Sevilla - Başakşehir | Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu | 2. Maç | Haber ve Yorumlar

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
ERkA9B.jpg

Şampiyonlar Ligi Play-Off turu ilk maçında İstanbul’da, Sevilla’ya 2-1 kaybeden Başakşehir, deplasmanda turu geçmek için sahaya çıkıyor.

21:45'de başlayacak olan maç TRT1'de ekrana gelecek.

Sevilla'nın ilk 11'i: Rico, Mercado, Pareja, Lenglet, Escudero, N'Zonzi, Banega, Pizarro, Correa, Navas, Ben Yedder.

Medipol Başakşehir'in ilk 11'i: Volkan, Caiçara, Attamah, Epueranu, Clichy, Emre, Mahmut, Elia, Mossoro, Visca, Adebayor.

Son düzenleme:

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Top Başakşehir'deyken Sevilla çok iyi basıyor, genel oyun düzeni bozuluyor İBB'nin. O sorunu çözebilirlerse bir şansları var.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Emre Belözoğlu elit seviyede kalitesini bir daha gösterdi. Karikateri hep futbolunun önüne geçti. Vukuatlarını konuşmaktan futboluna vakit kalmadı çoğu zaman. . Normal biri olsa Türk futbolunun en efsane isimlerinden biri sayılırdı. Sevilla presini önleyen isim oldu. Adebayor inanılmayacak bir performans sergiliyor. Bu kadar hırslı oynaması, yeniden ismini duyurma isteği bu yaşta çok şaşırtıcı. Takdir edilmeli. Bu 2 ismin önderliğinde maç gidip geldi. Sevilla daha iyi takım kesinlikle, ama Başakşehir de alabilirdi. Sağlık olsun.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,388
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Emre Belözoğlu elit seviyede kalitesini bir daha gösterdi. Karikateri hep futbolunun önüne geçti. Vukuatlarını konuşmaktan futboluna vakit kalmadı çoğu zaman. . Normal biri olsa Türk futbolunun en efsane isimlerinden biri sayılırdı. Sevilla presini önleyen isim oldu. Adebayor inanılmayacak bir performans sergiliyor. Bu kadar hırslı oynaması, yeniden ismini duyurma isteği bu yaşta çok şaşırtıcı. Takdir edilmeli. Bu 2 ismin önderliğinde maç gidip geldi. Sevilla daha iyi takım kesinlikle, ama Başakşehir de alabilirdi. Sağlık olsun.
Belki ben açsaydım emre atardı @S.G.A.T.