Sevgilinizle Ayrıldıktan Sonra?

Ne yaparsınız?

• Tüm hesaplardan engellerim.

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    8

berkann

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Sevgilinizle ayrılıyorsunuz. Ve onunla birlikteyken paylaştığınız bazı fotoğraflar var. Bunları siler misiniz? Ya da soruyu genişletip, sevgilinizi takipten çıkarır/engeller misiniz sosyal medya hesaplarında?

İlk iki seçeneğe bir oy; son üç seçeneğe bir oy veriniz.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sosyal medyada fotoğrafımız varsa tabi silerim, durması komik. Ama kendimde kalır yani asla silmem. Sosyal medyadan da ne engellerim ne de takibi bırakırım. Ama kız milleti engeli basar diye düşünüyorum. :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Fotoğraflarını silerim ki hafızamdan kazımak için. Ama yazışmalarımızı silmem.

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Bir sevgilim olmuş olsaydı daha sağlıklı cevap verebilirdim ama herhalde fotoğrafları bir yedek bırakmadan her yerden silerim -ki buna benzer bir şey yapmışlığım var- ama engellemem.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,329
Puanı
1,060
Sevgilinizle ayrılıyorsunuz. Ve onunla birlikteyken paylaştığınız bazı fotoğraflar var. Bunları siler misiniz? Ya da soruyu genişletip, sevgilinizi takipten çıkarır/engeller misiniz sosyal medya hesaplarında?

İlk iki seçeneğe bir oy; son üç seçeneğe bir oy veriniz.
Silerim tabii bitmişse anında biter benim için dönmem geri o kaybetmiştir beni, ben onu değil, benim gibisini bulmuş dürüst dobra sessiz sakin daha ne istiyor ve de çok sürprizli. :) takipten çıkartırım engellemem ama.

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Fotoğrafları galerimde saklarım ama sosyal medya hesabımdan silerim. Kendisini takiptende çıkarım.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Tabii ki silmem konuşmaları, fotoları vs. bir flasha yedeklerim klasörü de şifrelerim. :A

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Gerçekten sevdiğim tek bir ilişkim oldu. Diğerlerinde ayrıldıktan sonra acı hissetmemiştim onları gerçekten sevmedim herhalde. Diğerleri dediğim kısımda her şeyi sildim tüm bağlantıları kopardık. Ancak o ilk bahsettiğim kişi ile belli bir süre konuşmadıktan sonra bir şey oldu tekrar konuşmaya başladık. Arkadaş olarak devam ettik neredeyse 2 yıl boyunca. Sonunda onunla da bağlantımı kopardım tamamen. Benden iyice uzaklaşınca anladım kıymetini.

Genel olarak yani normalde hesaplarımdan falan silerim. Zaten fazla sosyal medya hesabım yok. Fotoğrafları da silerim. Ego meselesi bu.

Birde aşık olmak problemim var :D 2 yıldır gerçekten birisine aşk olmadım. Kalbime işleyen biri olmadı. Hoşlandığım biri bile olmadı. Dediğim gibi 1 kere gerçek aşk yaşadım. Gerisi fos...

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,059
Puanı
1,060
Güleceksiniz belki ama ben şu yaşıma kadar aşık olmadım sevgilimde olmadı bu durumlarda ne yapardım bilemiyorum ama sanırım ben ne resimlere dokundurdum nede mesajlarımızı silerdim gibime geliyor

berkann

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Ben sanırım karşıdaki kişiye göre hareket ederim. O beni takipten çıkarırsa ben de çıkarırım. Ya da resimlerimizi hesabından silerse. Ama engellemem, o beni engellese de.

Çok ilginç bir şey ya. Hayatının bir bölümünü birlikte geçirdiğin bir şeyler paylaştığın bir insana yokmuş gibi davranamazsın sonuçta. Ama mesela benim birlikte olduğum kişi eski sevgilisinin resimlerini silmemişse değişik hissederim. Hala aklı onda mı acaba? :/

Aman neyse olmamış sevgilinin derdini mi çekelim şimdi dimi? :D

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Ben evde kalanlar club kurcagim icün ne sevgili gardaş :)

Evda kalan, kalacal veya kalanlara sempatisi olanları 1 dakikalık stalka davet ediyorum :F

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Bu olay geçen yıl yaşandı bende. :D
@Harunnn60 eski sevgilimle İnstagramdan fotolarımı sildirdi ve takipden çıkar dedi ben de çıkardım. :F
Ama iyi demişsin, iyi ki de öyle yapmışım. :Z

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Engellemek, takibi bırakmak çocukluk olur yapmam. Sosyal medyadan fotoğraf silmek de çok mantıklı gelmiyor ama duruma göre bakılır. Gerçi ben fotoğraf paylaşmayacağımdan öyle problemlerim de olmaz muhtemelen. :D

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Engellemek, takibi bırakmak çocukluk olur yapmam. Sosyal medyadan fotoğraf silmek de çok mantıklı gelmiyor ama duruma göre bakılır. Gerçi ben fotoğraf paylaşmayacağımdan öyle problemlerim de olmaz muhtemelen. :D
+1 Ben de aynı düşüncedeyim.
Ama yaptım

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Gerçekten sevdiğim tek bir ilişkim oldu. Diğerlerinde ayrıldıktan sonra acı hissetmemiştim onları gerçekten sevmedim herhalde. Diğerleri dediğim kısımda her şeyi sildim tüm bağlantıları kopardık. Ancak o ilk bahsettiğim kişi ile belli bir süre konuşmadıktan sonra bir şey oldu tekrar konuşmaya başladık. Arkadaş olarak devam ettik neredeyse 2 yıl boyunca. Sonunda onunla da bağlantımı kopardım tamamen. Benden iyice uzaklaşınca anladım kıymetini.

Genel olarak yani normalde hesaplarımdan falan silerim. Zaten fazla sosyal medya hesabım yok. Fotoğrafları da silerim. Ego meselesi bu.

Birde aşık olmak problemim var :D 2 yıldır gerçekten birisine aşk olmadım. Kalbime işleyen biri olmadı. Hoşlandığım biri bile olmadı. Dediğim gibi 1 kere gerçek aşk yaşadım. Gerisi fos...
Seviyorum aşık değilim.