NOW Savaşçı - Dizi Yorumları

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
4. BÖLÜM

Bölüm güzeldi, geç başladı ve geç bitti. İlk kez bu kadar uzunca sürdü, umarım bu politika reytinglere olumlu yansır. Aslı ve Kaan aşkı başlasa artık diyecem de en az 5 bölüm sonra olur bu iş. :( Aileden Aslı'ya onay çıktı sayılır. :D Tepegöz'ün evi taratması... O adamı müko seçmişler, tam terörist tipi haa. :F Elime verseler boğarım o herifi.

Bölüm sonu da mükemmel bitti, Kaan'a bir şey olmaz. O sırada gelir bizimkiler. :Z Fragmanı merakla bekliyorum.​

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
Bölüm çok güzeldi be. Ekibin muhabbetleri beni öldürüyor ya. :A İnşallah çizgisini bozmadan devam eder dizi.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dizi tam 21.00'da başladı ve reklama girdi. Özeti baya uzun verdi, reytinglerde de inşallah iyi gideriz. :X

Merakla bekliyorum bölümü. :Z

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Mükemmel gitti ilk yarı. Kaan'ı kurtaracağız az kaldı. Kubilay'ın yaşadığı da üzdü. :( Server annenin boyacılara kalkın, çay içmeye mi geldiniz dediği sahne gülesim geldi. :F

Haydi Kılıç Tim, Kaan'ı kurtaralım. :Z

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
çok güzeliz yine söz geçen hafta (son 2 haftahatta ) çok iyi değil.. bizse en baştan çok iyi oh oh çatlayın!! :oley:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Turgut keşke kalıcı oyuncu olsaydı ya çok sevdim onu. :D Baya komik ve eğlenceli bir karakter, en azından 2-3 bölüm daha izlesek de tadına doysak çok daha iyi olur. :)

Aslı ve Kaan yakınlaşmasını da sevmeye başladım gibi, yemeğe giderlerse ki gideceklerdir iş tamam diyeceğiz. :D

Kaan evi taradıklarını öğreniyor, doğal olarak deliriyor. :(

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Turgut keşke kalıcı oyuncu olsaydı ya çok sevdim onu. :D Baya komik ve eğlenceli bir karakter, en azından 2-3 bölüm daha izlesek de tadına doysak çok daha iyi olur. :)

Aslı ve Kaan yakınlaşmasını da sevmeye başladım gibi, yemeğe giderlerse ki gideceklerdir iş tamam diyeceğiz. :D

Kaan evi taradıklarını öğreniyor, doğal olarak deliriyor. :(

Ben biraz kaçırdım tekrar izlicem izlediğim kısımlar çok güzeldi;)