FOX Scream Queens 1. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,742
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
American Horror Story, Glee gibi bol ödüllü dizilerin yapımcısı Ryan Murphy yeni bir diziyle izleyici karşısına çıkıyor...

Komedi ve korku türlerini birleştirmeyi vaat eden Scream Queens eleştirmenlerden geçer not alırken, izleyicilerin de bu sezon merakla beklediği diziler arasına girdi.

Dizinin oyuncu kadrosunda Emma Roberts, Skyler Samuels, Lea Michele gibi isimlerin yanı sıra Oscar adayı genç oyuncu Abigail Breslin de yer alıyor. Ayrıca ünlü şarkıcı Ariana Grande de dizide birden fazla bölümde konuk oyuncu olarak izleyici karşısına çıkacak.

Ülkemizde Foxlife'ta yayınlanacak dizi ana vatanında ise Fox'ta yayınlanmaya başladı bile. Dizinin ilk sezon yorumlarını bu başlıktan yapabilirsiniz...

scream_queens_cast_0_1442410072.jpg

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,742
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x1

Ergen kız dizisi olduğunu bile bile izledim. Ariana Grande ve Emma Roberts görünce dayanamadım ne yapayım. :D Fakat Emma Roberts ismi bundan sonra ilgi çekici olmaz benim için, soğudum kendisinden. :D

Kötü, cidden kötü bir dizi. Zaten korku filmlerinden vs hoşlanan bir insan değilim. Emma Roberts beni çok yordu. Boş boş konuşup kafa şişirdi dizi boyunca. :(

Neyse izleyenlere kolay gelsin. Pretty Little Liars sevenler bunu da sevebilirler söyleyeyim. :):)

2/10

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
1x1
Fragmanlarıyla birlikte beklediğim dizilerden biriydi aslında. Çok kötü bir giriş yaptılar. Ariana oyunculuk olarak sıfırdı, beni koysan daha iyi oynardım orada dedirtti. Emma'da çok kötü başlayıp ortalara doğru düzeldi felan. Giriş bölümü ilerleyen bölümlerle alakalı felandı heralde çok saçma sapan geldi, belki farklı bir girişle kendini sevdirtebilirdi ama olmadı.

Şu durumda korkunç bir film serisi çakması denilebilir, kalite olarak yanına yaklaşamaz gerçi, diziye 2. bir şans verecek öge bulamadım ama bu dönem Emma'yı izlemek isterdim..

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
diziyi hiç izlemedim ama izlemeyi düşünüyorum..diziyi takip edenler şu ana kadar beğendimi acaba tavsiye edermisiniz bu diziyi?