Serdar Aziz, Galatasaray'da!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Serdar Aziz, Galatasaray'da!

ClgY6BjWYAA8CFk.jpg

Son Dakika: Serdar Aziz'in menajeri Haluk Canatar instagram hesabından Serdar Aziz'in Galatasaray ile anlaştığını açıkladı.

Kulüpler de anlaştı.

İHA'da yer alan habere göre de akşam saatlerinde Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ile bir araya gelen Bursaspor'un Başkanı Ali Ay, yıldız ismin transferi konusunda el sıkıştı. Sarı-kırmızılı takım Serdar Aziz'e karşılık Bursaspor'a 4.5 milyon Euro ve Sercan Yıldırım, Furkan Özçal ve Bilal Kısa'yı bonservisleriyle verdi.

Orijinal formatta oku

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
4,5 Milyon Euro +Sercan,Bilal ve bir oyuncu daha vermişiz :(.O kadar parayı nereden bulduk acaba :D

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Tam tersi ben Serdar'ı istemediğimi geçen gün yazdım @Doğu ve @MEnes'e. N'Koulou'nun bonservisi yok ve boş da. Onu tercih edeceğimi söyledim.

Bu tabii Serdar'ın kötü futbolcu olduğunu göstermez. Galatasaray'a hayırlı olsun.
Sen ne diyorsun onu alamayız gidip 2 kat aşağı seviye oyuncu alırız yılın fiyaskolarını yaşıcaz şlnde farklar yicez :)))

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Güzel transfer ama Arena'da çoğu maçta çirkeflikleri olmuştur. Baya sövmüştüm şimdi tükürdüğümü yalayacaz anlaşılan :A Hava toplarında kusursuza yakın. Aynı Chedjou gibi. Chedjou gitmezse iyi bir tandem olurlar.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Sen ne diyorsun onu alamayız gidip 2 kat aşağı seviye oyuncu alırız yılın fiyaskolarını yaşıcaz şlnde farklar yicez :)))
Yahu N'Koulou gibi bir stoper alamazsak o zaman söveriz Fiko'ya. Fakat Avrupa tecrübesi olan iyi bir stoper alacaklarına eminim, Serdar yılın yarısı sakat o kadar para verilmez bize gelmemesi hayırlı oldu. Bizim sakatlarla zaten başımız dert de.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Benim Serdar ile daha önceki yorumum '' Galatasaray'da başkanlar seviyesinde görüşecekmiş. Hemşerim Dursun'dan bir güzellik bekliyoruz, inşallah 5 milyonu verip alır Serdar'ı?''

@MEnes'in yorumu: '' 5 milyona kimler kimler alınır Serdar kim ya. İstemiyorum almasınlar. :D''

@Doğu'nun yorumu: ''5 Milyona Serdar Azizi alırsa onun ben sülalesini .... :DD İnşallah Fransada Rusun biri görür bunu İngiliz sanıp linç eder :A''

Fabri ile daha önceden imza vardı tazminat ödememek için bu yola gittiler. Fakat hata yaptılar tabi ki. @EFE UYSAL

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Benim Serdar ile daha önceki yorumum '' Galatasaray'da başkanlar seviyesinde görüşecekmiş. Hemşerim Dursun'dan bir güzellik bekliyoruz, inşallah 5 milyonu verip alır Serdar'ı?''

@MEnes'in yorumu: '' 5 milyona kimler kimler alınır Serdar kim ya. İstemiyorum almasınlar. :D''

@Doğu'nun yorumu: ''5 Milyona Serdar Azizi alırsa onun ben sülalesini .... :DD İnşallah Fransada Rusun biri görür bunu İngiliz sanıp linç eder :A''

Fabri ile daha önceden imza vardı tazminat ödememek için bu yola gittiler. Fakat hata yaptılar tabi ki. @EFE UYSAL
Montaj bu :A Ben Dursun Başkanıma hakaret etmem edenle de konuşmam :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

HAhahah abi iyi buldun getirdin. :A Dediğim gibi o kadar para verildiyse kötü olmuş. Türk oyuncu için hele yabancı sınırının olmadığı şu dönemde o kadar para çok gereksiz. :)

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051

Hiçbiri istemiyormuş şimdi Dursuna söverler hemde 3 oyuncuda veriyorlar :A :F

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Montaj bu :A Ben Dursun Başkanıma hakaret etmem edenle de konuşmam :A
HAhahah abi iyi buldun getirdin. :A Dediğim gibi o kadar para verildiyse kötü olmuş. Türk oyuncu için hele yabancı sınırının olmadığı şu dönemde o kadar para çok gereksiz. :)
Hajularım yanlış anlaşılma olmasın Serdar kötü bir oyuncu değil kesinlikle. Sakatlık yaşamazsa inşallah Galatasaray'da da başarılı olacağını düşünüyorum. Benim demek istediğim bedava N'Koulou ve Van der Wiel'ler varken neden Serdar ve Gökhan Gönül gibi oyunculara fazla para verelim?

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hayırlı olsun da bu konuşulan rakamlar umarım doğru değildir. Daha yeni avrupadan kesik yemiş takımız biz neyimize 5-6 milyon gibi rakamlarla oyuncu transfer etmek? Bir de Serdar Aziz yani tamam iyi topçu ama o kadar etmez hele yabancı sınırlaması da yokken.

Hajularım yanlış anlaşılma olmasın Serdar kötü bir oyuncu değil kesinlikle. Sakatlık yaşamazsa inşallah Galatasaray'da da başarılı olacağını düşünüyorum. Benim demek istediğim bedava N'Koulou ve Van der Wiel'ler varken neden Serdar ve Gökhan Gönül gibi oyunculara fazla para verelim?

Van der Wiel'i de fener almış abi demin ntv spor altyazı geçti.

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Fiko onların hiçbirini alamazsa ben seni o zaman görecem :A