Seda Sayan ve Uğur Arslan, Bu Haftanın Üç Günü Yok!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Seda Sayan ve Uğur Arslan, Bu Haftanın Üç Günü Yok!

333644.jpg

Geçen hafta yeni formatıyla başlayan Seda Sayan ve Uğur Arslan, programa üç gün ara veriyor!

Magazine gündemini her gün birbirinden ünlü isimlerle yorumlayan Seda Sayan ve Türkiye'nin fenomenini arayan Uğur Arslan perşembe gününe kadar yayın yapmayacak. Perşembe gününden itibaren kaldığı yerden devam edecek.

''Seda Sayan'la'' canlı yayınıyla perşembe 15.00, ''Uğur'la Fenomen Avı'' perşembe 18.00'de Show TV'de!
Orijinal formatta oku

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Ceza aldılar herhalde akışta belgesel gözüküyor :A:A:A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Devamını yazdım erken göndere basmışım.:A

Gündemle ilgili bi karar olabilir. Nasıl beyaz show yayınlanmıyor bunlarda eğlence yapmak istemediler bence :)
:A

Bende öyle düşündüm zaten, çoğu program yok diye bu da yoktur diye düşündüm ama Show TV akışında belgesel olması kafamı karıştırdı. :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Seda Sayan olmazsa Uğur ilk 100 e giremeyeceği için olabilir. Bugün anlaşılır ceza mı aldılar ne oldu diye belgeselin başında açıklama yayınlarlar
Devamını yazdım erken göndere basmışım.:A

Gündemle ilgili bi karar olabilir. Nasıl beyaz show yayınlanmıyor bunlarda eğlence yapmak istemediler bence :)
Hale Soygazi'nin intikamı sanırım. :A
Açın Show TV'yi, ceza yazısı ve belgesel var. :A Aahhh @mrt-06 olacaktı şimdi. :(

Kanalı açanlar Gönül Sultanları adlı belgesel ve şu yazıyla karşılaşıyor:
"Bu program, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'nun 24.11.2017 tarih ve 2017/47 sayılı toplantısında alınan 11 nolu kararı uyarınca, kuruluşumuzun 2, 3,7, 10 ve 14 Kasım 2017 tarihlerinde saat 15.30'da yayınladığı Seda ve Uğur'la adlı programda 6112 sayılı kanunun 8. maddesinin birinci fıkrasının (f) bendinde yer alan, Yer hizmetleri; ''Toplumun milli ve manevi değerlerine genel ahlaka ve ailenin korunması ilkesinde aykırı olamaz'' ilkesinin ihlali nedeniyle idari tedbir uygulanması sonucu yayını durdurulan program yerine yayınlanmaktadır."

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Açın Show TV'yi, ceza yazısı ve belgesel var. :A Aahhh @mrt-06 olacaktı şimdi. :(

Kanalı açanlar Gönül Sultanları adlı belgesel ve şu yazıyla karşılaşıyor:
"Bu program, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'nun 24.11.2017 tarih ve 2017/47 sayılı toplantısında alınan 11 nolu kararı uyarınca, kuruluşumuzun 2, 3,7, 10 ve 14 Kasım 2017 tarihlerinde saat 15.30'da yayınladığı Seda ve Uğur'la adlı programda 6112 sayılı kanunun 8. maddesinin birinci fıkrasının (f) bendinde yer alan, Yer hizmetleri; ''Toplumun milli ve manevi değerlerine genel ahlaka ve ailenin korunması ilkesinde aykırı olamaz'' ilkesinin ihlali nedeniyle idari tedbir uygulanması sonucu yayını durdurulan program yerine yayınlanmaktadır."

Sabahın Sultanı'nın yerine Gönül Sultanları. :A RTÜK ironi mi yapmış. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,060
Bunu çoktan haketti seda umarım hiç yayınlanmaz

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Garip bir ceza Seda ve Uğurla programı kaldırıldı sonuç olarak başka program yapıyorlar. Ceza çekmeleri garip ya program tamamen kalksaydı

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Garip bir ceza Seda ve Uğurla programı kaldırıldı sonuç olarak başka program yapıyorlar. Ceza çekmeleri garip ya program tamamen kalksaydı
Cezalar prgrama değil kanallara veriliyor. O kuaşkta seda değil başka bişey yayınlsa yine ceza alsalardı o programda oldugu için ceza o saat diliminde kanal ceza veriyor:X

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sabahın Sultanı'nın yerine Gönül Sultanları. :A RTÜK ironi mi yapmış. :A
Bugün açıp belgeseli izledim, Mevlana belgeseli vardı. Show'u öyle görünce baya sevindim. :A

Alttaki yazı da dikkatimi çekti, bu ceza Kasım ayında yayınlanan ''Seda ve Uğur'la'' programına kesilmiş. Ondan ikisi birden yokmuş. :F