Sedef Avcı 'Mehmed: Bir Cihan Fatihi' Kadrosunda! | FAV10 ÖZEL

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Sedef Avcı 'Mehmed: Bir Cihan Fatihi' Kadrosunda! | FAV10 ÖZEL

C3piUSoWYAA1jLr-1024x741.jpg

Kanal D'nin iddialı dizisi Mehmed: Bir Cihan Fatihi'nin kadın başrol oyuncusu belli oldu.

Yapımcılığını O3 Medya'nın üstlendiği, başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Çetin Tekindor, Büşra Develi, Hazal Filiz Küçükköse, Gürkan Uygun, Ertan Saban, Serkan Keskin, Funda Eryiğit, Toprak Sağlam, Mert Yazıcıoğlu ve Burak Tamdoğan'ın paylaştığı yapımda son olarak 'Evlat Kokusu'nda rol alan Sedef Avcı'yı da izleyeceğiz. Güzel oyuncu, Şehzade II. Beyazıt'ın annesi Gülbahar Sultan'a hayat vereceği diziye 2. bölümde girecek.

Mehmed: Bir Cihan Fatihi, yakında Kanal D'de başlıyor!
Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Daha yarım saat önce Twitter'dan Özgür ile konuştuk bu konuyu ama netleştiremedim, Özgür'e yazdım zaten çok büyük ihtimal kadroda diye. :A Sonradan sete bağlandım, gizlilik var .ss

O çoktan haberdar zaten, D'yi sevmeye başlamış hatta. :bhr: :A
Konuşmalarınızı gördüm zaten orda yazdın unut diye. :A Boğaz İçi Rapsodisi veya 3 Mektup'da olabilir diyodun. :A Tatilde çok gevşedin sen yalan haberler açmalar falan. :A :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Gelen oyuncuların hiçbiri gidenleri aratmıyor. Çok iyi takviye, Selin Demiratar’dan kesinlikle daha iyi bir isim Sedef Avcı. Kadro iyice efsane oldu.

@Yiğitt bu haberi senden beklerdik, formdan düştün iyice. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Tutmayacak gibi. Bu arada bazı kaynaklarda Selin Demiratar'ın kadroda hala yer aldığını söylüyorlar.

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
İyi bir takviye olmuş ama bunu da kaçırmasınlar sakın :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Daha yarım saat önce Twitter'dan Özgür ile konuştuk bu konuyu ama netleştiremedim, Özgür'e yazdım zaten çok büyük ihtimal kadroda diye. :A Sonradan sete bağlandım, gizlilik var .ss

O çoktan haberdar zaten, D'yi sevmeye başlamış hatta. :bhr: :A
2 Ecünnüyü kovup kötünün iyisi fena sayılmayan Sedef Avcı hamlesi süper dizi kadın oyuncu kadrosunda bile titiz davranıyor bravo :Z:Z:Z @Harunnn60 @Forumdash @xemrexxx

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061

Gelen oyuncuların hiçbiri gidenleri aratmıyor. Çok iyi takviye, Selin Demiratar’dan kesinlikle daha iyi bir isim Sedef Avcı. Kadro iyice efsane oldu.

@Yiğitt bu haberi senden beklerdik, formdan düştün iyice. :A

şeytanın bacağını kırar inşallah bu sefer :D

Iticinin yerini itici doldurur.
Ya anlamıyorum başka oyuncu mu yok?

İyi bir takviye olmuş ama bunu da kaçırmasınlar sakın :A

2 Ecünnüyü kovup kötünün iyisi fena sayılmayan Sedef Avcı hamlesi süper dizi kadın oyuncu kadrosunda bile titiz davranıyor bravo :Z:Z:Z @Harunnn60 @Forumdash @xemrexxx

Ezeldeki adı bahar mıydı? Yine ezik bi rolde olur:A
Selin'in yerine gelmemiş. 2. bölümden itibaren Beyazıt'ın annesi Gülbahar Sultan'ı oynayacakmış. :D