Seda Akgül ve Nur Tuğba Algül'ün 'Survivor' Kavgası!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
TV8'de yayınlanan 'Survivor Panorama'da şok tartışma!

Survivor Panorama’da sunucu Nur Tuğba Algül ile Seda Akgül kavga etti. Şu sıralar Survivor’da yarışmacı olarak bulunan Hakan Hatipoğlu’nun kardeşinin gönderdiği mektup yüzünden tartışan ikili, birbirlerine yönelik oldukça sert ve iddialı ifadeler kullanmaya başladı. Hakan Ural’ın araya girme çabaları yeterli olmayınca yayına apar topar bir ara verildi.

Seda Akgül, Tuğba Algül’e “Sen mi bana öğreteceksin” diye sorunca Algül de altında kalmadı ve “Gerekirse evet” dedi. O anlarda ortalık iyice gerildi ve VTR’ye gidilmesine karar verildi.

İlk tartışma birkaç gün önce yaşandı:

Bu da kavganın ikinci günü:

@eskici @MasacRE- @papuleoo @dreamy @Billy Kane @Dosi @S.G.A.T. @HachiKo @sokak sanati @Harunnn60 @Forumdash @BesaleT @legolas9900

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Bildirimi görünce Sema diye anladım, ee Tuğba hangi yarışmacıydı diye düşünürken tılkadığım an jeton düştü :F
Hiç denk gelmiyorum bu programa :T:

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
TV8'in kaosu ne hale getirmiş Seda'yı. :eek: Seda Sayan bile yumuşadı. :A Survivor konuşmaya kadar düşmüş...

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bir saç başa girselerdi keşke. :A

Arada bakıyorum Hakan ile Seda pek survivor'ı aman aman izlemiyor bence çünkü klasik yorumlar yapıyorlar hep. Nur Tuğba'da öyle pek izleyen birisi değil geçmişte Ütopya'da gördük zaten. :A Bunlar vtr'lerdne yorum yapıyorlar ona göre kafalarda bir fikir oluşuyor. :F Bence Hakan ile Seda tekrar magazine şutlansın. :A :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Zehra benim için sadece kadın ismi artık.. :F Yeni favorim Yasak Elma. :A
O bölümde yetkim olsa affetmem ama el mahkum senden umut bekledim sende diziyi satacak zamanı buldun :F
Sen madem izlemiyon bende aynı gün bakmam, ertesi gün izlerim :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Tuğba'yı ne zaman kovacak acun acaba:A Seren'den farkı yok. Safi arkadaş koruyor:A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Bir saç başa girselerdi keşke. :A

Arada bakıyorum Hakan ile Seda pek survivor'ı aman aman izlemiyor bence çünkü klasik yorumlar yapıyorlar hep. Nur Tuğba'da öyle pek izleyen birisi değil geçmişte Ütopya'da gördük zaten. :A Bunlar vtr'lerdne yorum yapıyorlar ona göre kafalarda bir fikir oluşuyor. :F Bence Hakan ile Seda tekrar magazine şutlansın. :A :A
Yaptıkları işe saygıları yok. Gece yayınındakilerin yarısı kadar izlemiyorlardır programı. :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Yaptıkları işe saygıları yok. Gece yayınındakilerin yarısı kadar izlemiyorlardır programı. :D
Yav haftada 5 gün kim izlesin. :D Bunlar sabah program yapar akşam parti moduna geçiyorlar. :F İşte biraz özet azıcık vtr filan öyle gidiyor. :A Fark edersen hep klasik yorumlar var birde. Hakan şunu dedi. turabi bunu dedi tarzı. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,827
Puanı
1,060
acun reyting için ne yapacağını şaşırdı:A:A:A:A