Seçkin Özdemir 'Tehlikeli Karım' Kadrosunda!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Seçkin Özdemir 'Tehlikeli Karım' Kadrosunda!

hd-seckin-oz-022148CF-1024x621.jpg

Show TV'nin büyük merakla beklenen yeni dizisi ''Tehlikeli Karım''ın kadrosuna bir bomba isim daha!

MF Yapım'ın Show TV için yeni bir Japon uyarlaması hazırladığını geçtiğimiz haftalarda açıklamıştık. My Dangerous Wife'ın adındaki uyarlama dizinin kadrosunda Gonca Vuslateri ve Mustafa Üstündağ yer alıyor. Yönetmenliğini Çağrı Bayrak'ın yapacağı, Nalan Merter Savaş ve Vilmer Özçınar'ın senaryosunu kaleme aldığı dizinin kadrosuna son olarak 'Ateşböceği' dizisinde izlediğimiz Seçkin Özdemir dahil oldu.

Dizinin kadrosuna aynı zamanda Hakan Atalay, Elif Sönmez, Erdem Akakçe ve Bihter Özdemir Dinçel de dahil oldu.

''Tehlikeli Karım'' Mart ayında Show TV'de!

Kaynak: Medyatava

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Süper haber. Gonca, Seçkin ve Mustafa Üstündağ harika iş çıkaracaktır. Elif Sönmez'i en son Asi'de izlemiştim, adını görünce şaşırdım. Bihter Özdemir de tatlı kız, ÇGHB'den sonra ilk kez izleyeceğim galiba. :D

Neyse beğendim kadroyu ben, MF Yapım'ın izleyeceğim ilk işi olacak. (İlişki Durumu: Karışık vardı ama onu yarım yamalak izlemiştim.)

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,587
Puanı
1,060
Gonca'nın partneri olacak diye duydum.
Seçkin iyi bir takviye ama Gonca'yla yakışmıyorlar. Onun dışında diziyi sabırsızlıkla bekliyorum :Z

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Gonca'nın partneri olacak diye duydum.
Seçkin iyi bir takviye ama Gonca'yla yakışmıyorlar. Onun dışında diziyi sabırsızlıkla bekliyorum :Z
Aynen, partneri olacak. :D

Gonca sanki biraz yaşlı kalır gibime geliyor, ben de pek yakıştıramadım. Seçkin daha bebek yüzlü biri, Nilay Deniz gibi çıtı pıtı bir kız daha çok yakışırdı ona.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,587
Puanı
1,060
Aynen, partneri olacak. :D

Gonca sanki biraz yaşlı kalır gibime geliyor, ben de pek yakıştıramadım. Seçkin daha bebek yüzlü biri, Nilay Deniz gibi çıtı pıtı bir kız daha çok yakışırdı ona.

Aynen öyle. Seçkin 5 yıl daha büyük ama Gonca annesi olsa normal gelir. Roller değişsin bence. Gonca'ya Özcan Deniz, Erkan Petekkaya, Yiğit Özşener, Barış Falay gibi oyuncular yakışır.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Süper haber. Gonca, Seçkin ve Mustafa Üstündağ harika iş çıkaracaktır. Elif Sönmez'i en son Asi'de izlemiştim, adını görünce şaşırdım. Bihter Özdemir de tatlı kız, ÇGHB'den sonra ilk kez izleyeceğim galiba. :D

Neyse beğendim kadroyu ben, MF Yapım'ın izleyeceğim ilk işi olacak. (İlişki Durumu: Karışık vardı ama onu yarım yamalak izlemiştim.)
Bu mesajından bana neden seni etiketledi bildirimi gelmişki :F :F :F

Seçkin varsa bu dizide yolcu Paçman Seçkin iş başında :A :A :A
PacManGIF.gif

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bu mesajından bana neden seni etiketledi bildirimi gelmişki :F :F :F

Seçkin varsa bu dizide yolcu Paçman Seçkin iş başında :A :A :A
PacManGIF.gif
Etiketledim, etiket gitmeyince geri silmiştim. Sanırım artık etiket olmasa da bildirim gidiyor. :F

Bu sefer tutturacak Seçkin'im, izle sende. :Z