'Sen Anlat Karadeniz'in Yayın Tarihi Belli Oldu!

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,834
Puanı
1,061
Billy Kane yeni bir haber konusu açtı

'Sen Anlat Karadeniz'in Yayın Tarihi Belli Oldu!

Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz'e sığınan Nefes'le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir'in imkansız aşkının anlatıldığı "Sen Anlat Karadeniz"in yayın tarihi belli oldu. Dizi yayına 24 Ocak Çarşamba günü girecek.

Dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav oturuyor. Dizinin senaristliğini ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstleniyor.

Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman'ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.
Orijinal formatta oku

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çok sürpriz olmuş, tutarsa diğer diziler ne olacak acep? (b) Yani 8. Gün'den bahsediyorum, pazartesi olamaz ya?

KÇ bitip yerine gelmeliydi bence... Yine de iş göreceğini düşünüyorum ben. :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,744
Puanı
1,061
Tutacağını sanmıyorum, yani izleyicinin diğer diziler arasından buna öncelik vermesi için bir neden göremiyorum. 8. Gün de başka gün olamayacağına göre o başlayana kadar devam eder.

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Tutacağını sanmıyorum, yani izleyicinin diğer diziler arasından buna öncelik vermesi için bir neden göremiyorum. 8. Gün de başka gün olamayacağına göre o başlayana kadar devam eder.

AB sıkıcılığını konuşturdun yine. Fragmanı ve müziği TOTAL mıknatısı gibi hemen çekiyor insanı ilk bölümler iyi gider. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
2 tane dizi var zaten, gören de 3-4 dizi var da oranı paylaşmış gibi konuşmuşsun. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,744
Puanı
1,061
AB sıkıcılığını konuşturdun yine. Fragmanı ve müziği TOTAL mıknatısı gibi hemen çekiyor insanı ilk bölümler iyi gider. :A
Tutsa Hayat Sırları tutardı. :T Diriliş'i şişirmekten başka dizilere yer kalmıyor pek ihtimal vermiyorum. :A

2 tane dizi var zaten, gören de 3-4 dizi var da oranı paylaşmış gibi konuşmuşsun. :A
Açıkçası tutmaması da işime gelir 8. Gün açısından. Gerçi tutsa da kaderinin değişeceğini pek sanmıyorum. :A

Son düzenleme:

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Çarşamba boş bir gün ve dizi Fragmanları buram buram Total kokuyordu. Çarşamba da olunca kesin tutar. Ama bana hitap etmiyor o ayrı.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Dirilişe iyi bir rakip olur:F Görsel anlamda çok iyi bir diziye benzior ama senaryonun totalliğini düşündükçe:( Neyse çarşamba en azından oyalanacağim bişey oldu.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,996
Puanı
1,060
Hiç tutacak havada değil ama belki sürpriz yapabilir.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,663
Puanı
1,060
Zor bi günde başlıcak tutmasını istediğim diziydi umarum güzel sonuçlar alır

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Çarşamba günü Diriliş ve Meryem'den başka dizi yok aslında. Bu dizi Total grubuna hitap ediyor, tutma şansı var bence.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Osman Sınav'ın dönmesi iyi de, Çarşamba günü kötü. Diriliş Ertuğrul'un reytingleri çok iyi ve onun yanında tutunmaları zor olur. :)

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Boş bir gün he :D ulan adamlar 16 reyting alıyor boşluk mu kalmış :)))))
1 ulanli konuşma, sen kimsin?
2 tek bir dizi var. Zamanında muhteşem yüzyılda bu oranları alırken boş gün tek bu var karşısında rakip mi var sanki dediğin günleri herkes hatırlıyor. O yüzden senin konuşma tarzındà soylersem delikanlı adamın tek doğrusu vardır. Madem 16 alıyor Muhteşem de zamanında o oranları alıyordu hatta 24 bile aldı. O zaman dediğin ile şimdi dediğin arasındaki farkı biraz düşün. Ya da geçmişe git yorumlarını oku.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
1 ulanli konuşma, sen kimsin?
2 tek bir dizi var. Zamanında muhteşem yüzyılda bu oranları alırken boş gün tek bu var karşısında rakip mi var sanki dediğin günleri herkes hatırlıyor. O yüzden senin konuşma tarzındà soylersem delikanlı adamın tek doğrusu vardır. Madem 16 alıyor Muhteşem de zamanında o oranları alıyordu hatta 24 bile aldı. O zaman dediğin ile şimdi dediğin arasındaki farkı biraz düşün. Ya da geçmişe git yorumlarını oku.
Ulan adamlar tek başına ambargo uyguluyor my gibi her sezon düşmüyor her sezon ambargoyu arttırıyor bugün 17 oldu adamlar rekor kırıyor

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,350
Puanı
1,061
Ulan adamlar tek başına ambargo uyguluyor my gibi her sezon düşmüyor her sezon ambargoyu arttırıyor bugün 17 oldu adamlar rekor kırıyor
Güçlü bir rakibi yok. Bu yüzden bölünme yaşanmıyor. Yıllardır reytingleri izleyen birisi olarak bu durumu sen de gayet net anlıyorsun.