serhatt 10.000'ler Kulübünde !

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Forumun eski kayıtlı ama yeni aktif olmaya başlayan ve son dönemlerin en eğlenceli simalarından olmayı başaran @serhatt 10.000'ler Kulübüne adım attı kendisini forum adına kutluyorum . Cicili bicili mesajlara devam eder umarım :Z:Z:Z

Favori üyede olmuştu yakın sürede onuda tekrar kutlayalım :bhr: Kendisine bol parlaklı sözüm olduğu için lafı burada kesip hediyelerle kutlamaya devam edelim , bu günü bekliyordu :Z

Çağatay ve Kıvanç aynı karede verelek süper açılış yapalım :A
84904.jpg

Çukur dan Emrah Amir
emrah-amir.png

Çukur dan Celasun
305392_660_320.jpg

İstanbullu Gelin den bir parlak :A
istanbullu-gelin-murat-berkay-hardal-biyografi.png

Fazilet Hanımdan da bir parlak :A
fazilet-hanim-ve-kizlari-yasin-idris-nebi-taskan-kac-yasinda.jpg

Eşkiya dan Alpaslan
eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-alpaslan-yunus-emre-yildirimer-kac-yasinda.jpg

Ufak Tefek Ecünnüler den parlak :A

1817356-FId0w9.jpg

Aras ama şuan oruçlu bakması sakıncalı olabilir :A
kXaymm.png

Yabancılardan Joseph Morgan Kıvancı bu adama benzetirler :A
original.gif

Ve finişi en favori adamım olan Jensen Ackles dünyanın en parlağı benim gözümde :love1:
Bad.gif

Ve Mustim adet :A Kız seni alan yaşadı ,dertlerinide boşadı diyoruz :Z:Z:Z

@xemrexxx @Forumdash @kerem @sokak sanati @Yiğitt @mrt-06 @Forumdash @vadikızı @S.G.A.T. @cookies Ve forumda olan herkes :Z:Z:Z

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,919
Puanı
1,060
Forumun eski kayıtlı ama yeni aktif olmaya başlayan ve son dönemlerin en eğlenceli simalarından olmayı başaran @serhatt 10.000'ler Kulübüne adım attı kendisini forum adına kutluyorum . Cicili bicili mesajlara devam eder umarım :Z:Z:Z

Favori üyede olmuştu yakın sürede onuda tekrar kutlayalım :bhr: Kendisine bol parlaklı sözüm olduğu için lafı burada kesip hediyelerle kutlamaya devam edelim , bu günü bekliyordu :Z

Çağatay ve Kıvanç aynı karede verelek süper açılış yapalım :A
84904.jpg

Çukur dan Emrah Amir
emrah-amir.png

Çukur dan Celasun
305392_660_320.jpg

İstanbullu Gelin den bir parlak :A
istanbullu-gelin-murat-berkay-hardal-biyografi.png

Fazilet Hanımdan da bir parlak :A
fazilet-hanim-ve-kizlari-yasin-idris-nebi-taskan-kac-yasinda.jpg

Eşkiya dan Alpaslan
eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-alpaslan-yunus-emre-yildirimer-kac-yasinda.jpg

Ufak Tefek Ecünnüler den parlak :A

1817356-FId0w9.jpg

Aras ama şuan oruçlu bakması sakıncalı olabilir :A
kXaymm.png

Yabancılardan Joseph Morgan Kıvancı bu adama benzetirler :A
original.gif

Ve finişi en favori adamım olan Jensen Ackles dünyanın en parlağı benim gözümde :love1:
Bad.gif

Ve Mustim adet :A Kız seni alan yaşadı ,dertlerinide boşadı diyoruz :Z:Z:Z

@xemrexxx @Forumdash @kerem @sokak sanati @Yiğitt @mrt-06 @Forumdash @vadikızı @S.G.A.T. @cookies Ve forumda olan herkes :Z:Z:Z
Açıkçası 10.000 olalı 2 saat oldu tam 2 saattir konuyu açmanı bekliyorum :A
Canım Çiğdoşum hediyelerime BA YIL DIM.Hepsi birbirinden güzel :bhr: (Faziletin dizisinden verdiğin hediye hariç :A ) Beni parlaklara boğduğun için minnettarım,iyi ki varsın :bhr: :bhr: :bhr:

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Açıkçası 10.000 olalı 2 saat oldu tam 2 saattir konuyu açmanı bekliyorum :A
Canım Çiğdoşum hediyelerime BA YIL DIM.Hepsi birbirinden güzel :bhr: (Faziletin dizisinden verdiğin hediye hariç :A ) Beni parlaklara boğduğun için minnettarım,iyi ki varsın :bhr: :bhr: :bhr:
Çeneye daldık yeni fark ettim :A :A :A

Her izlediğin diziden parlak seçtim onuda yedeğe al lazım olur :A :A :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,919
Puanı
1,060
Aaa tabi tek ben değil çoğu öyle düşünüyordur eminim bildiklerimde var içlerinden :bhr:

Ben yatıyorum cicili bicili rüyalar sana ve parlaklarla :Z
aa senin gibi düşünenleri bi ara söyle de egom tatmin olsun :A
İyi uykular canım,ecünnüler bassın rüyalarını :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aa senin gibi düşünenleri bi ara söyle de egom tatmin olsun :A
İyi uykular canım,ecünnüler bassın rüyalarını :A
Ego iyi bir şey değil :A Benim dikkat edersen kız erkek ünlü egolular ile hep uüraşıyorum burnudnan kıl aldırmayanlara :A :A :A

Sen kendini övme biz zaten seni bol bol överiz hele devam etsin başarıların :Z:Z:Z

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,919
Puanı
1,060
Ego iyi bir şey değil :A Benim dikkat edersen kız erkek ünlü egolular ile hep uüraşıyorum burnudnan kıl aldırmayanlara :A :A :A

Sen kendini övme biz zaten seni bol bol överiz hele devam etsin başarıların :Z:Z:Z
Kötü anlamda demedim zaten egoyu,hemen yanlış yerlere çekiyorsun imajımı zedelemeye çalışıyorsun forumun gözünde :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Tebrikler @serhatt
Son zamanlarda en çok sohbet ettiğim kişisin ve seninle yorumlaşmaktan keyif alıyorum. Arada tatlı çekişmelerimizde güzel :bhr:
Niçin bizi bu eğlenceli ve çalışkan Serhat'tan bu zamana kadar mahrum ettin?
Foruma son zamanlardaki katkını takdir ediyorum. Favoriüyelerin konu açmalarda aktif olması bence çok güzel birşey.
Gelelim hediyeme, konularını açarken bol bol hediyeler verirdim. Şimdi biraz cimrilik yapayım :A Yeterince parlak almışsın:A
Hediyelerim:
stilerkek-caglar-ertugrul-52861-11032015022713.jpg

Senin Sevdiğin bir sahne :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,919
Puanı
1,060
Tebrikler @serhatt
Son zamanlarda en çok sohbet ettiğim kişisin ve seninle yorumlaşmaktan keyif alıyorum. Arada tatlı çekişmelerimizde güzel :bhr:
Niçin bizi bu eğlenceli ve çalışkan Serhat'tan bu zamana kadar mahrum ettin?
Foruma son zamanlardaki katkını takdir ediyorum. Favoriüyelerin konu açmalarda aktif olması bence çok güzel birşey.
Gelelim hediyeme, konularını açarken bol bol hediyeler verirdim. Şimdi biraz cimrilik yapayım :A Yeterince parlak almışsın:A
Hediyelerim:
Ekli dosyayı görüntüle 59552

Senin Sevdiğin bir sahne :A
Zeynepçim bende seninle sohbet etmekten çok keyif alıyorum,duygular karşılıklı :bhr:
Ya ben reyting sonuçları için haberler için üye olmuştum,bakıp çıkıyordum böyle eğlenceli bi yer olduğunu bilsem daha önce aktif olurdum :)
Hediyelerim için de çok teşekkürler Yedi Bela için 2 kez teşekkürler :bhr: :bhr: :bhr: