Selam dünyalı,

Sence de artık üye olarak devam etmenin zamanı gelmedi mi? Üstelik şimdi Fav10'a üye olmak aşırı kolay. Ücretsiz olduğunu söylemeye bile gerek yok zaten?

Eğer Facebook'un varsa buraya tıkla anında giriş yap.

Eğer Facebook'un yoksa şuraya tıkla ve 1 dakikada işlemi tamamlayıver.

Olur mu? İnan, pişman olmayacaksın.

Samsung Galaxy Note 9'un Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

Bu konu 'Bilim ve Teknoloji' forumundadır ve Billy Kane tarafından 9 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

1. Billy Kane

Billy Kane Moderatör
    Moderatör

samsung-galaxy-note-9un-turkiye-fiyati-belli-oldu,AnrGp0gJgk-qCWjocLX4yA.jpg

Şirketin 9 Ağustos tarihinde yeni akıllı saat modelleri ile birlikte tanıtacağı Galaxy Note 9'un Türkiye fiyatı lansman öncesi internete sızdı. Oykanus Mavisi, Gece Siyahı ve Lavanta Moru olmak üzere üç renk seçeneği ile mağazaya eklenen Note 9’un, 6 Eylül itibariyle stoklarda olacağı belirtiliyor.

Türkiye'de Note 9’a sahip olmak isteyenlerin 6 bin 499 TL‘yi gözden çıkarması gerekiyor.

Peki Galaxy Note 9 ile birlikte kullanıcılara hangi özellikler sunulacak? İşte yeni amiral gemisinde yer almasına kesin gözüyle bakılan özellikler.

3 bin 850 mAh batarya

samsung-galaxy-note-9un-turkiye-fiyati-belli-oldu,v5idLyLBt0KC05aEcBT3fA.jpg

6.4 inç ekran
    samsung-galaxy-note-9un-turkiye-fiyati-belli-oldu,O3nJWaNTTUSbXbxAMyekvg.jpg

12 MP arka kamera
    samsung-galaxy-note-9un-turkiye-fiyati-belli-oldu,3GIzxrA5EE2wk7aGFDh-Pg.jpg

8 MP ön kamera
    samsung-galaxy-note-9un-turkiye-fiyati-belli-oldu,JDZalTlE-EGxlGU-fUQF0w.jpg

64 GB depolama
    samsung-galaxy-note-9un-turkiye-fiyati-belli-oldu,NZ_7iPwuIUqFRDHF2w49GQ.jpg

6 GB RAM
    samsung-galaxy-note-9un-turkiye-fiyati-belli-oldu,E_11zurd90uOkfp6wWyQaQ.jpg

Şunlar da ilginizi çekebilir:

#1 Billy Kane, 9 Ağustos 2018
    Last edited: 9 Ağustos 2018
  2. MayısKralı

MayısKralı Emekli
    Emekli

Fiyatı ne kadar kanki? :D @Billu Kane

3. Billy Kane

Billy Kane Moderatör
    Moderatör

Ekledim kanka. :X

• Harika Harika x 2
  4. cookies

cookies Favori Üye
    Favori Üye

Bana bu telefonu alcak kişinin 40 yıl kölesi olurum.Bana tasma taksın evde dolaştırsın bu nasıl fiyattır:eek: Anca kölesi olarak öderim borcumu ama öderim :A @Yiğitt @xemrexxx @HachiKo zengin kişilere yayın bu dediğimi :D Evi temizlerim süpürürüm her istediğini yaparım :A

• Güldürdün Güldürdün x 2
  5. xBUGRAx

xBUGRAx Süper Moderatör
    Süper Mod. Co-Admin

Note 4'ten sonrası çöp. :A:A

6. DarkLegenD

DarkLegenD Favori Üye
    Favori Üye

Az imiş. 8 Bin falan bekliyordum ben.

7. Yakamoz-Asi

Yakamoz-Asi Emekli
    Emekli

Cok fena bir fiyat. Kim ödüyor bunu? :D

8. MayısKralı

MayısKralı Emekli
    Emekli

Lükse alıştırdılar, adam 1 yıldan fazla çalıştığını tabi asgari ücretli için daha da fazla olduğu gibi telefona harcıyor. Kredi çekip araba alıyor ve seçim zamanı geldiğinde herkesin altında araba, elinde telefon derken fakirliğin olmadığından bahsediyor. :X

• Güldürdün Güldürdün x 1
  9. Yakamoz-Asi

Yakamoz-Asi Emekli
    Emekli

Cok güzel hayat gercekten. :D
    Bu hafta sonu tatile geliyorum Türkiye'ye, 13-14 yasindaki kuzenim benden iPhone 7 istiyor. Türkiye'de sanirim 4 bin TL falan. Bunu isteyen 13-14 yasinda. Düsün. :F

Sayfayı Paylaş