Selam dünyalı,

Sence de artık üye olarak devam etmenin zamanı gelmedi mi? Üstelik şimdi Fav10'a üye olmak aşırı kolay. Ücretsiz olduğunu söylemeye bile gerek yok zaten?

Eğer Facebook'un varsa buraya tıkla anında giriş yap.

Eğer Facebook'un yoksa şuraya tıkla ve 1 dakikada işlemi tamamlayıver.

Olur mu? İnan, pişman olmayacaksın.

Sevimli Küçük Yalancılar 20.Bölüm (Final)

Bu konu 'Fav10 Senaryo Etkinlikleri' forumundadır ve MayısKralı tarafından 27 Aralık 2017 başlatılmıştır.

1. MayısKralı

MayısKralı Emekli
    Emekli

(Kızlar Almila'ların evine gider ve Almila'nın hala yaşıyor olması herkeste şok etkisi yaratır.)

Billy Kane:
    Polisler ifadeni alacakmış.. Yarında basın mensupları gelecek, kim bu A?
    Almila: Sizce kim olduğunu bilsem, yıllarca orada olur muydum? Belirli zamanlarda yemek ve su getiriyordu..Arada dışarı çıkabiliyordum, hatta çoğu kez sizinle göz göze geldik ama yanınıza gelemezdim..Sonradan hep kayboldum ve+
    Vadikızı: Bizde halüsinasyon gördüğümüzü düşündük.
    Çiğdem: A olabilecek o kadar kişi var ki..
    Tzira: Neden acaba?
    Almila: Tamam, kabul ediyorum. İyilik perisi değildim, ama bunları hak edecek hiçbir şey yapmadım.
    Dosi: Hiçbir insan hak etmez bunları..
    Vadikızı: Almila'yı bulduğumuz halde, hala A'yı öğrenemedik şaka gibi..
    Almila: Kızlar bir şey soracağım.. Bulunduğuma sevinmediniz sanki?
    Vadikızı: Olur mu öyle şey..
    Almila: Gelin o zaman hep beraber sarılalım..

(Kızlar birbirine sarılarak, A'ya karşı hala ayaktayız görünümü verir.)

20.Bölüm (Final)

(Çiğdem, Almila'lardan çıkıp evine döner ve annesinin dizinde yatıyordur.)

Primavera: Niye A'nın oyunu devam ettirdiğinden hiç bahsetmedin?
    Çiğdem: Sanada zarar verecek olmasından korktum..
    Primavera: Sen ve kardeşin için her şeyi karşıma almaya hazırım.. Artık senin üzülmenede izin vermeyeceğim.. Ayrıca Ozgur2113 hakkında fikirlerim değişti, öğretmenliğe devam etmediği için bu ilişkiye onayım var.
    Çiğdem: Sen ciddi misin? (Annesinin yanaklarından öper.)

(Tzira'da Mrt-06'nın evine gider ve balkonda otururlar.)

Mrt-06: Bundan sonra çok dikkatli olmalıyız, A mutlaka son kozlarını oynayacaktır.
    Tzira: Farkındayım.. Almila öyle bir zamanda geldi ki geldiğine ne sevindim ne de üzüldüm.
    Mrt-06: Seni gayet iyi anlıyorum.. Artık bende bu oyunun bitmesini çok istiyorum.
    Tzira: Ama lütfen sen biraz geri planda dur, A'nın sana zarar vermesini istemem.
    Mrt-06: Kendini değilde beni düşünürmüş. Benim düşünceli sevgilim. (Tzira'yı alnından öper.)

(Ve o sırada Tzira'ya A'dan mesaj gelir ve o mesajı Mrt-06'nın görmesini istemez.)

Mesaj: Dizi Kolik olayında seninde parmağın olduğunu bilse, seni bu kadar sever miydi? -A

Mrt-06: Kimden?
    Tzira: Vadikızı.. Beraber geldik ya burada olduğumu biliyor, bize de uğra diyor. Yanlış anlamazsan ben artık kalkayım..
    Mrt-06: Peki sen bilirsin.

(Tzira, Vadikızı'na gider ve Vadikızı'da o sırada evden çıkıyordur.)

Vadikızı: Bende tam evden çıkıyordum.
    Tzira: Şşşt, şimdi Mrt-06 duyacak 5 dakika oturalım işte. Hayırdır nereye gidiyorsun?
    Vadikızı: Fav10 Cafe'ye.
    Tzira: Oooo kiminle?
    Vadikızı: Sherlock.
    Tzira: Ooo, sizde bayağı yakışıyorsunuz ha.

(Vadikızı, Sherlock ile birlikte Fav10 Cafe'dedir.)

Vadikızı: Yani benimde sana karşı duygularım vardı.. Ama sen Dizi Kolik'ten hoşlandığını söyleyince..
    Sherlock: Dizi Kolik çok değişik bir insan, kör olmadığını biliyor muydun?
    Vadikızı: Sen nasıl öğrendin ki?
    Sherlock: Göz rengimin en sevdiği renk olduğunu söyledi, sonra geçiştirmeye çalıştı falan ama anladım..
    Vadikızı: Vay be profosyonel yalancı, tek buluşmada sana yenilmiş. Helal olsun.
    Sherlock: Neyse ya biraz bizden bahsedelim.
    Vadikızı: Biz diye bir şey olur mu bilmiyorum, A'nın sana zarar vermesini istemem.
    Sherlock: A demişken.. Harunnn60'tan sonra mesajlar almaya devam mı ettiniz?
    Vadikızı: A hiçbir zaman Harunnn60 değildi, o sadece A'nın kölelerinden bir tanesiydi.
    Sherlock: Arkadaşında mı bilmiyor kim olduğunu?
    Vadikızı: Almila'da bizim gibi bir çok kişiyi A sandı ve en sonunda..

(Aradan epey vakit geçer. Geç olur ve Vadikızı kalkmak ister.)

Vadikızı: Saat bayağı geç olmuş, ben kalksam iyi olacak.
    Sherlock: Peki o zaman yarın görüşürüz.

(Ertesi gün olur ve kızlar okula gitmeyip Almila'larda buluşmuşlardır.)

Almila: Az sonra basın mensupları gelecek kızlar, tonla sorular sorup gidecekler.

Dosi: Onların sorularından önce bizim sana bir sorumuz var, Dizi Kolik'in o olayda kör kalıp daha sonrasında iyileştiğinde numara yaptığını biliyor muydun..
    Almila: Onu defalarca ziyarete gittim ama kör olmadığını belirtecek bir davranışta bulunmadı, belkide ben kaybolduktan sonra iyileşti..
    Çiğdem: Kör gibi davranmasını A istemiş..

(Basın mensupları geldiğinde Almila yalnız kalır ve kızlar verdiği röportajı kameraların arkasından seyreder.)

Almila: Kızlarında oraya diğerlerini kurtarmak için gelmeleri isabet olmuş, yoksa bir gün bile daha fazla kalsam kafayı yiyecektim.
    Muhabir: Peki o gece nasıl kayboldunuz?
    Almila: O gece uyuduğumuzda telefonum çaldı ve önce göl kenarına gittim. Mrt-06 ile buluştuk, kaçtığım birisi vardı ve onun hakkında sorular sordu. Bizim Mrt-06 ile geçmişimiz çok farklıdır, birbirimizi pek sevmezdik ama o gece bana zarar vereceğini zaten düşünmemiştim. Kendiside davasında aklanmış zaten, sonrasında eve döndüm ve o sırada Batuhankaralar ve Aserat ile görüştüm, Ama o ikiside beni kaçıran kişi değildi..
    Muhabir: Peki kaçıran kişinin yüzünü görebildin mi?
    Almila: Hayır, gözleri dahi gözükmeyecek şekilde bir kostümü var. Ama kaçıran kişinin bir erkek olması imkansız.
    Muhabir: Ne demek istiyorsun?
    Almila: Çok eminim, o gece beni kaçıran kişi bir kızdı..

(Çekimler sırasında Çiğdem'in telefonu çalar.)

Çiğdem: Ozgur2113 arıyor kızlar.. Ben hemen gelirim.
    Dosi: Peki.

Çiğdem: Alo?
    Ozgur2113: Dün gece attığın mesajı yeni gördüm, sence bunu kutlamalı mıyız?
    Çiğdem: Tabi ki kutlamalıyız.
    Ozgur2113: Peki o zaman Fav10 Kulüp'e gel, sahte kimliğe gerek yok bu arada.
    Çiğdem: Tamam.. Şey.. Kızlar ve sevgilileride gelse olur mu?
    Ozgur2113: Bana uyar.

(Almila, kızlar ve sevgilileri hep birlikte Fav10 Kulüp'tedirler. Ozgur2113 gitar çalıp şarkı söylemektedir.)

Ozgur2113: Sıradaki şarkı, canımdan öte sevgilim Çiğdem'e gelsin.. (Uğur Akyürek-Aşk İzi Çalar.)

Almila: Sesi çok iyiymiş sevgilinin.
    Çiğdem: Teşekkürler canım.

(O şarkı eşliğinde diğer kızlarda sevgilileriyle mutludur.)

Sherlock: Beni buraya davet ettiğine göre biz..
    Vadikızı: Evet biz, sevgiliyiz.
    Sherlock: Seni seviyorum.

Dosi: Kaybettiğimiz anlar için o kadar üzülüyorum ki.
    SGAT: Kaybettiğimiz anları telafi edebiliriz sevgilim.
    Dosi: .Seni çok seviyorum.

(Tzira ve Mrt-06'da şarkıya eşlik eder.)

Tzira ve Mrt-06: Bunlar aşk izi, günahımın ilk izi, sevdik birbirimizi, herkes bilsin bizi..

(O sırada Ozgur2113 birden şarkı çalmayı bırakır ve sahneden iner. Çiğdem ve arkadaşlarının yanına gelir ve bir işi çıktığını söyler.)

Ozgur2113: Millet, ayıp olmazsa benim bir işim çıktı ama 10 dakika içinde geleceğim.
    SGAT: Yok, bekleriz değil mi?
    Almila: Bekleriz canım, başka işimiz mi var?

(Ozgur2113'te gider ve hemen ardından Mrt-06'da lavaboya gidecektir.)

Mrt-06: Bende bir lavaboya gideceğim..

(Mrt-06 lavaboyu bahane edip aslında Ozgur2113'ü takip etmeye gider ve takip ettikten sonra Ozgur2113 en sonunda dairesine gelir.Ve mrt-06'da çaktırmadan daireye girer. Etrafta kızların resimleri vardır ve Mrt-06 en sonunda kendisini belli eder ve Ozgur2113'ün yakasına yapışır.)

Mrt-06: O sensin değil mi?
    Ozgur2113: Neyden bahsediyorsun?
    Mrt-06: Kızları rahatsız eden, A denen herif.
    Ozgur2113: Ne saçmalıyorsun sen?!
    Mrt-06: O zaman etrafta bu kadar kızların resmi, ve yazı niye?
    Ozgur2113: Bak sakin ol, gel konuşalım...

(Kafede kalanlarda lavabodan dönmeyen ve 10 dakikanın üstünden baya geçmesine rağmen hala gelmeyen Mrt-06 ile Ozgur2113 ikilisini merak ederler.)

Çiğdem: Nerede kaldı ya Ozgur2113?
    Tzira: Mrt-06'da hala gelmedi..
    Almila: Sevgilileriniz sizi sevmiyor kızlar, tabi Vadikızı ve Dosi'ninkilere lafım yok.
    Tzira: Hiç değişmemişsiniz..
    Dosi: Ee niye onları bekliyoruz ki?
    Çiğdem: Telefonu mu açmıyor..

(Kulüptekilerde beklediklerinde gelmedikleri için oradan ayrılırlar. Ertesi gün olur Almila evdeyken Billy Kane ile kavga ederler.)

Billy Kane: Bana bak A sen değilsin değil mi?

Almila: Off hepinizdede aynı soru, değilim diyorum, değilim.

(O sırada evde bir patırtı kütürtü olur.)

Billy Kane: Sende duydun mu?
    Almila: Benim odamda sanırım.

(Odaya giderler ve pencere camına kırmızı spreyle yazı yazılmıştır.)

(Pencereden bahçeye bakarlar ama eve gelen kişinin kim olduğunu göremezler.)

Billy Kane: Hala buradadır, aşağıya bakalım yukarıya bakalım bir şey yapalım..
    Almila: Sen yukarı bak, ben aşağıya bakarım.

(O sırada Tzira, evdeyken üvey abisi Denizz19 odasına gelir. Ve elinde bir zarf vardır.)

Denizz19: Hayırdır nereye?
    Tzira: Kızlarla birlikte Almila'lara gideceğiz ne oldu?
    Denizz19: Hmm o zaman 5 dakikanı çalabilirim, yan ev nasılsa.
    Tzira: Ne oldu?
    Denizz19: Seni öptüğümü hatırlıyor musun? Hani doğum günümdeydi...
    Tzira: Maalesef ki hatırlıyorum, noldu şimdi?
    Denizz19: O zaman birisi bizi görmüş. A'dan bir zarf geldi, al.

(Zarfın içinde Denizz19'un Tzira'yı öperken ki fotoğrafı vardır.)

Tzira: Nasıl? Bu senin eline ne zaman geldi?
    Denizz19: Bayağı oluyor, senden sakladım bir süre. Ama artık zamanı geldi diye düşünüyorum.
    Tzira: Neden sakladın? Şşt bana bak A sen değilsin değil mi?
    Denizz19: Yok kızım, ne alakası var.
    Tzira: Bilmem, senden beklenir. Babam gördü mü fotoğrafı?
    Denizz19: Evet, hatta o sıra yurtdışına gitmiştim bir süre.. Senin suçsuz olduğunu biliyordu bana çok kızdı.. Ama umarım Mrt-06 görmez bunu, sevgilinle aran bozulsun istemem..
    Tzira: Öyle bir şey olursa onunla sen konuşursun zaten, sana havale ederim onu..Hadi neyse ben kaçıyorum Almila'lara gidiyoruz.

(Almila aşağıya iner ve siyah kapüşonlu kişi Almila'yı ağzından sıkarak dışarı doğru sürükler Almila'nın Billy Kane'ye sesini duyurmasına imkan yoktur. Almila ve gizemli kişi arabaya gelmiştir. Ve tam o sırada Almila'ların evinin önüne gelen kızların telefonuna A'dan mesaj gelir.)

(Ve o sırada aşağıdan Billy Kane iner ve kızlara kapıyı açar.)

Tzira: Bizi buraya Almila çağırdı, ama şu an yok.
    Billy Kane: Az önce o buradaydı, Almila aşağıda bende yukarıda onu arıyordum ama Almila şimdi ortada yok.
    Dosi: O kim?
    Billy Kane: A işte.

(Kızlar birbirinin yüzüne bakar ve Almila için endişelenirler.Almila'da gizemli kişi ile Nisa'ların evine gelmiştir ve içeri girdiklerinde maskesini çıkarır.)

Nisa: Bu sefer her şey bitecek Almila..
    Almila: Sen.. O sendin, A denen manyak.. Hayatımızı mahveden..
    Nisa: Buna izin veren sizdiniz! Şimdi sakin bir şekilde arayıp kızları buraya çağırıyorsun..
    Almila: Neden istiyorsun bunu?
    Nisa: Sana ne diyorsam onu yap!

(Almila, kızları Nisa'lara çağırır.Kızlar gitmeden önce meydanda buluşurlar.)

Vadikızı: Bir saniye Almila arıyor.
    Çiğdem: Aç çabuk..
    Vadikızı: Alo, neredesin?
    Almila: Konum atacağım yere gelin.
    Vadikızı: Yani A sana bir şey yapmadı, sesin iyi geldiğine göre.
    Almila: Yok kızım ne A'sı, gelin siz.(Telefonu kapatır.)

Tzira: İyi gidelim o zaman.
    Billy Kane: Kızlar bende geleyim..
    Çiğdem: Sen kalmalısın gerçekten.. Sana adresi atalım, bir şey olursa gelirsin.
    Tzira: Aynen.
    Billy Kane: Peki o zaman.

(Nisa, Almila'nın saçlarından tutup seviyordur.)

Almila: Yapma şöyle rahatsız ediyorsun!
    Nisa: Biliyor musun senden nefret etme sebeblerinin arasında bu güzel saçlarında var..
    Almila: Sen zaten hep bizi kıskanırdın, aramıza girmek isterdin.
    Nisa: Sizde beni inatla grubunuza almazdınız..

(O sırada hastanede bir süre tutulan ve kendisine gelen FaJi polisler tarafından ifadesi alınır.)

FaJi: Kuzenim Batuhankaralar hakkında kızlara yalan söylememi istedi,ücretini verdi tabi.. Bende işin peşini bırakmayıp kuzenimle alakası ne onu araştırdım ve durum bu..
    XanTier: Kim peki bu A?
    FaJi: Nisa diye birisi Fav10 Lisesi'nde okuyordu..
    XanTier: Nisa'mı?

(Kızlar Almila'nın attığı konuma gelmişlerdir.)

Dosi: Almila niye bizi Nisa'ya çağırdı ki?
    Tzira: Göreceğiz şimdi..
    Vadikızı: Almilaaaa!

Nisa: Diğer yalancılarda geldiler.. Cümbüş başlıyor... Ceketimi çıkarayımda öyle ürpermesinler hemen..

(Nisa kapıyı açmaya gider.)

Nisa: Hoşgeldiniz kızlar.. Bizde Almila'yla oturup çok güzel sohbet ediyorduk..
    Dosi: Siz birbirinizden hoşlanır mıydınız ya?
    Nisa: Yıllar hepimizi değiştirmiş, geçin siz içeri geliyorum.

Tzira: Ne arıyoruz burada Almila, niye geldik?
    Almila: A o..
    Dosi: O mu?
    Çiğdem: Sen aklını mı kaçırdın? Niye çağırdın bizi o zaman?
    Almila: O istedi.

Nisa: Benden mi bahsediyordunuz yalancılar?
    Vadikızı: Şimdi Billy Kane'yi arıyorum, adresi biliyor hemen gelecek.
    Nisa: Acaba telefonun cebinde mi önce bi ona bak.
    Tzira: Be-benimde telefonum yanımda değil..

(Nisa elinden cebinden 5 telefon çıkarıp kızlara gösterir.)

Nisa: Ta-ta-taam..Senin için çok üzücü bir haberim daha var Tzira..
    Tzira: Yine ne yapacaksın?!
    Nisa: Bak şimdi dolaptan kim çıkacak?

(Dolabı açar ve dolapta Mrt-06 ağzı, eli ve ayakları bağlı şekilde oturmaktadır.)

Tzira: Lütfen ona zarar verme.. Lütfen onun hiçbir suçu yok..
    Çiğdem: Sanki bizim bir suçumuz varda..
    Nisa: Son kez sarılmanıza izin vereceğim, merak etme..

(Nisa, Mrt-06'yı çözer ve Mrt-06, Tzira'nın yanına gidip ona sarılır.)

Mrt-06: Seni çok sevdim bitanem..
    Nisa: Tamam artık Mrt-06 yeter. Ben sıkıldım artık, sıra sende.

(Kapüşonlu ceketini alıp Mrt-06'ya fırlatır ve Mrt-06 ceketi giyer kızlar çok şaşırmıştır.)

Mrt-06: Tekrardan selamlar yalancılar..Nisa sanada teşekkür ederim, tüm bu oyun boyunca yanımdaydın..
    Almila: Sen.....
    Tzira: (Gözünden yaş düşer.) Mrt-06..Nasıl?
    Vadikızı: O sen miydin..Ama nasıl.. Sende bizimle A'nın evindeydin..A seni suçlu olarak göstermeye çalışmıştı..
    Mrt-06: Tzira'ya ne bakıyorsunuz aval aval.. Sizin hiç mi suçunuz yok?! Hele sen Çiğdem hanım, öğretmen beyin aslında hayatına sızıp Almila ve sizi kitap olarak kaleme aldığını biliyor muydun? Kitap yayınlansaydı, seve seve okurduk hep beraber..
    Çiğdem: Sen yalan söylüyorsun.. Ozgur2113 böyle bir şey yapmadı, biz birbirimizi sevdik..
    Mrt-06: Önce arabasıyla çitlerinizi kırdı, sonra telefonunu bıraktı ve daha sonrasında öğretmenin olarak ortaya çıktı.. Bunların hepsi tesadüf müydü? Anlaşıldı, inanmayacaksın.. Sevgilinden sana video var. (Cebinden telefonunu çıkarır.)

(Videoyu açar.)

Ozgur2113: Böyle bitsin istemezdim ama bitti.. Mrt-06 her şeyi anladı.. Kitap yazacaktım ve siz harika bir konuydunuz..Ama seni sevdim, hep sevdim... (Video biter.)

(Çiğdem'de ağlamaya başlarken Mrt-06 şovuna devam eder.)

Mrt-06: Sen Vadikızı.. Bu oyun boyunca kaç kere sevdalandın.. Billy Kane.. Harunnn60 ve kuzeni Sherlock.. Soruyorum sana Sherlock'un aslında Harunnn60'ın kuzeni değilde, seni Dizi Kolik'e kör yardım ederek kör bırakan ve aslında sırılsıklam Dizi Kolik'i seven birisi olduğunu biliyor muydun?
    Vadikızı: Ne-ne diyorsun?
    Mrt-06: Hadi ama.. Son zamanlarda itiraf etmişti Dizi Kolik'i sevdiğini.. Sanada bir mesaj var sevgilinden..(Telefondan videoyu açar.)

Sherlock: Mrt-06 ne derse doğrudur.. Siz Dizi Kolik'e aynısını yaparken iyiydi ama değil mi Vadikızı!

(Video bitince Vadikızı'nın gözünden bir yaş gelir.)

Mrt-06: Dosi senin sevgililerine bir şey demiyorum... Sokak sanati'nında S.G.A.T.'ında arkandan iş çevirdiklerini kendin öğrenmiştin... En yakın arkadaşım dediğin Nisa ise benim en büyük yardımcımdı, artık ne çektirdeyseniz kıza.. Neyse ya siz çok sıktınız, biraz kendi hayatımdan bahsedeyim.

-FLASHBACK-

(Almila, Mrt-06'yı ıslahevinde ziyaret eder.)
    Almila:
    Belanı buldun.
    Mrt-06: Neden yaptın bunu? Sana ne zararım dokundu?
    Almila: Kızların canı sıkıldı ve bir oyun oynayalım dedik, biliyor musun çok aşık olduğun Tzira'nın hiçbir suçu yok, her şeyi ben yaptım.

-FLASHBACK 3-

(Almila ve Mrt-06 göl kenarında buluşmuştur.)

Almila: Söyle ne söyleyeceksen, kızlar uyudu orda olmadığımı fark etmesinler.
    Mrt-06: Lütfen artık gerçeği söyle.
    Almila: Söyleyemem anlıyor musun?
    Mrt-06: Eğer söylersen seni koruyabilirim.
    Almila: Korumana ihtiyacım yok, başıma ne gelirse gelsin umrumda değil.Sapık mısın nesin ya bi gitmedin..
    Mrt-06: Peki sen bilirsin.

(Ancak 3 saat sonra, Nisa ile birlikte Almila'ların evine gelerek Almila'yı kaçırır.)

-NORMAL ZAMAN-

Almila: O zaman anlamalıydım, korumacı tavırlarından. Aslında beni rahatsız eden kişinin sen olduğunu..
    Mrt-06: Sen benden hayatımın bir kısmını çaldın, bende senden. Şimdi ödeştik.

(Tzira, Çiğdem ve Vadikızı hala ağlamaktadırlar. Ve polisler o sırada Nisa'yı almak için gelmişlerdir. Kapıyı kıran polisler kızları kurtarıp Mrt-06 ve Nisa'yı tutuklarlar.Tzira yere yatıp ağlar ve Mrt-06'nın ardından duyacağı şekilde bağırır.)

Tzira: Lütfen Mrt-06 lütfen.. Hikayenin devamıda var de.. A ben değilim de.. Lütfen..
    Almila: Kurtulduk ondan..
    Dosi: Bitti..
    Çiğdem: Hiçbir şey bilmiyorum, hayatımın geri kalanında ne yapacağım..
    Vadikızı: İnan bende..

-FİNAL-

Veda Yazısı:

Şunlar da ilginizi çekebilir:

#1 MayısKralı, 27 Aralık 2017
    Last edited: 27 Haziran 2018
    • Harika Harika x 5
  2. pompy

pompy Favori Üye
    Favori Üye

@mrt-06 resmen gönderme yapmış star tv ye bari şu sözü kullansalardı insanlar orkidelere koşarken Kır çiçeklerini ezdiklerini farkına varmazlar Tipik Sihirli annem galiba senin kanala gönderme yapmış

3. vadikızı

vadikızı Favori Üye
    Favori Üye

@MayısKralı gerçekten çok güzel bir final olmuş @mrt-06  nın A olabileceği hiç aklıma gelmemişti valla iyi bir düşünce olmuş 20 bölüm boyunca severek okudum umarım yine
    bir senaryonda buluşuruz;)

4. gözlemci

gözlemci Favori Üye
    Favori Üye

Eline sağlık her bölümünü okumadım ama bu istikrarla iyi devam etmişsin , bayadır takip ediyorum forumda olduğumdan beri güzeldi sonu da :D

• Harika Harika x 1
  5. Afet Güçverir

Emekli

• Beğendim Beğendim x 1
  6. MayısKralı

MayısKralı Emekli
    Emekli

Devamı gelebilir. :A

• Beğendim Beğendim x 1
  7. Afet Güçverir

Emekli

Sen silmişsin bir kısmını ama zamanlayıcıda otomatik açılıyordu ben de tüm sildiklerini geri getirmiştim belli bir kitle okuduk dizini merak etme. Bekliyoruz. :A

• Beğendim Beğendim x 1
  8. MayısKralı

MayısKralı Emekli
    Emekli

Sağol kanaldaş, yılbaşı bölümüde yayınlanmıştı. @Çiğdem- dizime sokak dizisi falan demiş, sende @pompy ile birlik olup dizimi kanalından atmışsın sanırım. :A

• Güldürdün Güldürdün x 2
  9. pompy

pompy Favori Üye
    Favori Üye

Finalden sonra yılbaşı bölümü yayınlamak çok komik bir iş

10. Afet Güçverir

Emekli

Yoo ben logolu yayınladım diye hatırlıyorum. :A

• Güldürdün Güldürdün x 1
  11. pompy

pompy Favori Üye
    Favori Üye

Hayır 1 ay verince kanaldan yolladın

12. pompy

pompy Favori Üye
    Favori Üye

Yarışman başıma dert açtı Finali Etvde yaptı
    @mrt-06

• Beğendim Beğendim x 1
  13. Çiğdem-

Çiğdem- Moderatör
    Moderatör

Aaa evet @mrt-06 @gözlemci @cookies falan sokak dizisi diyip gülüyorduk :F :F :F Ve bitmesini bekliyorduk kanalı yok senaristi yok kendi kendine yayınlanıyor
    :A :A :A

14. Afet Güçverir

Emekli

Sokak kadını demişti :F

• Güldürdün Güldürdün x 2
  15. MayısKralı

MayısKralı Emekli
    Emekli

Bu diziyi devam ettireceğim, sadece konuyu düşünüyorum. :A

#15 MayısKralı, 27 Haziran 2018
    Last edited: 27 Haziran 2018
  16. turkuazz

turkuazz Favori Üye
    Favori Üye

A büyük süpriz izleyici açısından:) bu arada final bölümünü okumuştum ama yorum yazmayı unutmuşum sanırım şimdi yazmış bulundum emeğine sağlık @MayısKralı 20 bölümlük iyi bir dizi yaptın:)

• Harika Harika x 1
  17. MayısKralı

MayısKralı Emekli
    Emekli

Teşekkürler ben yokken okuduğun için, yeni bölümleri gelecek :A

• Harika Harika x 1
  18. turkuazz

turkuazz Favori Üye
    Favori Üye

Bütün bölümleri okudum zaten son iki bölüm dışında bölümleri anlık takip ediyordum  onları da okudum:)

19. pompy

pompy Favori Üye
    Favori Üye

Finalden sonra yayınlanan yılbaşı özel bölümü var

• Harika Harika x 1
  20. turkuazz

turkuazz Favori Üye
    Favori Üye

Onu bilmiyordum:D

Sayfayı Paylaş