NOW Savaşçı - Dizi Yorumları

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,352
Puanı
1,060
İnşallah 8 üstü alırız, bölümü ve özeti baya uzun tuttu. Olumlu teper diye düşünüyorum. :D
geçen hafta olumlu tepti zaten oh oh :D sende FOX'cusun ya artık :D 1 kişi 1 kişidir gerçi kimse benim kadar olamaz canım FOX'um iyi ki varsın sende bi alt kademe :D canm kardeşim bnm. :love1::A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
6. bölümü izleyememiştim geçen hafta Fenerbahçe'nin basketbol maçı nedeniyle. Şimdi netten izlemeye başladım, inşallah güzel bir bölüm olmuştur. 5. bölümün sonu çok iyi bitmişti. Bölüm bitince yorumumu yazacağım. :X

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060
6. bölümü izleyememiştim geçen hafta Fenerbahçe'nin basketbol maçı nedeniyle. Şimdi netten izlemeye başladım, inşallah güzel bir bölüm olmuştur. 5. bölümün sonu çok iyi bitmişti. Bölüm bitince yorumumu yazacağım. :X

Çok güzel bölümdü bende sonunu izleyememiştim i zledim süperdi

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
6. BÖLÜM

Of be süper bölümdü yine. Tepegöz öldü mü yani? Çok şaşırdım orada ölmesine, ben sezon finalinde ölür falan diye beklerdim. Böyle pat diye ölünce bir şok yaşadım. Neyse kurtulduk, bir de öyle bakalım. :Z

Bu bölüm Turgut geldi diye seviniyordum, sonu hüsran oldu. :( Teröristler otobüsün yanındaki arabayı patlattı, herhalde Turgut da öldü. :( Bir de mont almış garibim ''Allah'ına gurban'' deyişini unutmayacağız. Belki de ölmemiştir, ben niye bu havaya girdiysem. :(

Yeni bölümü merakla bekliyorum, sanırım haftaya bugün falan izlerim 7. bölümü. Türk Malı'nın ilk bölümüne bakacağım çünkü.​