NOW Savaşçı - Dizi Yorumları

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İlk üç bölüm güzeldi, şu an izlediğim tek dizi. Yönetmenlik çok başarılı zaten de oyuncuların bazıları yapmacık geliyor. Berk Oktay çok yakışmış rolüne, çok beğendim. Annesi de harika. :bhr: Son bölümdeki Türkmen kız da çok tatlıydı.

Bu akşam ki bölüm baya güzel olacak diye bekliyorum. :Z Fragman da güzel duruyor, bekliyoruz akşamı. :X

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bölüm mükemmel gidiyor, sanırım bugüne kadar ki en iyi bölümü izliyoruz. Kaan'ın vurulması, Aybalam'ın sözleri, bizimkilerin o ''kız'' muhabbeti, Tepegöz'ün başımıza bela olacak olması. :( İşler birkaç bölüme iyice karışacak, asıl dizi o zaman başlayacak. :Z

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Bölüm mükemmel gidiyor, sanırım bugüne kadar ki en iyi bölümü izliyoruz. Kaan'ın vurulması, Aybalam'ın sözleri, bizimkilerin o ''kız'' muhabbeti, Tepegöz'ün başımıza bela olacak olması. :( İşler birkaç bölüme iyice karışacak, asıl dizi o zaman başlayacak. :Z
bazı yerlerde FOX um engellenmeye calıstı calısıldı FOX'um defalarca gitmiş.. !! gelmiş !! 30 saniye sürmüş sürekli 5-6 kere !!

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060

Aa yiğit sen bakıyormuydun dizi ne güzel bende izliyorum şuana kadar mükemmeldii:Z

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
bazı yerlerde FOX um engellenmeye calıstı calısıldı FOX'um defalarca gitmiş.. !! gelmiş !! 30 saniye sürmüş sürekli 5-6 kere !!
Aynen bende de gitti 30 saniye - 1 dakika falan ben havadan dolayı olduğunu düşündüm. Niye, ne oldu ki? (b) Bu arada 5-6 kez değil, 1 kere oldu bende.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Profil fotomdan anlaman lazım. :A

Yayınla ilgili bir sıkıntıdır. :)
ne yayını besbelli saldırı var bize bu ilk de değil su an cok basarılı gidiyormuş dizimiz cekemeyenler belli (iktidar vs!! ) iğrenç insanlar !! Allah onlara gösterir ama sonradan :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Serdar hastaneden kaçtı, yine kafası gitti. :( Hep de Kaan'ın kardeşine denk geliyor bu olay. :D

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Bi açıklama bekle, hemen kendi kendine olayı büyütüyorsun. Yayınla ilgili bir sıkıntı falan vardır. :D
sen bekle açıklamayı o halde FOX'la aram çok iyi olduğndan gerçeklrden haberim var :) boşuna olmadım en iyi seyircileri zamanında canım FOX'umun. yarın kaç bekliyorsun ben 7 tam :)