ATV Sen Anlat Karadeniz - Dizi Yorumları

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Diğer forumda batırdı diye eleştiriyorlar valla :D bende beğeniyorum bölümü
Valla ben uzun zamandır bu kadar güzel toparlanan bir hikaye görmedim. Bir Bizim Hikaye bir de SAK hikayedeki tüm çapaklarından kurtulmuş sanki :D

Kadına şiddeti anlatma amacıyla yola çıkan dizi iki kadının elinde resmen çöp olmuştu bence :D Tabi bunda ilk kez drama yazmalarının etkisi olabilir :A Romantik komedilerde iyiydiler hatta baya severdim ortileri ama bilemiyorum :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Valla ben uzun zamandır bu kadar güzel toparlanan bir hikaye görmedim. Bir Bizim Hikaye bir de SAK hikayedeki tüm çapaklarından kurtulmuş sanki :D

Kadına şiddeti anlatma amacıyla yola çıkan dizi iki kadının elinde resmen çöp olmuştu bence :D Tabi bunda ilk kez drama yazmalarının etkisi olabilir :A Romantik komedilerde iyiydiler hatta baya severdim ortileri ama bilemiyorum :A

:D Ben seviyordum ortileri ya güzel yazdıklarını düşünüyordum Erkan bey korkuttu
beni ama güzel yazıyor oda sadece Tahirin babasının adı Mehmetti ya Hayati yapmışlar onu:A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
:D Ben seviyordum ortileri ya güzel yazdıklarını düşünüyordum Erkan bey korkuttu
beni ama güzel yazıyor oda sadece Tahirin babasının adı Mehmetti ya Hayati yapmışlar onu:A
Benim tek korkum şive falandı ama meğer Erkan Hoca da Karadenizliymiş :D

Adam Karagül ve SBA’yı toparlayıp reytinglerini yükseltti. Kim ne derse desin bence izleyicinin nabzını çok iyi bilen bir senarist. :D

Geçenlerde ortilerin yazdığı çoğu repliğin çalıntı olduğu ortaya çıktı :F

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Benim tek korkum şive falandı ama meğer Erkan Hoca da Karadenizliymiş :D

Adam Karagül ve SBA’yı toparlayıp reytinglerini yükseltti. Kim ne derse desin bence izleyicinin nabzını çok iyi bilen bir senarist. :D

Geçenlerde ortilerin yazdığı çoğu repliğin çalıntı olduğu ortaya çıktı :F

Çalıntımı hadi canım ben duymamıştım onu ya :D
Erkan hoca karadenizli limi bende diyorum şiveler niye bu kadar güzel duruyor demek ondanmış:Z

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
Şu dizide dokunmadıkları bi asiye kalmıştı o da oldu

Yavuz

Banlı
Reaksiyon puanı
0
Puanı
2
Sen anlat karadeniz dizisi iyiçe sıçtı...senin senaryonun taaa...anladın sanırım sen onu senarist...bu ne lan...zaten sinşr stress yaşıyoruz...bu nasıl boktan nir senaryodur böyle..insanları hastamı edeceksin o..pu çocuğu..

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,580
Puanı
1,061
Geçen haftadan sezmiştim bu bölüm bende emin oldum. :A Karagül'den torpilli. :A

@denizz19 can kırıkları tanıtımmm:Z

Şu dizide dokunmadıkları bi asiye kalmıştı o da oldu

ÇELİK yelek varmış üstünde diyorlar Ne alaka :A
@Çiğdem- le @serhatt ı kıskançlıktan kudurtan fragman geldi:A