Seçenek Severim

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
hhaahah çocuğu yasındakı oğlana sulanıyor geldi reytinglerimizede düşürdü zaten ayoll
:A :A .A
Geçen sene Emre EDHO izleyecek, hemde fragman, yorum, sahne konularını açacak deselerdi gülerdim. :A

yilan-hareketli-resim-0027.gif

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Emre'den faydalanmak derken. :eek: @xemrexxx

Konuk değil miydi abla? (b)
yorum konumuz mesaj gördü uzun aradan sonra :F

meryem konuktu güy ama jenerikte tarık ünlüoğlu en son tek açıklanıyordu ve tarık ünlüoğlu diye meryemde tarıktan sonra tek geldi artık jenerikte ilk sıra hariç en son tek gelende başrol sayılıyor bu kadın başımıza kalıcak :( :( :( @xemrexxx

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,440
Puanı
1,061
Neden hiç yorumunu göremedim acaba. :))))))
Gereksiz tartismalardan uzak durmak icin çok kiymetli yönetimimiz yasaklamişti ay daha aldigi karari bolmiyor.ss ayrica meryem çakirbeyliyi hep övdüm mesajlarimda var:A

yorum konumuz mesaj gördü uzun aradan sonra :F

meryem konuktu güy ama jenerikte tarık ünlüoğlu en son tek açıklanıyordu ve tarık ünlüoğlu diye meryemde tarıktan sonra tek geldi artık jenerikte ilk sıra hariç en son tek gelende başrol sayılıyor bu kadın başımıza kalıcak :( :( :( @xemrexxx
atv nin reklam jinglenda deniz çakir- meryoşum- oktay keltoşu diye gidiyor 2.sirada meryoşum:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Gereksiz tartismalardan uzak durmak icin çok kiymetli yönetimimiz yasaklamişti ay daha aldigi karari bolmiyor.ss ayrica meryem çakirbeyliyi hep övdüm mesajlarimda var:A

atv nin reklam jinglenda deniz çakir- meryoşum- oktay keltoşu diye gidiyor 2.sirada meryoşum:A

başrol gibi birşey oldu şuan sanırım zaten sanemin etkinliğide bitti gibi meryeme dizide çok önem veriliyor şuan :F :F :F

yakışmışmı atacan :A :A :A
zaMYDg.jpg

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,440
Puanı
1,061
başrol gibi birşey oldu şuan sanırım zaten sanemin etkinliğide bitti gibi meryeme dizide çok önem veriliyor şuan :F :F :F

yakışmışmı atacan :A :A :A
zaMYDg.jpg
Bence vadi gibi olcak hizir postalanip alparslan öne cikarilacak seneye oktayla deniz şutlanabilir meryosum- ünal- alpatslan cephesi tutulursa:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bence vadi gibi olcak hizir postalanip alparslan öne cikarilacak seneye oktayla deniz şutlanabilir meryosum- ünal- alpatslan cephesi tutulursa:A
en fazla sezon sonuna kadar kalır ayoll gelecek sezona kalıcağını sanmıyorum eşkiyada tekrar ünlenip sonra başrol baska diziyle anlasıcak :A :A :A