Serenay Sarıkaya'nın Yeni Projesi Belli Oldu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,936
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Serenay Sarıkaya'nın Yeni Projesi Belli Oldu!

0fa175b6-2e82-40f2-a877-ae5c48fb10a9.jpg

Son dönemin başarılı genç oyuncularından Serenay Sarıkaya'nın yeni projesi belli oldu.

Geçtiğimiz birkaç yılda 'Lale Devri' ve 'Medcezir' dizileriyle büyük bir çıkış yakalayan ve geçtiğimiz ay vizyona giren 'İkimizin Yerine' ile ilk kez sinema filminde rol alan Sarıkaya, Doğuş Grubu'nun yaklaşık iki yıldır altyapısını hazırladığı online izleme platformu PuHu'nun Ay Yapım imzasıyla ekrana getirmeye hazırlandığı, Azra Kohen'in aynı adlı roman serisinden uyarlanacak olan 'Fi Çi Pi' için imzayı attı.

Türkiye'nin ilk özgün dijital dizisi olarak dikkat çeken seri ile yeni gelişmelerin de yakın zamanda ortaya çıkması bekleniyor.

Kaynak: Ranini.tv
Orijinal formatta oku

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bugun pazartesiydi toplantıda Ay Yapım'ın Ceo'su olarak talimat verdim. Serenaya parayı bastırın dedim. çok iyi ettim çok güzel oldu, düşmanlarımız çatladı yine :X @xemrexxx o yuzden yok etrafta :F

Puhu dün keşfettim ben de:X isim olarak çok kötü ama turk dizilerini yayınlamak icin 1 milyon teklif edecekmiş. Bu güzel gelişme :)

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
İçerde dizimiz youtube'da milyonlar izliyor tvde verildiği halde. Tv'de verilmeyip sadece internette bedava verildiğini düşün bi de :A Ama youtube desteği şart puhu nedir der millet:X
Bedava olacaksa izlenir ama puhudan değil youtubeden :F Artık reklamın dibine vurulur her 5 dkde bi reklam çıkar falan :A O değilde cidden öyle pek sürmez gibi :eek:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,936
Puanı
1,061
Bugun pazartesiydi toplantıda Ay Yapım'ın Ceo'su olarak talimat verdim. Serenaya parayı bastırın dedim. çok iyi ettim çok güzel oldu, düşmanlarımız çatladı yine :X @xemrexxx o yuzden yok etrafta :F

Puhu dün keşfettim ben de:X isim olarak çok kötü ama turk dizilerini yayınlamak icin 1 milyon teklif edecekmiş. Bu güzel gelişme :)
Yalnız bu haber iki gün önce falan çıktı, CEO olarak gelişmeleri geç takip ediyorsun. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,583
Puanı
1,061

Yalnız bu haber iki gün önce falan çıktı, CEO olarak gelişmeleri geç takip ediyorsun. :A
resmen kapak etmiş aserat faruğu :F

neyse bekliyoruz bakalım sosyal medyaya yönelik bir iş olacak gibi partner adayım ekin koç o yüzden :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
nesi hatalı ulan istanbul 100 bin kişi para verip izlese devam ediyordu serenayın yanına popüler bir erkek oyuncu olursa bu dizi rahat o rakamı aşar :D 45-50 dk rtük baskısı olmadan dizi oh mis:D
İlk bölüm rakamı o ayrıca ilk bölüm parasızdı. :X Sonraki bölümlerde 20 binin altına düşmüş. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ne alakası var eray melunu doğruyu söylemiş sanan naik yapılmış her zamanki gibi :F
Ben sana film üzerinden atıf yaptım @Aserat alakasız (eğlencesine yazdiğini düşünüyorum ve yine tarz cevap vermiştim) cevap vermişti sen de destekliyorsun ve hala Tims'e transfer ettiğin Seranay'ın tekrar Ay Yapım'a dönüşüne yorum yapamıyorsun :F bu arada birisi hakkında konuşuyorsan etiketle o kişiyi ya etiketsiz nick yaıyorsun yada gerçek adını yazıyorsun :F ortaliği kariştirmaya niyetliysen ................. öyle işte :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,583
Puanı
1,061
Ben sana film üzerinden atıf yaptım @Aserat alakasız (eğlencesine yazdiğini düşünüyorum ve yine tarz cevap vermiştim) cevap vermişti sen de destekliyorsun ve hala Tims'e transfer ettiğin Seranay'ın tekrar Ay Yapım'a dönüşüne yorum yapamıyorsun :F bu arada birisi hakkında konuşuyorsan etiketle o kişiyi ya etiketsiz nick yaıyorsun yada gerçek adını yazıyorsun :F ortaliği kariştirmaya niyetliysen ................. öyle işte :F
ay hoşt git bu fikirlerini senaryo olarak sun toplantıda :F