atışmalarını özledim..biribiriyle şakalarını özledim..başlarda o kadar iyiydiki dizi sonradan amacının dışına çıktı sanki..olaylar farklı yerlerde olmaya başladı..

5 bölümdür benim fikrim bu:)
Son 5 bölüm mü

Sacmaliyorlar iste araya kon ofke girdi baska.baska seyler eski tadi kalmadi o.citi piti kiz da 70 lik nene gibi oluyor bazen ya
Artik.gerceklerde ortaya çıktı

Aynen şimdi yiğit denizden intikam alır İrem ile yakınlaşır Ve onunla belki evlenir Tuna deniz ile aşk yaşar yakınlaşır ve iş birliği yapar İrem'le

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
aslında genel olarak belli bir çizgiden sonra bozdu son 5 bölüm derken bunuda genel olarak söylüyorum benim ilk başlarda aldığım tadı sonralarda alamadım
Sakiz gibi uzadikca tafi kaciyor dizilerin kiralik askta finale hazirlaniyor mesala ikinci sezon gereksizdi Barış Arducunda yeni dizi antlasmasinin sebebi bwlli oldu

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Sakiz gibi uzadikca tafi kaciyor dizilerin kiralik askta finale hazirlaniyor mesala ikinci sezon gereksizdi Barış Arducunda yeni dizi antlasmasinin sebebi bwlli oldu

katılıyorum onlarda yanlış yaptı bir defa pamir karakterini lüzumsuz olarak diziye taşıdılar..seviyor sevmiyorda Tuna karakteri başlarda çok iyiydi..sonra lüzumsuz yere bu karakteride farklı taraflara çektiler..yiğitle anlamsız bir rakiplik içinde bulundu..baştaki çizgisini korumalıydı bunu başarsaydı dizi müthiş iş yapardı ama bunu yapmadılar.

Dka

Banlı
Reaksiyon puanı
60
Puanı
29
katılıyorum onlarda yanlış yaptı bir defa pamir karakterini lüzumsuz olarak diziye taşıdılar..seviyor sevmiyorda Tuna karakteri başlarda çok iyiydi..sonra lüzumsuz yere bu karakteride farklı taraflara çektiler..yiğitle anlamsız bir rakiplik içinde bulundu..baştaki çizgisini korumalıydı bunu başarsaydı dizi müthiş iş yapardı ama bunu yapmadılar.
Peki başka hangi yapımları izliyon

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
20. bölüm efsane olmuş. :D Baştan son ana kadar altı dolu sahnelerle bitti bölüm, üstelik 2 saat 26 dakika idi ama izlerken epey sardı. :D Son sahne son yılların en şık sahneydi açık ara. Hiç beklemediğim, gördüğümde sanki bana yapılış bi sürpriz gibi sevindim. :A O çok sövdüğüm senaristleri bu sefer övmek istiyorum ellerine sağlık. :A Yiğit intikam alıyor derken vicdanına ve aşkına yenik düştü Deniz'i affetti gibi, evlenme teklifi etti. Ulan çok pis 21. bölüme geçesim var ama Beşiktaş'ın kader maçı var neyse perşembe izlerim artık. :T:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Şükür dizilerde reklamı yapılan ürünü buzlamamişlar. Açık açık reklam yapılmış. Ama reklam yapıcaz diye boş sahneler yazılacak:(